TVen FavoriForumum İtirafları 15.Bölüm (Sezon Finali)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
17'deki itirafın gerçek olduğunu düşünmüyorum. Baya itiraf gelmiş her ne kadar bazıları itiraf sayılmayacak şeyler olsa da. :D Yeni sezonu bekliyoruz. :):)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@xemrexxx Senin itirafın gözümden kaçmış. :( Cevap olarak yazdığın için olsa gerek. İstiyorsan ekleyeyim konuya? :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Emeklerinden dolayı tebrik ederim Revan, her ne kadar itiraflarda bulunmasam da itiraf edenleri cesaretlerinden dolayı tebrik ederim. Yeni sezonda görüşmek üzere :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561
Bu ne biçim final :(

Ben hiç itiraf yollamadım 9 bana ait değil @XanTier . Galiba bana benzemeye çalışan kişi yazmış onu bilir kendini o... :D

- - - Ekleme - - -

Bir tane aşk hikayeli olan itiraf vardı ya o sana mı ait ? @Arslan Bey :D

charming

Kırılgan
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133
Puanı
164
Ben biraz geç keşfettim itiraf bölümünü, keşke sezon finali olmasaydı.
Gayet güzel ilerliyordu. :)
İtiraf yapamadan sezon finaline girdi. :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
İtiraf 17 takas bence :D

oha :kiki: :kiki: tam adamını yazdın ben şuana akdar hiç itiraf yollamadım yollayacağımı da sanmıyorum :D
itiraflar idare eder biri bana izlediği dizilerde vadi oyuncuları olmadan izlemiyo demiş tamamen hayal ürünü o arkadaşa sorayım
karadayıda hangi vadi oyuncusu var
sakarya fıratta
tatarda var ama ben izlemeye başlarken onun için izlemedim
şefkat tepe
izlediğim dizilerde oyunculardan ziyade konuya bakarım arkadaşım yoksa gider merhamameti izlerdim murosu tombalacısı elifi alayı orda mesela

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 1 :
Haluk yüzünden Fox TV'den soğudum. :smile:

Fox'u önceden seven birisiydin o zaman. @Billy Kane sen misin? :D

İtiraf 2 :

Bazı insanlar kendini olgun göstermek için cümlelerinde çok seçici davranıyorlar bunlara gerek yok herkes özünde neyse o olmalı.

Bence bu güzel bir şey. :)

İtiraf 4 :

Forumda Berkan ile Reytinger arasında gizli konuşmalar var.Ne acaba?Çok merak ediyorum.Tek bildiğim sürekli yazışıyorlar.

@yatutarsa sen misin? :D :D Konuşmalarımız forumla ilgili değil. :)

İtiraf 6 :

Son zamanlarda forumda pompy destere söylentileri aldı başını gidiyor. Çok merak ettim acaba destere geri mi döndü. Pompy beyazsoy bile olabilir. Artık itiraf etmeli her kimse

Cidden ha @pompy kim acaba? :D destere'nin esprilerine gülerdim ben, yani @destere değildir, bence @beyazsoy da değil. :D Kimseye benzetemedim ama kesin fake.

İtiraf 8 :

XanTier,darksaal ve Yasin93 forumdaki en anlayışlı Vadiciler.
@Yasin93 ile pek konuşmuşluğum yok ama @darksaal ve @XanTier öyleler. :) Bence bu itiraf @yakup09'un :)

İtiraf 16 :

Forumda 2 kişi var ve bunlar hiç yorum yapmıyorlar.Baş harfleri B ve G :smile: Tahmin ettiniz mi kim bunlar?

@BuraK ve @GreatOttoman olduklarını düşünüyorum. :D

İtiraf 17 :

İtiraf ediyorum, ben bu forumda birini çok seviyorum. Ama öyle böyle değil yani. Ama o kişi bunu bilmiyor. O kişiyi foruma gelmeden önce tanıyordum, ama o daha beni çözemedi. Ama açıklamayacağım, çünkü onun başkasından hoşlandığını görüyorum/biliyorum.

@Arslan Bey olduğunu düşünüyorum. :D Bilmiyorsa, o kişiyi de tahmin etmeyeyim :D

İtiraf 19 :

Forumdaki bazı kişiler robot gibi.Düşüncelerini saklıyorlar ceza almamak için.Biraz daha özgün olmalılar.Herkese hakaret edip ceza alsınlar demiyorum ama hiç olmazsa bi fikir bildirsinler, arada ufaktan da olsa tartışsalar bir konuyu.Sevgi kelebeği gibiler

Katılıyorum. :D

Bence de pek bomba itiraf yok ama olsun. :) Özleyeceğiz. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

oha :kiki: :kiki: tam adamını yazdın ben şuana akdar hiç itiraf yollamadım yollayacağımı da sanmıyorum :D
itiraflar idare eder biri bana izlediği dizilerde vadi oyuncuları olmadan izlemiyo demiş tamamen hayal ürünü o arkadaşa sorayım
karadayıda hangi vadi oyuncusu var
sakarya fıratta
tatarda var ama ben izlemeye başlarken onun için izlemedim
şefkat tepe
izlediğim dizilerde oyunculardan ziyade konuya bakarım arkadaşım yoksa gider merhamameti izlerdim murosu tombalacısı elifi alayı orda mesela

Ne biliyim içimden öyle geçti, malum böyle konular da birkaç kez adın geçti ya :kiki:

- - - Ekleme - - -

İtiraf 1 :
Haluk yüzünden Fox TV'den soğudum. :smile:

Fox'u önceden seven birisiydin o zaman. @Billy Kane sen misin? :D

İtiraf 2 :

Bazı insanlar kendini olgun göstermek için cümlelerinde çok seçici davranıyorlar bunlara gerek yok herkes özünde neyse o olmalı.

Bence bu güzel bir şey. :)

İtiraf 4 :

Forumda Berkan ile Reytinger arasında gizli konuşmalar var.Ne acaba?Çok merak ediyorum.Tek bildiğim sürekli yazışıyorlar.

@yatutarsa sen misin? :D :D Konuşmalarımız forumla ilgili değil. :)

İtiraf 6 :

Son zamanlarda forumda pompy destere söylentileri aldı başını gidiyor. Çok merak ettim acaba destere geri mi döndü. Pompy beyazsoy bile olabilir. Artık itiraf etmeli her kimse

Cidden ha @pompy kim acaba? :D destere'nin esprilerine gülerdim ben, yani @destere değildir, bence @beyazsoy da değil. :D Kimseye benzetemedim ama kesin fake.

İtiraf 8 :

XanTier,darksaal ve Yasin93 forumdaki en anlayışlı Vadiciler.
@Yasin93 ile pek konuşmuşluğum yok ama @darksaal ve @XanTier öyleler. :) Bence bu itiraf @yakup09'un :)

İtiraf 16 :

Forumda 2 kişi var ve bunlar hiç yorum yapmıyorlar.Baş harfleri B ve G :smile: Tahmin ettiniz mi kim bunlar?

@BuraK ve @GreatOttoman olduklarını düşünüyorum. :D

İtiraf 17 :

İtiraf ediyorum, ben bu forumda birini çok seviyorum. Ama öyle böyle değil yani. Ama o kişi bunu bilmiyor. O kişiyi foruma gelmeden önce tanıyordum, ama o daha beni çözemedi. Ama açıklamayacağım, çünkü onun başkasından hoşlandığını görüyorum/biliyorum.

@Arslan Bey olduğunu düşünüyorum. :D Bilmiyorsa, o kişiyi de tahmin etmeyeyim :D

İtiraf 19 :

Forumdaki bazı kişiler robot gibi.Düşüncelerini saklıyorlar ceza almamak için.Biraz daha özgün olmalılar.Herkese hakaret edip ceza alsınlar demiyorum ama hiç olmazsa bi fikir bildirsinler, arada ufaktan da olsa tartışsalar bir konuyu.Sevgi kelebeği gibiler

Katılıyorum. :D

Bence de pek bomba itiraf yok ama olsun. :) Özleyeceğiz. :)

Ben hiç itiraf yollamadım. xantier ve yasini de anlayışlı filan bulmuyorum :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ne biliyim içimden öyle geçti, malum böyle konular da birkaç kez adın geçti ya :kiki:

- [/B][/B][/B]

adım geçebilir ama ben öyle forumdan yani sanaldan birine aşık olurmuyum oha ben kimseye aşık olmam kolay kolay gerçekte de hiç kimseyi sevmedim :D arslan bey olabilir mi acaba yazısını ona benzettim :D[/B]

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
adım geçebilir ama ben öyle forumdan yani sanaldan birine aşık olurmuyum oha ben kimseye aşık olmam kolay kolay gerçekte de hiç kimseyi sevmedim :D arslan bey olabilir mi acaba yazısını ona benzettim :D

Gerçekte mi kinseyi sevmedin :kiki: bu kadar kendine aşık olma :kiki:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
yanlış anlaşılma olmasın kimseyi derken yani aşık olmadım diyorum yoksa yüzlerce sevdiğim arkadaşım var tabi onu anlamadın mı :kiki:

Konu arkadaş sevgisi değil , aşk bağbında :D 17. Yorum üzerinden nasıl arkadaş sevgisine getirdin olayı onu anlamadım :kiki:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bir tane aşk hikayeli olan itiraf vardı ya o sana mı ait ? @Arslan Bey :D

Benim ne ilgim oluyor öyle şeylerle. O itirafı sen yaptığını düşünmüştüm. :D

İtiraf 17 :

Ben niye yapayım ki öyle bir itiraf. Bu nasıl itiraftır arkadaş. Ben böyle entrikalı bir itirafçı da olamam hani. Boş yere yamamayın bana bu itirafı. :D

Ben itiraf yapsam, anonim olarak yapmam. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben sınıflar arasındaki maçta teknik direktörlük yaptım hem basketbolda ve futbolda futbolda finalde kaybettim sürekli final da oynayan takımla karşı karşıya gelindi basketbolun finalinde 20-0 yenik durumdaydı sınıfım 50-20 kazandı bu bodrumda oldu