Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | Süper Lig 19-20 Sezonu - 23. Hafta Derbi Maçı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
21 Yıl sonra Fenerbahçeyi Kadıköyde yenen Galatasarayı tebrik ediyorum. Hakettiniz ve kazandınız. Diyecek yada savunacak bir kelamım bile yok. 1999 Yılıydı 16 yaşındaydım...21 Yıl geçti 37...Bunuda gördük işte.
Düdük çaldığından buyana zaten maç GS hakkıydı; Tolgay çıktıktan sonra birşeyler yapmaya çalıştık ama yetmedi.
Gs için Onyekuru gerçekten çok iyi adammış,kıymetini bilin.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Söylenecek fazla bir şey yok, böyle olacağı belliydi. Arada bariz kadro kalitesi farkı var. Gustavo gibi takımın en önemli elemanı da olmayınca...

Fakat burada en büyük suç Ersun Yanal'da. Kadrodaki elemanlardan minimum verim alıyor uzun süredir. Tolga Ciğerci haftalardır hayalet modunda dolaşıyor ama gitti bugün yine oynattı.

Jailson inşallah bu maçtan sonra köyüne döner. Yine takımı sabote etti tek başına. Tek başına minimum 10 puandan etti bizi bu sezon ve hala ısrarla ilk 11'de...

Belhanda yine tam bir Fatih Terim topçusu olduğunu gösterdi.

Bundan sonra bu sezon hiçbir maçı izlemeyi düşünmüyorum. Digitürk aboneliğini de iptal ettireceğim, bu düzenin bir parçası olmanın anlamı yok.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Galatasaray çok güzel oynadı, adamlar ilk dakikadan aynı ruhla sonuna kadar geldiler. Fenerbahçe berbat oynadı, neydi bu? Hiç üzülmedim.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ALLAHUAKBARR!! Ulan oldu be oldu valla bitti. Artık nasıl bir sinerji yarattıysak bu malum seriyi bile bitirdik. Geçin beyler karşıma attırın göbecikleri ALLAHH :Z :Z @Sherlock @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @Bully @MEnes @DarkLegenD

domestik-ev-hanimi_1604706.gif

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: MasacRE