Fav10 Yılın Favorisi Ödülleri (2015) Yabancı Dizi Adayları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 Yılın Favorisi Ödülleri (2015) Yabancı Dizi Adayları

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yılın Favorisi Ödüllerinde adaylar Fav10 üyelerinden oluşan seçkin jüri tarafından belirlendi. Yerli dizi, yabancı dizi, yerli müzik, yabancı müzik ve spor olmak üzere beş alanda dağıtılacak ödüllerde kazananlar ise 15 Ocak Cuma gecesi açıklanacak...

İşte @sürgünüm jüri başkanlığında hazırlanan yabancı dizi adayları:

Adayları Görmek İçin Tıklayın

Fotoğrafları hazırlayan @sürgünüm'e teşekkürler.

Jüri Üyeleri:

@sürgünüm (Jüri Başkanı)
@OzaN
@mrt-06
@sokak sanati
@cevaa
@Harunnn60
@destere
@Çiğdem-
@xemrexxx
@turkuazz.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Valla listeyi çok sevdim. Özellikle TWD her kategoride aday. :Z
Daredevil ve AHS Hotel'de aday olmuşlar. Bu sezon cidden güzel adaylar seçtik hani ben çok memnun kaldım açıkçası. :bhr: ( Helal olsun bana. :A)

İnşAllah ödülleride bir bir götüreceğiz. :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
liste muhteşem olmuş seçimler harika bir iki oyuncu kalmış geride kalbimde olan ama listeye yansımayan onun haricinde mükemmel liste :)

şimdi tüm forumdaki yabancı dizi sever arkadaşlar her kategoride birinci seçilmesini istedikleri tek adayın isminimi mesajla yazıyorlar, yoksa birden fazla isimmi yazıyorlar kategorilerde oylama ne şekilde oluyor @OzaN @sürgünüm ? detaylı açıklama yapsanızda bizi mağdur etmeseniz böyle :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valla adaylar çok güzel oldu. Forumda hak ettiği ilgiyi göremeyen, kimseye izlettiremediğim bazı diziler var ama neyse olur o kadarlık. :):)

@destere kazanan seçimleri için @sürgünüm kapımızı tekrar çalar ve o söyler oylama yöntemini. :):)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dramda adaylar çoğunlukla TWD, Vikings ve GoT'a gitmiş beklenildiği gibi. :D Seçimlerinizi beğendim, elinize sağlık.

Wayward Pines dizisi de adaylar içinde yer almış, en iyi mini dizi ona gidebilir gibime geliyor. :) Oyuncuları da yer almış adayla içerisinde.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@sürgünüm den ses seda yok simdilik bekliyoruz kapı çalmasını:)
Cumartesi ve Pazar işlerim oluyor, açacak konu da olmayınca giresim gelmiyor foruma. Bol bol futbol maçı izliyorum. :)

Adaylar 'En İyi Yabancı Mini Dizi Kadın Oyuncu' dışında hepsi birbirinden güzel oldu. Bunda da geçen sezonlara oranla daha fazla dizi izlememizin etkisi büyük. İzlediğimiz dizi sayısı fazla olunca iyi veya kötüyü rahatlıkla ayırabiliyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon komedi kategorisindeki açıklarımı da kapatırım. :)

Son düzenleme: