Fenerbahçe 2-1 Alanyaspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 17.Hafta Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Ah Ferdi ah doksan artılarda o golü ataydın da farklı kazanaydık. :)

Sonuç olarak temiz bir üç puan oldu. Önümüzdeki maçlara bakalım. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alanyaspor bize vasat bir hoca verip çok üst düzey bir hoca almış.

Bugün skor olarak Erol kazanmış olsa da geriye kalan her noktada Çağdaş Atan fark atmıştır. İlerde onu büyük takımlarda göreceğiz Erol da küme düşmeye oynayan takımların başında olacak.
Helal olsun Çağdaş Atan.

%C3%A7a%C4%9Fda%C5%9F-atan-be%C5%9Fikta%C5%9F.jpg

Fenerbahçe de bu futbolla asla şampiyon olamaz. Erol'un en büyük şansı pandemi. Yoksa bu rezil futbolla kazandığı maçlardan sonra bile protesto yerdi. Fenerbahçe sana 10 gömlek fazla.
Alanya geçen sene de böyle iyiydi hatta daha iyiydi. Çağdaş Atan'ın aldığı takımla Erol Bulut'un aldığı takım arasında kocaman bir fark var. Takım iyi yönde gitmeye başladı böyle devam edersek zamanla çok daha iyi olacak. :Z

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Alanya geçen sene de böyle iyiydi hatta daha iyiydi. Çağdaş Atan'ın aldığı takımla Erol Bulut'un aldığı takım arasında kocaman bir fark var. Takım iyi yönde gitmeye başladı böyle devam edersek zamanla çok daha iyi olacak. :Z
Daha bu takıma Perotti gelecek. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
80 den sonrası geçmedi..Evde tüm odaları gezdim.

Ferdi direğe nişanlamasaydı yayıla yayıla geçerdi.

Valenci bir çöp bidonu...
Mert Hakan Sivasdaki hallerinden eser yok.
Samatta hayata küsmüş. (Forvet sıkıntımız var) Ama neyseki takımda herkes gol atabiliyor.

Ozan ve Pelkas muazzamlar.

Çok zor bir maçta çok önemli bir puan aldık.

Bundan sonra fikstürü değerlendirmek lazım; hepsi birbiri ile oynayacak.Önümüzdeki maçları iyi değerlendirmemiz lazım.
Diğer maçta Pazartesi Saat 16. Desene elde telefon işte izlicez.

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
80 den sonrası geçmedi..Evde tüm odaları gezdim.

Ferdi direğe nişanlamasaydı yayıla yayıla geçerdi.

Valenci bir çöp bidonu...
Mert Hakan Sivasdaki hallerinden eser yok.
Samatta hayata küsmüş. (Forvet sıkıntımız var) Ama neyseki takımda herkes gol atabiliyor.

Ozan ve Pelkas muazzamlar.

Çok zor bir maçta çok önemli bir puan aldık.

Bundan sonra fikstürü değerlendirmek lazım; hepsi birbiri ile oynayacak.Önümüzdeki maçları iyi değerlendirmemiz lazım.
Diğer maçta Pazartesi Saat 16. Desene elde telefon işte izlicez.
Valencia için o kadar olumsuz düşünmüyorum. Penaltıyı çok kötü kullandı ama penaltıyı yaratan da oydu hiç beklenmedik anda tehlike yaratabiliyor. Çok hızlı, fizik gücü yüksek. Ozan bir pozisyonda bomboşken Valencia'ya atsa maç erken bitebilirdi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Alanyaspor bize vasat bir hoca verip çok üst düzey bir hoca almış.

Bugün skor olarak Erol kazanmış olsa da geriye kalan her noktada Çağdaş Atan fark atmıştır. İlerde onu büyük takımlarda göreceğiz Erol da küme düşmeye oynayan takımların başında olacak.
Helal olsun Çağdaş Atan.

%C3%A7a%C4%9Fda%C5%9F-atan-be%C5%9Fikta%C5%9F.jpg

Fenerbahçe de bu futbolla asla şampiyon olamaz. Erol'un en büyük şansı pandemi. Yoksa bu rezil futbolla kazandığı maçlardan sonra bile protesto yerdi. Fenerbahçe sana 10 gömlek fazla.
Sergen reisin yardımcısı :A

1610043270723.jpg

Dün bizim maçta Rize öndeydi topta ama bu başka bir şey her yerde Alanya üstünlüğü mevcut.

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Valencia için o kadar olumsuz düşünmüyorum. Penaltıyı çok kötü kullandı ama penaltıyı yaratan da oydu hiç beklenmedik anda tehlike yaratabiliyor. Çok hızlı, fizik gücü yüksek. Ozan bir pozisyonda bomboşken Valencia'ya atsa maç erken bitebilirdi.
Ben senin gibi iyimser değilim.
Faydalı olduğunu görmedim,herhangi bir katkısı olduğunuda düşünmüyorum. Penaltı olayını geçtim,penaltı herkes kaçırabilir de...

Zor maç oldu öyle yada böyle aldık :Z :Z :Z :Z
------

Sergen reisin yardımcısı :A

Ekli dosyayı görüntüle 97694
Dün bizim maçta Rize öndeydi topta ama bu başka bir şey her yerde Alanya üstünlüğü mevcut.
Geçen senede FB böyleydi herşeyde üstün..Sonuç hüsran hüsran...
Furbolda malesef bunlar Hatice kalıyor.

• Beğendim

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Arkadaş maçı kazanalım da gerekirse topla oynama oranımız %1 olsun. :A

Bu arada Ozan Tufan bugün yaptığı 2 asist ile ligdeki asist sayısını 5'e çıkardı. Ayrıca 4'de golü bulunuyor. :)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben senin gibi iyimser değilim.
Faydalı olduğunu görmedim,herhangi bir katkısı olduğunuda düşünmüyorum. Penaltı olayını geçtim,penaltı herkes kaçırabilir de...

Zor maç oldu öyle yada böyle aldık :Z :Z :Z :Z
------

Geçen senede FB böyleydi herşeyde üstün..Sonuç hüsran hüsran...
Furbolda malesef bunlar Hatice kalıyor.
Fenerbahçe geçen sene Kadıköy yenilgisi ile çöktü birden. Bize sezon başında ilk 10a giremez diyen vardı. Çok çabuk değişiyor lig zaten bunun farkındayım. Ama sosyal medyada genelde ya çok övüyorlar ya da gömüyorlar.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Daha iyi falan değildi bence :A
Bugün Sinan Gümüş o şans golünü atmasa sıkıntıya girerdi maç. Yine de çalışma olarak kötü çalışılmış bir maç değildi bizim adımıza. Ama Fenerbahçe evinde bu kadar korkak oynar mı mesele o :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çağdaş Atan isterse topu eve götürsün biz kazandık maçı. Alanya topu alınca zorlanan bir takım ve Fenerbahçe bu durumu doğal olarak kullandı. Erol Bulut'a eksiyi bırak artı yazarım bugün için. Bir de her maçın senaryosu farklı bu maç evet topu çok rakibe verdik ama diğer maçlarda bu kadar keskin geçerli olmaz bu durum. Neyse sonuç olarak çok önemli 3 puandı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çağdaş Atan isterse topu eve götürsün biz kazandık maçı. Alanya topu alınca zorlanan bir takım ve Fenerbahçe bu durumu doğal olarak kullandı. Erol Bulut'a eksiyi bırak artı yazarım bugün için. Bir de her maçın senaryosu farklı bu maç evet topu çok rakibe verdik ama diğer maçlarda bu kadar keskin geçerli olmaz bu durum. Neyse sonuç olarak çok önemli 3 puandı.
Mourinho'dan sonra bu söz de moda oldu. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Evet FB 3 puan kazanmış olsa bile rakip takım hocasının bu açıklamayı yapmış olması, resmen Anadolu takımı gibi oynadınız imaları... Erol Bulut'un karizmasına eksi yazar...

------

Çağdaş Atan açık oynasaydınız diyor da adam kendi işine geldiği için öyle demiş :A Galatasaray ve Beşiktaş bunu deneyip 2-1 yenildi, biz kendi yarı sahamızda temkinli oynayarak 2-1 yendik :D
------

Maça gelecek olursam umarım Pelkas'ın yerine Mesut Özil'i almak gibi bir faciaya imza atmayız. Adam son maçlarda kendi mevkisinde oynayınca mutlaka skora katkı vermeye başladı. Tisserand da son 2 maçtır kule defans görevini bayağı iyi yapıyor. Yine de Serdar Aziz'i yedeğe çekecek bir stoper almamız şart görünüyor.

Mert Hakan Yandaş da acilen gönderilmeli, yine geleneği bozmayarak istisnasız gelen her topu öldürmeyi başardı. Son dakikalarda Ferdi'yi daha erken görse büyük ihtimalle üçüncü golü atmıştık. Sonuç olarak Erol Bulut hocam bu 3 puanı çok iyi taktik kurarak almayı başardı :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu topla oynama mevzusunu, büyük takımlığı bırakalım artık. Erol Bulut görmüş, bakmış Alanyaspor'un maçlarına. "Bu adamlar kapanan takımlara karşı gol atmakta zorlanıyor, biz de bir tane atalım ve geriye çekilelim." Sinan Gümüş orta açmak isterken gol attı. Ne şekilde olursa olsun top ağlarla buluştu ve Fenerbahçe öne geçti. Sonraki dakikalarda hızlı hücumlarda top, Ozan Tufan gibi oyun görüşü ve pas kalitesi düşük birine değil de Pelkas'a gelseydi, soyunma odasına 3-0 gibi bir skorla giderdi Fenerbahçe.

Bu maç Erol Bulut'a yazar.

Beşiktaş, Kayserispor maçında hem ilk yarı hem de ikinci yarı %72 ile oynamış. Gol 89. dakikada zar zor geldi. Kilidi açacak oyuncun yok çünkü.

Çağdaş Atan'ın skandal yorumları var maç sonunda. Beşiktaş maçı sonrası basın toplantısında soru sorulmayınca tepki gösterip odayı terk etmişti, ben de "Bu adamın bildiği bir şeyler var galiba." demiştim. Alakası yokmuş. "Fenerbahçe topu bize bırakınca oyunu açamadık, bunun üzerine çalışacağız" demesi gerekirken zırvalamış.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çağdaş Atan açık oynasaydınız diyor da adam kendi işine geldiği için öyle demiş :A Galatasaray ve Beşiktaş bunu deneyip 2-1 yenildi, biz kendi yarı sahamızda temkinli oynayarak 2-1 yendik :D
------

Maça gelecek olursam umarım Pelkas'ın yerine Mesut Özil'i almak gibi bir faciaya imza atmayız. Adam son maçlarda kendi mevkisinde oynayınca mutlaka skora katkı vermeye başladı. Tisserand da son 2 maçtır kule defans görevini bayağı iyi yapıyor. Yine de Serdar Aziz'i yedeğe çekecek bir stoper almamız şart görünüyor.

Mert Hakan Yandaş da acilen gönderilmeli, yine geleneği bozmayarak istisnasız gelen her topu öldürmeyi başardı. Son dakikalarda Ferdi'yi daha erken görse büyük ihtimalle üçüncü golü atmıştık. Sonuç olarak Erol Bulut hocam bu 3 puanı çok iyi taktik kurarak almayı başardı :A
Abi nasıl Mesut Özil ile facia kelimesini aynı cümlede kullanabildin? Bu kadar karamsar olmaya gerek yok. Kronik sakat denilen Aboubakar ligi sallıyor, rakibin GS 2 yıldır top oynamayan, Başakşehir'de kadroya giremeyen Arda'yı kaptan yapıp biat ediyor. Özil bu boru değil. Futbol oynamak istemese Arsenal'da kalırdı zaten.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx