Fav10 Yılın Favorisi Ödülleri (2015) Yerli Dizi Adayları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 Yılın Favorisi Ödülleri (2015) Yerli Dizi Adayları

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yılın Favorisi Ödüllerinde adaylar Fav10 üyelerinden oluşan seçkin jüri tarafından belirlendi. Yerli dizi, yabancı dizi, yerli müzik, yabancı müzik ve spor olmak üzere beş alanda dağıtılacak ödüllerde kazananlar ise 15 Ocak Cuma gecesi açıklanacak...

İşte @ozgur2113 jüri başkanlığında hazırlanan yerli dizi adayları:

Adayları Görmek İçin Tıklayın

Tabloları ve fotoğrafları hazırlayan @ozgur2113'e teşekkürler.

Jüri Üyeleri:

@ozgur2113 (Jüri Başkanı)
@sokak sanati
@Billy Kane
@-potterhead-
@denizz19
@Aserat
@Bully
@Yiğitt
@GunesinOglu
@Çiğdem-
@xemrexxx
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Övünmek gibi olmasın, ama gerçekten harika adaylar seçmişiz. Poyraz Karayel, Aşk Yeniden, Ulan İstanbul, Baba Candır ve Kiralık Aşk başta olmak üzere tüm dizilere başarılar. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hepimizin emeklerine sağlık gerçekten güzel seçimler oldu hak edenler kazansın. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel seçimler yapmışız, Fav10'lu kısımda resimler/tablolar da çok hoş duruyor. :)

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
En son ki yarışmada diriliş birinci olduğu için mi en iyi yerli drama dizi kategorisinde yer almadi. En iyi jenerikte de diriliş yok bu iki kategoride dirilişin olmaması skandal bence. Poyraz karayel bile jenerik adaylarinda(jenerikten kasıt giriş videosu ise hadi neyse poyraz o konuda kaliteli sayılır ama ulan İstanbul çok kötü. Yok giriş müziği kastediliyorsa ulan İstanbulin müzik güzelde poyrazinki çok sıradan.her iki manada da diriliş bu kategoride olmalıydı) . en iyi yerli drama yardımcı oyuncuda barış bagci(dirilişin noyani) olmalıydı vb tabloları genel olarak beğenmedim.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
en iyi çiftte ali ve selin yok çok ilginç
ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizi müziği çok dinlendi ve sevildi listede olmaması garip
ama emeği geçen herkese teşekkürler çok güzel olmuş

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Adaylar çok iyi seçilmiş. Tebrik ederim. Kazananları da merakla bekliyorum Jüri de yer almak isterdim.

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Bir iki eksik dışında adaylar iyi seçilmiş, ama jenerikte Edhonun olmaması olmadı..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
En son ki yarışmada diriliş birinci olduğu için mi en iyi yerli drama dizi kategorisinde yer almadi. En iyi jenerikte de diriliş yok bu iki kategoride dirilişin olmaması skandal bence. Poyraz karayel bile jenerik adaylarinda(jenerikten kasıt giriş videosu ise hadi neyse poyraz o konuda kaliteli sayılır ama ulan İstanbul çok kötü. Yok giriş müziği kastediliyorsa ulan İstanbulin müzik güzelde poyrazinki çok sıradan.her iki manada da diriliş bu kategoride olmalıydı) . en iyi yerli drama yardımcı oyuncuda barış bagci(dirilişin noyani) olmalıydı vb tabloları genel olarak beğenmedim.
ödüllerimizin bir prestiji var diriliş ialarak düşüremeyiz:A ayrıca billy sitem etmese o ka adaylık bile çıkmazdı :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ee burdan nasıl oyluyoruz? Basıyorum üzerine bişey olmuyor(tablet)