FavoriForumum Önerilerinizi Bekliyor

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha önce de benzer tarzda konular açmıştım ama dönem dönem bu konuları yenilemekte fayda var. :)

Forumun daha iyi hale gelmesi için şu günlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi söz hakkı sizde...

Sizler forumda neleri değiştirmek isterdiniz? Şurası şöyle olsa, burada şöyle bir özellik olsa, şöyle bir bölüm olsa şunları paylaşsak, bu tarz konular açılsa yorum yapsak vs aklınıza gelebilecek her türlü önerilere açığız. Önerilerinizi bekliyoruz. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mobilde alıntılama olayını ya ben yapamıyorum ya da mobil versiyonda sorun var. O hallolursa çok güzel olur.
Ayrıca Mobilde sözlük bölümündeki konularda üye isimleri gözükmüyor.

Altforumlar oldukça az. İlgi görmese bile ilerde görülmeyeceği bilinemez. En azından Kitap bölümü gibi her forumda olan bir bölüm olabilir. :)

Son olarak durum güncellemelerinde fotoğraf ekleyebilmeyi isterdim ama sanırım bu geliştirici ile alakalı. :)

Edit : Sinema bölümünde film bilgileri kısmındaki film sayısının da çoğalmasını, Top 200 deki her filmin konusunun ve efsanevi filmlerin konusunun açılmasını da isterdim. :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Mobilde alıntılama olayını ya ben yapamıyorum ya da mobil versiyonda sorun var. O hallolursa çok güzel olur.
Ayrıca Mobilde sözlük bölümündeki konularda üye isimleri gözükmüyor.

Altforumlar oldukça az. İlgi görmese bile ilerde görülmeyeceği bilinemez. En azından Kitap bölümü gibi her forumda olan bir bölüm olabilir. :)

Son olarak durum güncellemelerinde fotoğraf ekleyebilmeyi isterdim ama sanırım bu geliştirici ile alakalı. :)
O alıntılama mobilde sıkıntı oluyor sadece sende yok yani ama ben bu sorunu çözdüm "masaüstü sitesi iste" ayarını yapınca alıntı sorunu kalmıyor. :)

Kitap bölümü güzel olurdu bence de yemek bölümü de olabilir. @Çiğdem- aktif tutardı yemek bölümünü. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O alıntılama mobilde sıkıntı oluyor sadece sende yok yani ama ben bu sorunu çözdüm "masaüstü sitesi iste" ayarını yapınca alıntı sorunu kalmıyor. :)

Kitap bölümü güzel olurdu bence de yemek bölümü de olabilir. @Çiğdem- aktif tutardı yemek bölümünü. :D
hahahahah ayy evet yemek tarifleri paylaşırdım bol boll:F:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Admin bu logonun aşağı gelip, şeritin en yukarı çıkması çok kötü oldu. Hiç beğenmedim ve aşağı indikçe o şeritte aşağı geliyor. Sinir oldum. :(

Sonra @Tolstoyevski ye katılıyorum. sözlük bölümünde kimin yorum yaptığını göremiyoruz. :(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Kapak fotoğrafı daha büyük olmasını isterim. Yükseklik babında.
En tepedeki reklam mümkünse kalksın :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
"Masaüstü Sitesi İste" tuşu nerede @mrt-06? (b)

Kitap, yemek ve tiyatro ile ilgili bölümler açılabilir bence. Onun haricinde şimdilik fazla isteğim yok, zaten herkes yazmış bir şeyler. :X

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
ayrıca kalite konusunda da iyileştirilmeli :(
Evet. 150 KB nedir ya? :(

"Masaüstü Sitesi İste" tuşu nerede @mrt-06? (b)

Kitap, yemek ve tiyatro ile ilgili bölümler açılabilir bence. Bu arada konu sayıları da güncellenmiyor galiba @OzaN. Kaç haftadır 580'lerdeyim. Onun haricinde şimdilik fazla isteğim yok, zaten herkes yazmış. :X
Android'de sitelerin mobil sürümlerini kullanmak istemediğinde çoğu tarayıcıda o seçeneği kullanarak masaüstü sitesini kullanabiliyosun. IOS'te de vardır benzeri muhakkak.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
önerim hiç bişeyi değiştirme alışamıyorum artık böyle iyi gerek yok yeniliğe

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Ceza puanı 15 olsun. Ban süresi 15 den tekrar 3'e düşsün
İmzalar olsun şöyle güzel gifler yapıp koyabilelim
Mobil sürüm olsun
yazıların renklerini de değiştirelim mümkünse

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Önerilerinizi bekliyoruz. :D
Kitap bölümü olmasa bile, ki hiç ilgi olmadığı için bence de öyle bir bölümün olması israf olur. Ama en azından sözlük bölümünde "Kitap" etiketi ile daha düzenli bir alternatif olabilir? :D @OzaN