Faydee Ft.Hande Yener, Rebel Groove - Gravity - | Yeni Klip

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hande Yener'in, uzun süre önce duyurdugu sözleri Mert Eken'e ait olan Gravity şarkına geçtiğimiz ay klip çekmişti. 19 Ocak'ta verdiği konserde ilkkez hayranları karşisinda, Lübnan asıllı Avustralya'lı sanatçı Faydee ile seslendiren sanatçı, şarkısını global olarak tüm müzik platformalarında yayınlandı.

Söz ve müziği Mert Ekren'e ait olan şarkının yönetmen koltugunda ise Gülşen Aybaba oturdu. Ayrıca şarkıya Rebel Groove ismiyle Mert Ekren eşlik etti.

İşte O Klip

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Dosi and Billy Kane

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sıkılmadan dinleyebileceğim bir şarkı olmuş. Hande'li kısmı ezberledim sürekli mırıldanıyorum.:X

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Klibi Fizy'e düşünce izlemiştim. Klipteki sokak görüntüleri bana Hipnoz'u anımsattı :bhr: Hande'nin klipteki kıyafetini hiç beğenmedim. Şu büstüyer mi deniyor ne zıkkımsa hiçbir kadına yakışmıyor :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Hande'nin sesini yabancı şarkıya yakıştıramıyorum. Love Always Wins'te de öyle düşünüyordum zaten. Aşk Tohumu daha fazla heyecanlandırıyor şu anda...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Güzel sonuçlar geliyooor.

64682

64683

• Harika
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Klip de şarkı da iyi olmuş.

Gülşen Hande'ye ikinci kere WC'de klip çekti :F Bir WC ancak bu kadar güzel olabilirdi :A Yukarda da dediğim gibi klip bana Hipnoz'u hatırlattı. Sokak çekimleri filan ?

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Billy Kane

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Klip de şarkı da iyi olmuş.

Gülşen Hande'ye ikinci kere WC'de klip çekti :F Bir WC ancak bu kadar güzel olabilirdi :A Yukarda da dediğim gibi klip bana Hipnoz'u hatırlattı. Sokak çekimleri filan ?
Şarkı mükemmel! Çok beğendim. Faydee'yi ilkkez dinliyorum sanırım ve baya baya beğendim. İngilizce şarkılar özellikle hareketli şarkıları çok nadir severim ve bu şarkı kalbimi çaldı :bhr: Hande Yener harika görünüyor ve şarkıyıda çok güzel yorumlamış ?

Hande'nin diğer şarkısını ilk dinledim ama bu bana ikinci, üçüncü vs. vs. dinlettirecek. @Billy Kane

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şarkı mükemmel! Çok beğendim. Faydee'yi ilkkez dinliyorum sanırım ve baya baya beğendim. İngilizce şarkılar özellikle hareketli şarkıları çok nadir severim ve bu şarkı kalbimi çaldı :bhr: Hande Yener harika görünüyor ve şarkıyıda çok güzel yorumlamış ?

Hande'nin diğer şarkısını ilk dinledim ama bu bana ikinci, üçüncü vs. vs. dinlettirecek. @Billy Kane
Bu Faydee'nin yazlik şarkısı gibi olmuş :X Faydee'yi nasıl bilmezmisiniz. TR'de Cant Let Go ile baya diinlenmişti aslında:X

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Niye her yaz gelmiyormusun:A
Hayır :T: Geçen yaz gelmemiştim mesela ve 2017'deki tatilimde Bakacaz Artık bir giysi mağazasında dinleyip aşık olmuştum :A Hem müzik anca oralarda dinleyebiliyordum ve ben okul zamanı iyice kopmuştum herşeyden. Şu son 3 senedir müzik dünyasına hakimim baya yine:A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayır :T: Geçen yaz gelmemiştim mesela ve 2017'deki tatilimde Bakacaz Artık bir giysi mağazasında dinleyip aşık olmuştum :A Hem müzik anca oralarda dinleyebiliyordum ve ben okul zamanı iyice kopmuştum herşeyden. Şu son 3 senedir müzik dünyasına hakimim baya yine:A
Bakıcazdan sonra müziğe döndün demek?

• Güldürdün
Reactions: Dosi