FavoriForumum Önerilerinizi Bekliyor

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Imza geri gelsin bence güzel bir gelisme olur forum için , çünkü birçok üye avatarına uygun resim bulamıyor ama imza sayesinde daha güzel resimleri koyabilir. :) :)

2. Favoriforumum Top Trends bölümü forum için güzel bir fikirdi ama top trendslerin yan yana durması çok kötü , Twitter gibi üstten aşağıya doğru olursa çok güzel olur. Mesela # en fazla top trends olan en yukarıda olur. :)

3. Ve oyun bölümü gelişirse yeni düzenlemelerle ilgi artar bence , çünkü günümüzde büyük forumların ilgi alanlarına bakın hep oyun bölümü öndedir. :)

@Yakamoz-Asi @OzaN

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Imza geri gelsin bence güzel bir gelisme olur forum için , çünkü birçok üye avatarına uygun resim bulamıyor ama imza sayesinde daha güzel resimleri koyabilir. :) :)

2. Favoriforumum Top Trends bölümü forum için güzel bir fikirdi ama top trendslerin yan yana durması çok kötü , Twitter gibi üstten aşağıya doğru olursa çok güzel olur. Mesela # en fazla top trends olan en yukarıda olur. :)

3. Ve oyun bölümü gelişirse yeni düzenlemelerle ilgi artar bence , çünkü günümüzde büyük forumların ilgi alanlarına bakın hep oyun bölümü öndedir. :)

@Yakamoz-Asi @OzaN
Oyun bölümü için @XanTier istekli olsa keşke. Hayır boş boş oyun bitiriyor bir işe yarasın en azından bitirdikleri. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyun bölümü için @XanTier istekli olsa keşke. Hayır boş boş oyun bitiriyor bir işe yarasın en azından bitirdikleri. :A
Evet oda oyunkolik :D bende oynuyordum zamanında ama sonra bırakmak zorunda kaldım oyunları , Bu yaz Laptop alıcaz o yüzden oyunlara tekrar başlayacağım.
Eger birgün Editörlük başvurusu yaparsam oyun bölümü için yaparım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evet oda oyunkolik :D bende oynuyordum zamanında ama sonra bırakmak zorunda kaldım oyunları , Bu yaz Laptop alıcaz o yüzden oyunlara tekrar başlayacağım.
Eger birgün Editörlük başvurusu yaparsam oyun bölümü için yaparım :)
Çok iyi olur ikiniz o bölümü coşturursunuz o zaman. :D Hem güzel etkinlikler de yapılabilir oyun bölümünde. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok iyi olur ikiniz o bölümü coşturursunuz o zaman. :D Hem güzel etkinlikler de yapılabilir oyun bölümünde. :)
Aynen :)
Oyunlar için çok bilgim var ama bu forum dizi ağırlıklı olduğu için ister istemez bende ayak uydurdum :) Gerçekten forumları kurtaran bölüm oyun bölümüdür yine Favoriforumum zoru başararak oyun bölümü olmadan da çok iyi bir gelişme gösterdi. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
oyun bölümü falan olmasına gerek yok :D

@OzaN şu tt olayı çok gereksiz ve bi işe yaramıyor kaldırsan daha iyi olur boşuna yer kaplamasın :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sizde her yeniliğe karşısıniz :D
siz derken kimi kastettin bilmiyorum ama kendi adıma oyun oynamadığım ve sevmediğim için gereksiz olarak görüyorum :D fazla uzatmıyorum çünkü sevdiğim kardeşlerim oyun hastası malesef yoksa çocuk gibi oyun oynamayı bırakın derdim ama diyemiyorum :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
siz derken kimi kastettin bilmiyorum ama kendi adıma oyun oynamadığım ve sevmediğim için gereksiz olarak görüyorum :D fazla uzatmıyorum çünkü sevdiğim kardeşlerim oyun hastası malesef yoksa çocuk gibi oyun oynamayı bırakın derdim ama diyemiyorum :D
Anladım :D zaten burası öneri konusu belki benim önerilerim kabul edilir yada edilmez :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
selamlar
ya ben kopyala yapıştır sisteminin olmasını istiyorum uzun
konularda etiketlemede zorlanıyorum ben:(

@Yakamoz-Asi @OzaN

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Buraya yazmaya geliyordum ama yazmışlar zaten :D lütfen lütfen 150 kb sınırı kalksın. :D O kadar güzel kapak fotoğrafları buluyorum, sınır yüzünden çöpe gidiyor. :(

ve birde profil resimleri büyüsün , her yıl git gide küçülüyor. Ben geldiğim zamanda büyüktü sonra git gide küçüldü. :(
Kapak fotoğrafı daha büyük olmasını isterim. Yükseklik babında.

Daha önceki önerilerim. :D

@OzaN
@Yakamoz-Asi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Buraya yazmaya geliyordum ama yazmışlar zaten :D lütfen lütfen 150 kb sınırı kalksın. :D O kadar güzel kapak fotoğrafları buluyorum, sınır yüzünden çöpe gidiyor. :(

ve birde profil resimleri büyüsün , her yıl git gide küçülüyor. Ben geldiğim zamanda büyüktü sonra git gide küçüldü. :(

Daha önceki önerilerim. :D

@OzaN
@Yakamoz-Asi
Yukarıdan aşağı olursa çok yer kaplar gibi. (İlk geldiğinde öyleydi sanırım)

İmza geri gelmeyecek. 2010'lu yıllardayız hala imza konuşmayalım. 10 yıl öncenin teknolojisinden bahsediyoruz. Twitterda facebookta imza var mı? :):)

Profil resimleri tam ayarında ne kadar büyüyebilir ki? :)

Kapak boyutu 200kb'a çıkabilir. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

İmza geri gelmeyecek. 2010'lu yıllardayız hala imza konuşmayalım. 10 yıl öncenin teknolojisinden bahsediyoruz. Twitterda facebookta imza var mı? :):)

Yok sadece ben öneri verdim. :D

Top Trends pek fazla ilgi çekmiyor bu haliyle ama eğer yer sorunu birgün çözülürse yukardan aşağı olursa çok iyi olurdu.

Avatar her sene küçülüyor 2013 yılında daha büyüktü :)
Evet kapak fotoğrafı 200 üstünde olsa iyi olur gerçekten :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bence de imza olsa daha güzel olur, tamam facebook yahut twitter'da imza olayı yok ama onlar sonuçta sosyal paylaşım sitesi, burası da adı üstünde forum. Bir de sanıyorum ki bütün forumlarda imza olayı halen var, özellikle Türkiye de mesaj sayısı ve kullanıcı aktifliği bakımından 1.sırada gelen ve konu dışı bölümü ile ünlü olan X forumunda bile var, ki teknolojik anlamda Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri sonuçta. Ayrıca beş harften oluşan ve bütün harfleri sessiz olan, ünlü bir forumda da bu olay devam ediyor.

Ancak hepsinde de belirli bir sınır var mesela sadece tek bir uygun boyutta resim eklenebiliyor veya 4 parmak genişliğinde yazı yazılabiliyor. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben her şeyden önce şu facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerimizi daha iyi kullanmayı öneririm.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

İnce ölçümlerime göre kapak fotosu boyutu 887x265.
887 istesek de değişmez. Ama 320 px olabiliyosa olmalı yüksekliği. Böyle küçük kalıyor. (Monitör boyutu tabii önemli faktör, ama hep küçük monitörlüler düşünülüyor :()

Boyutu düşük tutmak için özel bi sebep mi var? Bulduğum fotoğrafları küçülte küçülte bi hal oluyorum her seferinde.
Tam oranında (4'e 1 gibi) küçültmeyince de bozulmalar oluyor, bilirsin. Her seferinde tutturmak sıkıntı. Ben sevmiyorum, o küçük bozulmalar beni rahatsız ediyor :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
887 istesek de değişmez. Ama 320 px olabiliyosa olmalı yüksekliği. Böyle küçük kalıyor. (Monitör boyutu tabii önemli faktör, ama hep küçük monitörlüler düşünülüyor :()

Boyutu düşük tutmak için özel bi sebep mi var? Bulduğum fotoğrafları küçülte küçülte bi hal oluyorum her seferinde.
Tam oranında (4'e 1 gibi) küçültmeyince de bozulmalar oluyor, bilirsin. Her seferinde tutturmak sıkıntı. Ben sevmiyorum, o küçük bozulmalar beni rahatsız ediyor :(
Bence ideal gözüküyor. Zaten boyunu kendimiz kırpıyoruz yükledikten sonra. Büyük monitör kullanan çok az kişi var sorun sende. :D

Bence ideal gözüküyor. Zaten boyunu kendimiz kırpıyoruz yükledikten sonra. Büyük monitör kullanan çok az kişi var sorun sende. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Şu imza sistemi geri gelmesine neden bu kadar karşısın? Yani belli bir boyutta olacaksa olabilir. En azından 1 ay gibi bir süre denenebilir, daha sonraki durumda da oy kararı ile devam edip etmemesi kararlaştırılıp kaldırılır veya devam edilir. Bu yoğun talebi kırmamak lazım bence. Yani hem öneri isteniyor, hemde zıtlıkla karşı çıkılıyor. @OzaN :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu imza sistemi geri gelmesine neden bu kadar karşısın? Yani belli bir boyutta olacaksa olabilir. En azından 1 ay gibi bir süre denenebilir, daha sonraki durumda da oy kararı ile devam edip etmemesi kararlaştırılıp kaldırılır veya devam edilir. Bu yoğun talebi kırmamak lazım bence. Yani hem öneri isteniyor, hemde zıtlıkla karşı çıkılıyor. @OzaN :X
Ben şahsen 2010'lu yıllara yakışan bir şey olarak görmüyorum imzayı. Olmasının hiçbir mantığı yok. İsteyenler var ama istemeyenler de var aynı oranda. Daha önce oylama da yaptık ve isteyenlerin çoğunlukta olmadığı görüldü. :)