TVen FavoriForumum İtirafları 25.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
yanlız bunların hiç biri itiraf değil :F itiraf dediğimiz şey özür dilemekten çekinen utanan kişilerin en kolay yoldan evet tamam itiraf ediyorum diyerek pişmanlığını karşı tarafa bildirmesi ve af dilemesidir yani itiraf dediğimiz şey özür dilemenin gizliden yapılmıs hali gibi birşey eğer içinde pişmanlık varsa o itiraftır ama içinde pişmanlık yoksa öfke varsa o iftira,gıybet dedikodu bu unsurlara giren çekememezlik gibi birşeydir bu itiraf edenler karşı tarafa pişmanlığını bildirdiğini bir bakıma özür dilediklerini unutmasınlar :kiki::kiki:
Neden? Mesela birini kıskanıyorsun ama bildirmiyorsun. Ona sinirlenince tamam itiraf ediyorum kıskandım diyorsun. O zaman özür mü diliyorsun?

Ve ya birinden nefret ediyorsun, evet itiraf ediyorum seni hiç sevmem diyorsun özür mü bu?

Yani her zaman özür değildir. İtirafı söyleyen kişinin cümlesine ve sed tonuna bağlı bir durum. :)

°°°mobil mesaj°°°

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neden? Mesela birini kıskanıyorsun ama bildirmiyorsun. Ona sinirlenince tamam itiraf ediyorum kıskandım diyorsun. O zaman özür mü diliyorsun?

Ve ya birinden nefret ediyorsun, evet itiraf ediyorum seni hiç sevmem diyorsun özür mü bu?

Yani her zaman özür değildir. İtirafı söyleyen kişinin cümlesine ve sed tonuna bağlı bir durum. :)

°°°mobil mesaj°°°
benim demek istediğim şey şu itiraf içinde eğer pişmanlık duygusu varsa itiraf demektir diğer türlü pişman değilsen o açıkladığın şeyden o itiraf değildir o başka birşeydir iftira,gıybet,dedikodu çekememezlik kıskançlık bunlardan birine girer itiraf için o dediğin şeyden pişmanlık duyman şart yoksa onun adı itiraf olmaz cnm o saydığım şeylerden birine girer o_Oo_O örneğin insanlar ölüceğini anlayınca itiraf etmeye başlıyor yani ölüm korkusunu duyunca hemen itirafa başlıyor af edilmesi için kul hakkı olmasın diye pişmanlığı oan daha çok hissediyor dediğin şeyden pişmanlık duymuyorsan ona itiraf falan diyemezsin :rolleyes::rolleyes:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öncelikle @berkann'a teşekkür ederim:)

İtiraf #5'te @BesaleT ismi vermeyen samimiyetsizidr demek, isim verip samimiyetsiz olmaktan daha kötüdür. Belki senle benim fazla muhabbet geçmişimiz olmadiği için beni samimiyetsiz görmüş olabilirsin ona bişey diyemem amma; şöyle ki X kişi adıni vermiştir, sen yine onu samimiyetsiz buluyorsundur:confused:
Kaldı ki adımı Ali - Veli desem bana birşey söylemek istenildiğinde yine forumda nick'im kullanılacaktir. Sana isminle hitap edilen kaç post vardır? Kurduğun komplo teorisi güzelmiş:X Ona değinmicem bi ara sonra konuşuruz:)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
Öncelikle @berkann'a teşekkür ederim:)

İtiraf #5'te @BesaleT ismi vermeyen samimiyetsizidr demek, isim verip samimiyetsiz olmaktan daha kötüdür. Belki senle benim fazla muhabbet geçmişimiz olmadiği için beni samimiyetsiz görmüş olabilirsin ona bişey diyemem amma; şöyle ki X kişi adıni vermiştir, sen yine onu samimiyetsiz buluyorsundur:confused:
Kaldı ki adımı Ali - Veli desem bana birşey söylemek istenildiğinde yine forumda nick'im kullanılacaktir. Sana isminle hitap edilen kaç post vardır? Kurduğun komplo teorisi güzelmiş:X Ona değinmicem bi ara sonra konuşuruz:)

Ya o değil de gizlemek ilginç geliyor bana gereksiz gibi sanki. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Itiraf 9 @yakup09 'un bence. :A

Itiraf 1 komik bayağı. :X

Siyaset itirafında arkadaşa katılıyorum, yasak olmasına karşın halen her konuda siyaset tartışılabiliyor ve bu durum da forum ortamını, huzurunu bozuyor. :)

Ay Yapım'da kim çalışıyor ya. :F @xemrexxx

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
i1 : Abartmış. O zaman bütün vadiciler mafya babası statüsüne, MY'ciler de Emre kadar olmasa da harem ağası oluyor.
i2 : İlginç olmuş. Aranızı düzeltin :D
i3 : i2'nin tercümanı olmuş :D O itirafı yapanı bildiğimi zannediyorum.
i4 : Başı bomba :D Ay Yapım'da çalışan ve bizim forum? Demek ki Ay Yapım konularını çok fazla açan bir kişi olmalı. Aklıma birisi geliyor amma :D Her konusunu şikayet etmesi Emre ile devamlı atışan ve bir vadici olduğunu aklıma getirdi.
i5 : Besalet doğru demiş :)
i6 : "Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol." MEVLANA
i7 : Bu itirafı yapan arkadaşı da tanıyorum. Gezici olmadığı belli :)
i8 : Tuba'nın oyunculuğu sertçe eleştiren 1-2 kişi var forumda. Onlardan biri bu arkadaş. Tuba'da Beren ve Bergüzar karışımı oynuyor ama KPA'daki rolüne bağlılığına hayran kaldım.
i9 : +1
i10 : Siyaset karıştığından beri bu böyle maalesef.

i4'ü merak ettim kimliğini söylesin :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
İtiraf 8 biraz abartılmış bence de ama ben itiraf etmedim:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,777
Puanı
1,061
Itiraf 9 @yakup09 'un bence. :A

Itiraf 1 komik bayağı. :X

Siyaset itirafında arkadaşa katılıyorum, yasak olmasına karşın halen her konuda siyaset tartışılabiliyor ve bu durum da forum ortamını, huzurunu bozuyor. :)

Ay Yapım'da kim çalışıyor ya. :F @xemrexxx
söylemem tartışır şimdi :F ama şöyle söyleyeyim kara para aşk izleyen biir arkadaşımız:A