Fenerbahçe - Galatasaray | Süper Lig 22-23 Sezonu - 18. Hafta Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Galatasaray kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,487
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben Daha önce Irlanda takimina bagis yaptim
Ardindan fenerbahceye üye oldum
Irlanda takimi Shamrock rovers parayi cekemedi Türk bankasindan o zaman Galatasarayi yenmistik
Bohemian Dublin ve Shamrock rovers partner club olmak istedi fenerbahceyle
Izin vermedi Eski baskan
Tüzükte
Yurt disi takimina üye olmakta yasak
Bu lanet oyüzden

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,389
Puanı
1,060
Ben Daha önce Irlanda takimina bagis yaptim
Ardindan fenerbahceye üye oldum
Irlanda takimi Shamrock rovers parayi cekemedi Türk bankasindan o zaman Galatasarayi yenmistik
Bohemian Dublin ve Shamrock rovers partner club olmak istedi fenerbahceyle
Izin vermedi Eski baskan
Tüzükte
Yurt disi takimina üye olmakta yasak
Bu lanet oyüzden
Nasıl bağış yaptın?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,487
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne yendik ama bee :A Uzun zamandır böyle keyiflenmemiştim. Başta Okan Buruk olmak üzere bütün oyuncularımıza tebrikler. Tamamen tek taraflı eze eze bir galibiyet aldık resmen. Şu lanet Kadıköy serisini bitirdiğimizden beri orayı kendi evimiz yaptık artık. Bu sene de duvara hatıramızı bıraktık çok şükür...

Fl-YL98WAAEpJEf

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Kadro olarak yanlış kadro tercihi demiştim ama fenerbahçeyi çözmüş okan buruk harika taktikle sahadan sildik fenerbahçeyi lider geldik lider dönüyoruz maçtaki en efsane olaylardan biri
90+9 icardinin golü icardinin forma numarası 99 :oley:

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Uzun zamandır bir derbide bu kadar ezici bir üstünlük kurduğunu hatırlamıyorum bir takımın... Okan hocam bu maça gerçekten müthiş hazırlanmış... Her şeyiyle Fenerbahçe'yi ezen bir takım vardı sahada. Tüm planları tıkır tıkır işledi hocamın. Takımda oynayan herkes rolünü benimsemiş ve performansına da yansıttı bunu. Yalnız pastanın süsü Icardi'ydi... Çünkü takım yeterli bitiriciliği sağlayamadı dünya yıldızı girene kadar... Ama Icardi girdikten sonra işler gerçekten değişti skorerlik anlamında ve çok tatlı bir skorla yeni bir Kadıköy galibiyeti ekledik karnemize... 4 puan farkı daha da artabilir gibi bu kolay fikstürle...

Bu sene o sene bundan sonra her sene mottomuzla devam edeceğiz... Okan hocama sonuna kadar güvenmeye devam edeceğiz... Kadro kalitesinin hırsla ve müthiş bir birliktelikle bir araya geldiğinde sonuçları her zaman başarı olmuştur... Şuan Galatasaray tüm parçalarıyla (yönetim, teknik direktör, hoca) ligin üstünde gözüküyor ve bunu her seferinde gösteriyor. Hayırlısıyla bu işin sonunu da getireceğimize inanıyorum... Bizim hayallerimiz dünyadan büyük... Hedef Şampiyonlar Ligi artık... Tek sorun Icardi ve Rashica'yı almamız lazım bir şekilde... @Sherlock @Maskeli Fedai @MasacRE

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,487
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Uzun zamandır bir derbide bu kadar ezici bir üstünlük kurduğunu hatırlamıyorum bir takımın... Okan hocam bu maça gerçekten müthiş hazırlanmış... Her şeyiyle Fenerbahçe'yi ezen bir takım vardı sahada. Tüm planları tıkır tıkır işledi hocamın. Takımda oynayan herkes rolünü benimsemiş ve performansına da yansıttı bunu. Yalnız pastanın süsü Icardi'ydi... Çünkü takım yeterli bitiriciliği sağlayamadı dünya yıldızı girene kadar... Ama Icardi girdikten sonra işler gerçekten değişti skorerlik anlamında ve çok tatlı bir skorla yeni bir Kadıköy galibiyeti ekledik karnemize... 4 puan farkı daha da artabilir gibi bu kolay fikstürle...

Bu sene o sene bundan sonra her sene mottomuzla devam edeceğiz... Okan hocama sonuna kadar güvenmeye devam edeceğiz... Kadro kalitesinin hırsla ve müthiş bir birliktelikle bir araya geldiğinde sonuçları her zaman başarı olmuştur... Şuan Galatasaray tüm parçalarıyla (yönetim, teknik direktör, hoca) ligin üstünde gözüküyor ve bunu her seferinde gösteriyor. Hayırlısıyla bu işin sonunu da getireceğimize inanıyorum... Bizim hayallerimiz dünyadan büyük... Hedef Şampiyonlar Ligi artık... Tek sorun Icardi ve Rashica'yı almamız lazım bir şekilde... @Sherlock @Maskeli Fedai @MasacRE
Shamrock rovers gibi oynadiniz
Fenerbahceyi bohemian Dubline cevirdiniz
Mac 12-0 bile bitebilirdi
Shamrock rovers üc kat Daha hizli Bir takim
Türk takimlarindan

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Söylesene baba geçen sene kimsenin suratına bakmadığı Barış ve Berkanla nasıl Fener'i Kadıköy'de ezdin hele bunu açıkla.. Baştan sona kadar sürklase ettik, muazzam bir kaç çıkardık.. Takımın eline koluna ayağına sağlık..

Haftalar önce @MEnes yoldaşımla konuşmuştuk bunlar balon diye nitekim haklı çıktık.. @Sherlock @MasacRE

• Harika
Reactions: MasacRE and MEnes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,487
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Söylesene baba geçen sene kimsenin suratına bakmadığı Barış ve Berkanla nasıl Fener'i Kadıköy'de ezdin hele bunu açıkla.. Baştan sona kadar sürklase ettik, muazzam bir kaç çıkardık.. Takımın eline koluna ayağına sağlık..

Haftalar önce @MEnes yoldaşımla konuşmuştuk bunlar balon diye nitekim haklı çıktık.. @Sherlock @MasacRE
shamrock roversa üye olabilseydim garanti izin vermedi
hem shamrock rovers hem Fenerbahçe üyesi olacaktım shamrock rovers ta yüzde 25 hissem olacaktı @Maskeli Fedai gecen sene Kadıköyde yaradı aynı anda iki takıma üye oldum

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,303
Puanı
1,060
Okan Buruk olduğu sürece Galatasaray, Fenerbahçe'yi yenecektir. Okan Buruk, Fenerbahçe maçlarına çok özel çalışıyor. Akhisarspor, Başakşehir'de de bunu daha önce görmüştük. :)

• Üzücü
Reactions: 12.Adam