Fenerbahçe - Beşiktaş | Süper Lig 22-23 Sezonu - 27. Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
70inden sonra Kadıköy galibiyeti gördü Şenol :FBunu da yaşattı Fenerbahçe. Tayyip'in bağlar kopmasa en mutlu günlerimden biri olacaktı

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
10 kişilik takıma iki penaltı kazandığı halde kaybettiler ahahahaha :A Daha iyisini hiç görmemiştim :A @MasacRE @MEnes
Canım yoldaşım benim bee, bir gelmiş pir gelmiş... Yalnız ben de inanılmaz keyif aldım bu maçtan ve sonuçtan... :A Ömrümde böyle büyük loser bir takım görmedim gerçekten... :A @Sherlock @MasacRE
------

Acun abim baktı dizi tutmuyor fişi çekti :A @MasacRE @MEnes

Acun abim iyi bile dayandı bu tutmamış diziye. :A Gibi tokat şov yaptı bu balonu. :A @MasacRE @MEnes
Bak bak iki leş herif hemen dizimize sallamış... Acun ile veya tutmama ile alakası yok bu kararın... Bu karar tamamen senarist tarafından alınmış ve haklı gerekeçeleri olan bir karar... Kendinizi kandırmayın... @MasacRE

• Harika
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Canım yoldaşım benim bee, bir gelmiş pir gelmiş... Yalnız ben de inanılmaz keyif aldım bu maçtan ve sonuçtan... :A Ömrümde böyle büyük loser bir takım görmedim gerçekten... :A @Sherlock @MasacRE
------

Bak bak iki leş herif hemen dizimize sallamış... Acun ile veya tutmama ile alakası yok bu kararın... Bu karar tamamen senarist tarafından alınmış ve haklı gerekeçeleri olan bir karar... Kendinizi kandırmayın... @MasacRE
Perde arkasında başka şeylerde varmiş. @MasacRE

• Beğendim
Reactions: MEnes