Fav10 Yönetici Değerlendirme Anketi / 2019

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

yönetici anket ile ilgili görsel sonucu

FAV10 YÖNETİCİ DEĞERLENDİRME / 2019
Anketlerle ilgili ÖNEMLİ NOT;

Anketleri doldurduktan sonra son kısımda yer alan nick bölümüne kesinlikle nickinizi yazmanız gereklidir, nicki yazmadan oylayanların oyları geçersiz sayılır.

Yönetici Değerlendirme anketi;
Fav10 yönetim kadrosunda olmak isteyenler ne yapacak?

• Mesajlarım düzenli, konu açıyorum ve forumda aktifim diyorsan mrt-06'ya mesaj atmanız yeterli. Ancak bu ankette yeni bir yönetici alınmayacaktır başvurmanız durumunda 2020 yılında yapılacak yeni ankette seçime katılmış olacaksınız.
Yönetime yeni katılan emreemreu ankete dahil değildir.

SON OY KULLANMA TARİHİ: 15 EYLÜL 2019

AdminlerS.Mod/Moderatörler
bazingaHarunnn60
mrt-06Çiğdem
Co-AdminlerBilly Kane
AseratSherlock
xBUGRAxAhmed
YiğittXanTier
tolgab
mesmeso61
emreemreu
S.G.A.T.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İyi de ben kimin hangi mesajları sildiğini bilmiyorum. Ben buna göre değerlendirmek isiyorum. Ne olacak? Geçenlerde yönetimi eleştirdiğim mesajlarım vardı. Onları ardı ardına kim sildi merak ediyorum. Ona 0 vereceğim.

Ekleme: Haha, buna yetkimiz yokmuş. Eleştiri olmadan kusursuza yürüyebileceğinizi zannediyorsunuz.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: cookies

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ankete katılmamızın amacı ne? Üyelerin değerlendirdikten sonra nolacak? @mrt-06
10 senedir yapılan bir anket bu yıl içerisinde 1-2 defa yapılır yöneticilerin performansı ortaya çıkıyor ve buna bağlı olarak rütbe düşmesi/yükselmesi yaşanıyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
2019'a ait değerlendirmeyse co adminler haricinde diğer yönetimde olanlardan sadece 2 kişiyi konular açısından aktif gördük bu sene. Çoğu kişi aktif değildi bile.
Misal @S.G.A.T. askerdeydi ve yeni geldi. Bahanesi var. Onu sağlıklı bir şekilde oylayamayız. Akitfliğine veya başka konulara ne işaretlesek doğru olmuyor.

Sadece etkinlik konularıyla ilgilenenlerinkindede tarafsız kısmında oylamakta doğru sonuçlar getirmez.

Konu taşıma kilitleme vs. konulardada bir çok konu olduğu gibi duruyor.Buna kendi konularımda dahil. Bazı etiketlerimize dönülmedi bile.

@mrt-06 boş bırakabiliyormuyuzz bazı seçenekleri? Misal S.g.a.t.'ı oylamak gibi? aktifliğine kötü demek ona haksızlık olur.
Bu arada hayırli olsun dönüşün

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
10 senedir yapılan bir anket bu yıl içerisinde 1-2 defa yapılır yöneticilerin performansı ortaya çıkıyor ve buna bağlı olarak rütbe düşmesi/yükselmesi yaşanıyor.
Ben çok klas mesajlar yazıyorum ama konu açmıyorum. Bana hangi rütbeyi verirsiniz başvursam? :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yönetimde olmak istiyorum. Bütün yılı askerdeydim ama yönetimden çıkarılmamışım, şimdi rütbeden düşmenin zamanı değil. :D

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2019'a ait değerlendirmeyse co adminler haricinde diğer yönetimde olanlardan sadece 2 kişiyi konular açısından aktif gördük bu sene. Çoğu kişi aktif değildi bile.
Misal @S.G.A.T. askerdeydi ve yeni geldi. Bahanesi var. Onu sağlıklı bir şekilde oylayamayız. Akitfliğine veya başka konulara ne işaretlesek doğru olmuyor.

Sadece etkinlik konularıyla ilgilenenlerinkindede tarafsız kısmında oylamakta doğru sonuçlar getirmez.

Konu taşıma kilitleme vs. konulardada bir çok konu olduğu gibi duruyor.Buna kendi konularımda dahil. Bazı etiketlerimize dönülmedi bile.

@mrt-06 boş bırakabiliyormuyuzz bazı seçenekleri? Misal S.g.a.t.'ı oylamak gibi? aktifliğine kötü demek ona haksızlık olur.
Bu arada hayırli olsun dönüşün
Tabii boş bırakılabiliyor. Teşekkürler.

• Beğendim
Reactions: Dosi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Başarılar tüm yönetici arkadaşlara. :D En adil şekilde oylamaya çalışacağız. :)

@mrt-06 göreve döndükten sonraki ilk icraatin hayırlı olsun canım. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Uzun zamandır yokum o yüzden değerlendirme yapmayacağım pek hakim değilim şu an.
Bana da en düşük puanlar gelecektir çünkü zaten aktif değilim. Emeklilik is coming. :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Değerlendirmeyi onayladım çok düşük oy kullanmadım.foruma hayırlı olmasını umuyorum :D