Faydee Ft.Hande Yener, Rebel Groove - Gravity - | Yeni Klip

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bakıcazdan sonra müziğe döndün demek?
Hande'ye döndüm diyelim biz :A Ben bi gidip bir doz Bakıcaz Artık ve Gravity alıp sonra hazırlanıp gezmeye gideyim, dönüştede film izleyecem. 9 günlük tatilimiz başladı. Kafa dağıtma zamanı :Z ( aman içmek gelmesin aklınıza, en nefret ettiğim şey :A )

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hande'ye döndüm diyelim biz :A Ben bi gidip bir doz Bakıcaz Artık ve Gravity alıp sonra hazırlanıp gezmeye gideyim, dönüştede film izleyecem. 9 günlük tatilimiz başladı. Kafa dağıtma zamanı :Z ( aman içmek gelmesin aklınıza, en nefret ettiğim şey :A )
Nispete bak yaa:T: Bizim de tatilimiz olur sen görürsün o zaman:( Afiyet olsun yediğin içtiğin şeyler :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nispete bak yaa:T: Bizim de tatilimiz olur sen görürsün o zaman:( Afiyet olsun yediğin içtiğin şeyler :A
Aa ne nispeti be? çalışıyormusun okulamı gidiyorsun onu bile bilmiyorumki nispet olsun :eek:
Ozaman ben mart ayında 4 günlük tatil, nisan ayındaki 9 günlük tatil ve mayıs ayında defalarca 1-2 gün olunacak tatillerimi hiç anlatmayayım. Yoksa nispet sanırsın :T:
Yaz meselesine hiç girmeyeyim kalpten gidersin, hani @xemrexxx diyorya çok yaşlısın ve sende kabulleniyorsun. Oyüzden burada kesiyorum yazımı :T:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aa ne nispeti be? çalışıyormusun okulamı gidiyorsun onu bile bilmiyorumki nispet olsun :eek:
Ozaman ben mart ayında 4 günlük tatil, nisan ayındaki 9 günlük tatil ve mayıs ayında defalarca 1-2 gün olunacak tatillerimi hiç anlatmayayım. Yoksa nispet sanırsın :T:
Yaz meselesine hiç girmeyeyim kalpten gidersin, hani @xemrexxx diyorya çok yaşlısın ve sende kabulleniyorsun. Oyüzden burada kesiyorum yazımı :T:
Keşke nispet yapsaydın :F:F Yapmamiş halin de mükemmel:A

Ben forum adına konustum say belki şuan Dubai''deyim bilemezsiniz :p :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
2 Günde; 195B.

++

İlk gününde Fizy Global Top 100 listesine 12 numaradan giriş yaptı!?
64752

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şükür 1milyon olmuş :F Niye böyle oldu? LAW'a göre daha iyi. :(

65362