Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aşk hakkında ne düşünüyorsun?
Sadakat önemli midir sence?
Kızlar çok trip yapıyor forumda da şahit oluyoruz senin bu gibi huyun pek yok, bunu nasıl başarıyorsun? :A

@Çiğdem- Biraz gönlünü alayım dedim ince mesaj vererek. :bhr::A
Güzelim sorumu mahvettiler. :F
Benim hakkımda düşüncelerini söyle
siz yine iyisiniz @sokak sanati yakama yapışmış bağıralak soruyor gibi sankı :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1- Saddam Hüseyin hakkında ne düşünüyorsun
2-Arap Baharı ve bunun Türkiye'ye yansıması hakkında ne düşünüyorsun
3-Cem Yılmaz cumhurbaşkanı olmalı mı, 2019 seçimleri hk ne düşünüyorsun
4-kadınlardaki kıl mevzusu hakkında ne düşünüyorsun, bir kadının kolunda ve bacağında kılların olması yani onları almaması kadın erkek eşitliğini mi gösterir yoksa hiç hoş bir görünüm değil midir?
5-Hitler ve Michael Jackson sence öldü mü?
6-BHND :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Neden kadınlara karşı bir sevgisizliğin var :A beğendiğin kadın sayısı 5 taneyi geçmiyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim sorularımı uzun uzun cevapla. :A
sen ne istiyorsan fırsat bu fırsat sor cnm elbet cevap gelir :A :A :A

İşte gerekli etkiyi vermişim. Yani olumsuz yorum yaparsan ölürsün manasında o.:A
kötü yorum istemiyorsun yanı :A

emir mert finalinden gıcığımda sana ne diyecem acaba :A

1- Saddam Hüseyin hakkında ne düşünüyorsun
2-Arap Baharı ve bunun Türkiye'ye yansıması hakkında ne düşünüyorsun
3-Cem Yılmaz cumhurbaşkanı olmalı mı, 2019 seçimleri hk ne düşünüyorsun
4-kadınlardaki kıl mevzusu hakkında ne düşünüyorsun, bir kadının kolunda ve bacağında kılların olması yani onları almaması kadın erkek eşitliğini mi gösterir yoksa hiç hoş bir görünüm değil midir?
5-Hitler ve Michael Jackson sence öldü mü?
6-BHND :A
güzel sorular sana yakısan :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

@RüzgarGülü @mrt-06 kişi kendini geç fark edebilir. Ya da evlenince "düzeleceğini" sanabilir. Gaylerin çoğu, karşı cinsiyle ilişkiye girmekten iğrenmiyorlardır bence. Sonuç olarak hayatta her şey oluyor. En popüler örnek olarak Kardashian'ların babası. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hoşgeldin @Çiğdem- :D

Öncelikle benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
Foruma ilk geldiğinde favori üye için destek oluyordum hemen aramızda bir iletişim olmuştu köyden istanbula gelen biri genelde bu şehrin sahibi olucam güçlü olucam der ezelden ramiz dayı gibi :A

sende favori üye sonra mod sonra süper mod vsyle olucam diyordun teker teker oldun ayoll :F hakta ediyorsun forumda eskiden pek kız yoktu bana kız arkds gibi eşlik ederdin eğlenceli oluyor :A askerde yokluğunuda anladık tekrar hoşgeldin umarım biraz gezip tozup eğlenceli yönünü tekrar foruma aktarırsın :Z:Z:Z

@Harunnn60 aaa gerçekten arkdslarımın çoğu evlenip çoluk çocuğa karıştı :F
malum 16 dan baslıyor burada evlilikler en geç yasta 19 gibi ama ben eylülde 26 olucam buranın şartlarıyla evde kalma yaşı ama daha gencim tabi :A

aslında buranın kızları köy hayatından işten kaçmak için gidiyor istanbula yerleşir rahat ederim diye ben zaten rahatım annem hernekadar zaman zaman şıkıştırsada :F

30 olmadan evlenirim herhalde ama ne zaman bende bilmiyorum vlla :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Merhaba:)
-hayatta en sevdiğin 3 şey
-favori forumla nasıl tanıştın?
-en sevdiğin yemek,içecek
-en sevdiğin yerli dizi,yabancı dizi
-en sevdiğin 3 şarkıcı ismi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- yanılmıyorsam sorgu odasına 3.girişin canım, hayırlı olsun :Z

Klasik soruyla başlayalım o zaman, benim hakkımda neler düşünüyorsun bakalım :A
vlla editorluktan adminliğe geçiş adımını bahsetmicem son dönemde çok dedim :A
şuankı konumunu kesinlikle hak ediyorsun zaten forumda en çok sevilen 2-3 kişiden birisin herkes herkesle konusuyor ama herkes herkesi sevmiyor burası önemli senin adına :A

bazen parlasanda bir süre sonra yumuşak kalplisin barışıyorsunuz tabi benle bir kavgamız olmadı inşda olmaz :bhr:

sigara alkolden herkes nekadar nefret ettimi biliyor allahtan sigaran yok ama alkol şuankı kişliğine yakışmayan tek şey yavas yavasta bırakıyorsun inş 3 yıl sonra falan yine forumda olur sorgu odasında olursak bırakmış olursunda eleştirilicek bir yanını bulamayız :bhr:

BHND? :A

Bende katılırım belki yakında hiç katılmadım yaz gelsin :A
ben abla olayına hiç girmiyorum çünkü bana seviyeli geliyor her yaştan herkesle dost olmayı seviyorum ama forumda 2-3 kişi isteyerek abla diyip öyle görüyor sende bunlardan birisin :bhr:

iyi bir çocuksun geçen yıl forumda yok gibiydin ama bu yıl okul dönemindede aktif oldun mod görevide geldi böyle devam ayoll :Z

aa negatif enerji verenlerden etkilenme pozitif enerjimden yararlan seni keyifsiz görmek istemiyoruz :bhr:

Klasik soruyla başlıyım. :F

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Uzun yorum demiycem zaten uzun yaparsın. :A

Onu @destere'ye sormak lazım. :A
vlla yukarıda kaana dediğim gibi 2-3 forumda en çok sevilenlerden ve saygı görünenlerden demiştim herkes herkesle konusuyor ama herkes herkese saygı duymuyor sende bunlardan birisin sizin adınıza güzel birşey :bhr:

efeyede dedim gibi abla kuralım yoktur ama içtenlişkle ablan olarak gördün beni bende buradakı kardeşim olarak gördüm gerçekten kardeşim olsa bukadar ortak noktamız olmaz abur cuburlarda film dizilerde ortak dşünüyoruz , en önemlisi en nefret ettim sigaraya akrsısın sütte içiyorsun daha ne olsun ayoll :A

Klasiklerden uzaklaşalım biraz. Sen senin hakkında ne düşünüyorsun? :)

@destere kızolduğunu ne zaman açıklayacak? :X

@xemrexxx xli emre bu xlerden ve ikilemlerden nasıl kurtulacak?
Ben benim hakkımda aslında ben durduk yere hiç kendimi iyi yönünü söyleyen biri değilim hep buradakı arkdslar iyi yönümü söyler ancak ona cevap olarak destekler tşşk ederim oyüzden çok birşey demiyeyim ama neşeli oluşumu inş kaybetmem :A

@destere kız olsa erkekler korkar hep biz kadınlarmı korkacaz aslında güzel olurdu ayoll bizim durumumuzu anlardı erkekler destereyi salardık üstlerine :A

@xemrexxx x leri ile güzel ayoll mesala x lerini unutur oldu forumda ne hale geldi kim derdi çenesi kapanacak inş x lerini hatırlar sahalara döner kafamız şişşede razıyım :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
vlla editorluktan adminliğe geçiş adımını bahsetmicem son dönemde çok dedim :A
şuankı konumunu kesinlikle hak ediyorsun zaten forumda en çok sevilen 2-3 kişiden birisin herkes herkesle konusuyor ama herkes herkesi sevmiyor burası önemli senin adına :A

bazen parlasanda bir süre sonra yumuşak kalplisin barışıyorsunuz tabi benle bir kavgamız olmadı inşda olmaz :bhr:

sigara alkolden herkes nekadar nefret ettimi biliyor allahtan sigaran yok ama alkol şuankı kişliğine yakışmayan tek şey yavas yavasta bırakıyorsun inş 3 yıl sonra falan yine forumda olur sorgu odasında olursak bırakmış olursunda eleştirilicek bir yanını bulamayız :bhr:

ben abla olayına hiç girmiyorum çünkü bana seviyeli geliyor her yaştan herkesle dost olmayı seviyorum ama forumda 2-3 kişi isteyerek abla diyip öyle görüyor sende bunlardan birisin :bhr:

iyi bir çocuksun geçen yıl forumda yok gibiydin ama bu yıl okul dönemindede aktif oldun mod görevide geldi böyle devam ayoll :Z

aa negatif enerji verenlerden etkilenme pozitif enerjimden yararlan seni keyifsiz görmek istemiyoruz :bhr:

vlla yukarıda kaana dediğim gibi 2-3 forumda en çok sevilenlerden ve saygı görünenlerden demiştim herkes herkesle konusuyor ama herkes herkese saygı duymuyor sende bunlardan birisin sizin adınıza güzel birşey :bhr:

efeyede dedim gibi abla kuralım yoktur ama içtenlişkle ablan olarak gördün beni bende buradakı kardeşim olarak gördüm gerçekten kardeşim olsa bukadar ortak noktamız olmaz abur cuburlarda film dizilerde ortak dşünüyoruz , en önemlisi en nefret ettim sigaraya akrsısın sütte içiyorsun daha ne olsun ayoll :A

Ben benim hakkımda aslında ben durduk yere hiç kendimi iyi yönünü söyleyen biri değilim hep buradakı arkdslar iyi yönümü söyler ancak ona cevap olarak destekler tşşk ederim oyüzden çok birşey demiyeyim ama neşeli oluşumu inş kaybetmem :A

@destere kız olsa erkekler korkar hep biz kadınlarmı korkacaz aslında güzel olurdu ayoll bizim durumumuzu anlardı erkekler destereyi salardık üstlerine :A

@xemrexxx x leri ile güzel ayoll mesala x lerini unutur oldu forumda ne hale geldi kim derdi çenesi kapanacak inş x lerini hatırlar sahalara döner kafamız şişşede razıyım :A
Öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkür ederim canım :A

Son paragraf için inşallah diyeyim, ben de onun için uğraşıyorum inşallah başaracağım :D

Yalnız çok genel övgülerde bulunmuşsun, özel olarak da 1-2 güzel şey söyleyeydin keşke :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...