Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | 2019-2020 Cemil Usta Sezonu - 5. Hafta Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Maçla ilgili yorumlar bu konudan yapılabilir. Karşılaşma 20.00'da başlayacak.

İLK 11'LER

Fenerbahçe: Altay; Ozan, Zanka, Rami, Dirar; Tolga, Gustavo; Deniz, Rodrigues, Kruse; Muriqi.

MKE Ankaragücü: Korcan, Cebrail, Pinto, Kulusic, Pazdan, Moke, Sedat, Faty, İlhan, Canteros, Orgill

Mücadele 2-1 Fenerbahçe üstünlüğü ile sona erdi. Fenerbahçe'nin golleri Zanka ve Muriç'ten gelirken, Ankaragücü'nün golü ise Origill'den geldi.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu kaçı almamiz gerekir. Haftaya Gs maçı için moral olur. Geçen sene gibi üst üste puan kayıpları istemiyoruz :T:
Aynen öyle, geçen sene ligin ilk maçları boş boş oyun vermiştik. Alırız gibi duruyor, bireysel hata yapmasalar, kendilerini öne çıkarmak yerine paylaşım yapsalar çok rahat gelecek 3 puan. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Aynen öyle, geçen sene ligin ilk maçları boş boş oyun vermiştik. Alırız gibi duruyor, bireysel hata yapmasalar, kendilerini öne çıkarmak yerine paylaşım yapsalar çok rahat gelecek 3 puan. :D
Şampiyonluklar kıl payı gidince bu puanları mum gibi arıyorlar.
Ben çok heyecana gelemiyorum artık. İzlemiyorum bu yüzden. Geçen Basketbolda Türkiye Abd izlediğimde kalp krizi geçirtecek bir maçtı. Kendime gelemedim bir süre :F @MasacRE
Skorlarla yetiniyorum ama GS maçını izlerim belki :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and Yiğitt

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Golün oluşumuna sebep olan korner korner değil. Top Ozan Tufandan net bir biçimde çıkıyor.

Orgill sarı kartı hatalı.

4 veya 5. dakika içerisinde bir pozisyonda Ankaragücü oyuncusu ceza sahasında yerde kalmıştı. Buna pozisyon için VAR'a gidilebilirdi. Oyuncuyu durduramayınca koluna giriyor ve sonrasında önüne düşüyor. Buna bağlı olarak FB defansı kötü.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Emre'siz takım bir hiç buna yeniden şahit olduk. Nefis bir pasla getirdi golü.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Haksız kornerlerle, “mini cooper”larla ya da mercedeslerle ancak bu kadar oluyormuş hakem ittirmesi de eklenince. Ancak bu Arena’da sökmez. Ligin en düşme ihtimali yüksek takımı Ankaragücü’nü bile bu şartlarla yenebilen takıma karşı Arena’da puan kaybedersek ben ona yanarım..

Haftaya sadece Fenerbahçe’yi değil hakemi de VAR’ı da TFF’yi de üst üste ekleyip yenmek zorundayız. Ama öyle ama böyle. Bam bam bam.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Maçta açık şekilde kural hatası yapılmıştır, kimse hakem hatası vb diye bu kural hatası örtmeye çalışmasın boşuna. Bu maçın hakkı tekrardır, maç 0-1’den tekrar edilmelidir. Ankaragücü’nün hakkını aramasını sonuna kadar destekliyoruz. Bu TFF sadece Fenerbahçe’ye ayrıcalık tanıyıp tanımadığını bu kararlardan sonra göreceğiz, eğer Alanya Maçı iptal edilir de bu maç iptal edilmezse ortalık ayağa kalkar! Artık feneri kayırdıkları yeter. Yetti artık tek taraflı TFF. Adalet adalet adalet!

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Ne güzel lig oldu be. Bundan sonra herkes çıkıp maçta kural hatası var diyecek. Hele bir de maç tekrarı verilirse sezon 70 hafta felah olur. Bir an önce yabancı hakem işini düşünmemiz lazım.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Haksız kornerlerle, “mini cooper”larla ya da mercedeslerle ancak bu kadar oluyormuş hakem ittirmesi de eklenince. Ancak bu Arena’da sökmez. Ligin en düşme ihtimali yüksek takımı Ankaragücü’nü bile bu şartlarla yenebilen takıma karşı Arena’da puan kaybedersek ben ona yanarım..

Haftaya sadece Fenerbahçe’yi değil hakemi de VAR’ı da TFF’yi de üst üste ekleyip yenmek zorundayız. Ama öyle ama böyle. Bam bam bam.

Önce Malatya deplasmanını atlatın, sonra bizim maçı düşünün. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Önce Malatya deplasmanını atlatın, sonra bizim maçı düşünün. :D
Malatya deplasmanından puan kaybı puan alma ihtimalinden daha yüksek ama bu her takım için geçerli, büyük ihtimalle puan da kaybedeceğiz ama önemli olan kırmızı ya da sakatsız bir şekilde atlatmak o lanet deplasmanı. :D

• Güldürdün
Reactions: emreemreu