2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon 17. Oyun (Yarı Final)

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,595
41,751
1,061
Ankara

Oyunumuz: http://fav10.net/forum/arcade/tetris.2/

Son Oynama Tarihi:
Cumartesi 22.00

FİNALE KİMLER YÜKSELECEK?

- Fav10 Sanal Survivor'da bir sezon daha kapanıyor. Kalan 4 yarışmacıdan 3'ü büyük finale yükselecek ve şampiyon olabilmek için yarışacak. Bu hafta son elemeyle karşı karşıyayız...

- Bu hafta son kez final puanı vereceğiz. 3-2-1 şeklinde son kez final puanı alacaksınız. Final puanlarının önemini haftaya büyük finalde bir kez daha göreceğiz.

Herkese başarılar diliyorum. :)

YARIŞMACILAR:
@Polat Şaşmaz
@batuhankaralar
@MasacRE-
@HachiKo

HachiKo

Favori Üye
4 Ocak 2012
16,533
3,847
710
Bulgaristan
Başvuru yaparken hiç tahmin etmedim buraya kadar geleceğimi çünkü daha önce hiç katılmamıştım ve takip de etmemiştim yarışmayı bir de üstüne flash oyun oynamayı seven biri değilim. Bakalım elimden geleni yapıcam ama elensemde sorun yok iyiki katılmışım :D

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,595
41,751
1,061
Ankara
Başvuru yaparken hiç tahmin etmedim buraya kadar geleceğimi çünkü daha önce hiç katılmamıştım ve takip de etmemiştim yarışmayı bir de üstüne flash oyun oynamayı seven biri değilim. Bakalım elimden geleni yapıcam ama elensemde sorun yok iyiki katılmışım :D
Ben seni geçen yıl da katıldın diye hatırlıyordum, yanlış hatırlıyormuşum. :D Biz de seni görmekten memnunuz, seneye All Star yapacağız. Orada da görmeyi isteriz. :D

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,807
13,162
861
Geçen sezon direkten döndüğüm işi bu yıl bitirmek istiyorum, umarı şansım yaver gider :)

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,788
9,033
859
Tetris mi :mad: @Yiğitt şimdi güzel bir oklavayı haketti
Küçüklüğümden beri hiçbir zaman sevmediğim şu oyunu gitmiş yarı finale koymuş
@Çiğdem- senin oklavayı da aldım ama kusura bakma lazım oldu işim bitince yerine koyarım tekrar :A

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,788
9,033
859
Normalde koymazdım ama program bitmeden oynayın istedim. :A Basit oyun ya halledersin. :D
İşte basit olması sıkıntı zaten :D Millet bu oyunda çok manyak puanlar yapabiliyor, buradakiler de durum ne bilmiyorum ama ben pek beceremiyorum kesin bu hafta yolcu olacağız ah Yiğit ah

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,595
41,751
1,061
Ankara
İşte basit olması sıkıntı zaten :D Millet bu oyunda çok manyak puanlar yapabiliyor, buradakiler de durum ne bilmiyorum ama ben pek beceremiyorum kesin bu hafta yolcu olacağız ah Yiğit ah
Aşkım oynayınca halledersin sen, inanıyorum sana. :bhr: Zaten 4 kişisiniz ayarlarsın işte. :A

hhahah önüne gelen almaya başladı telif koyacam en sonunda :A :A :A @Yiğitt
O artık benim oldu, benim telif koymam lazım. :Z