AMC Fear the Walking Dead 2. Sezon Yorumları

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
2x4
bu bölüm hoşuma gitti başta Nick'in ne dolaplar çevirdiğini anlayamadık ve flashback sahneleri iyiydi Strand'in gay olduğuna baya ve baya bi şaşırdım hiç beklemiyordum git gide şüphelenmeye başladım flashbacklerde ve sonunda çıktı ortaya gay olduğu bence gay değil zeki bir insan olduğu için hayatta kalmak iiçin istemeyerek gay olduğunu düşünüyorum ve son sahnelerde baya iyiydi bölümde
9/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x4

Bölümü beğendimde yani öyle genel olarak çok abartılı bulmadım ben. Zaten dizinin 2.sezon bölümleri, ilk sezona kıyasla daha iyi.

8.0

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x5

Bazı mantık hataları olsada iyiydi.
Ölen adamı zombi olarak onlara vermek baya iyi fikirdi. :D Orada güldüm baya. :F
Ama takas sahnesi çok amatördü ya Adamlar silahsız gelmiş. Madison'un silahı var ama silahını çıkartmıyor. :D
Neyse kurtardılar işte.

Japon kız çok çabuk göründü ama ona ne oldu anlamadım. O karşılaşma sahneside amatördü. Hiç heyecan yoktu.

8.0

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x6 - 2x7
Son 2 bölümüde çok önceden izlemiştim. Önceki 5 bölüm kadar beğenmesemde çok kötü değildi. Bazı sorunlar var dizide ama bir bir çözüyorlar gibi.
İlk sezona göre daha iyiydi.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x8

Vasat bir dönüş bölümü olmuş. Bütün bölüm Nick'i izledik durduk. Salaklığından perişan hallere düştü çocuk bize de onu 1 bölüm boyunca izlettirdiler :D Neyse arada güzel sahneler vardı, flashback sahneleri ile geçmişini görmemiz de güzel oldu. Yeni katılan kız iyiymiş en azından dizinin bu kısmında izlemeye değer bir şey olmuş oldu :D

7/10

@Harunnn60 izledin mi sen :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x8

Vasat bir dönüş bölümü olmuş. Bütün bölüm Nick'i izledik durduk. Salaklığından perişan hallere düştü çocuk bize de onu 1 bölüm boyunca izlettirdiler :D Neyse arada güzel sahneler vardı, flashback sahneleri ile geçmişini görmemiz de güzel oldu. Yeni katılan kız iyiymiş en azından dizinin bu kısmında izlemeye değer bir şey olmuş oldu :D

7/10

@Harunnn60 izledin mi sen :D
Allah Allah nasıl kaçırmışım ben bunu. :F Normalde TWD ile ilgili hiçbir şeyi kaçırmam ama buda nazar olsun bari. :A
Yarın gece izlerim.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x9

Bu bölüm daha iyiydi.

Nick'in gofret çalmayı deneyip yakalandığı sahne ile son kısımlar baya güzeldi. Nick orada iyi sıyrıldı o durumdan :D Otelde de Madison ile Strand'in tekila eşliğinde içlerini dökmeleri ve daha sonra balkonlardan yağmur gibi zombi yağması ile alkollü bir şekilde aralarında kalmaları da bu bölümün diğer bir güzel kısmıydı.

8/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x10

Baya iyi bölümdü. İlk sezon finalinden sonraki en iyi bölüm diyebilirim.

Chris'lerin olduğu kısım dizinin en kötü bölümü olacak diye düşünürken tanıştıkları grupla birlikte baya ilgi çekici hale geldi. Chris ergenin teki falan ama yeni dünyaya da çok iyi uyum sağladı. İleride Carol gibi terminatör olma potansiyeli var bu çocukta. Travis de tam tersine grubun Rick'i olur diye beklerken tırsak herifin teki çıktı :D Otel kısımları da iyiydi. Alicia'nın asansör ve balkon sahneleri özellikle. Yalnız sondaki Madison'un surat ifadesi kötüydü. Isırılmış veya yaralanmış olabilir?

9/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x11

Ortalama bir bölümdü.

Zombileri denize dökme planı iyiydi. Alicia da kendini geliştirdi. Eskiden güzel ama salak bir tipti. Şimdi hem güzel hem de akıllı birine dönüştü :D Nick'in tarafta pek bir şey olmadı. Bir tek o kızla beklenen yakınlaşma gerçekleşti.

7.5/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x11

Ortalama bir bölümdü.

Zombileri denize dökme planı iyiydi. Alicia da kendini geliştirdi. Eskiden güzel ama salak bir tipti. Şimdi hem güzel hem de akıllı birine dönüştü :D Nick'in tarafta pek bir şey olmadı. Bir tek o kızla beklenen yakınlaşma gerçekleşti.

7.5/10
Diziyi bıraktın galiba. :A

Yarın bu diziye dönüş yapıyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Devam et yalnız bırakma beni. :A
Gereksiz bir dizi ya sadece Walking Dead'in ismi var diye izliyorum resmen ama o da bir yere kadar yani :A

Hem sen de izleyecem diyorsun da 2. sezon biteli kaç ay oldu hala izlememişsin bence senin de pek izlemeye niyetin yok :A