Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 5. Oyun

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@OzaN mavi takımdan birkaç kişi dışında oynayan yok nasıl zirveyi alalım ki yani bu şekilde buna bir çözüm bulmak gerek. Zaten oyun sinir bozucu. Madem öyle yarışmaya katılmasalardı.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN mavi takımdan birkaç kişi dışında oynayan yok nasıl zirveyi alalım ki yani bu şekilde buna bir çözüm bulmak gerek. Zaten oyun sinir bozucu. Madem öyle yarışmaya katılmasalardı.
İkna edin oynamaları için ben ne yapayım. :D Zaten en kötü ilk 4'e kadar kalmaya bakın sonra birleşecek takımlar. :):)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
885 ile 3. sırayı aldım. Aslında @Since2011 ile aynı puandayız ama ilk o yaptığı için 2. olarak onu gösterdi sanırım :D Ve her zamanki gibi mavi takıma yine hüsran var :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sisteme geçmiyor diye mi yoksa güvenmiyor musun bize :A
Çok sebebi var. Hile falan olabilir yani güvenmiyorum. :A Bunun dışında oyunlar sadece sistemde görülmeli. Mesela adam oynuyor birinci oldum diye seviniyor ama sonra bakıyor ki forumda bir konunun x. sayfasında biri fotoğraf paylaşmış ve daha çok yapmış. :) İyi bir durum değil bence. Oyunun içinde görmek lazım bu tip hoş olmayan durumları. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
Çok sebebi var. Hile falan olabilir yani güvenmiyorum. :A Bunun dışında oyunlar sadece sistemde görülmeli. Mesela adam oynuyor birinci oldum diye seviniyor ama sonra bakıyor ki forumda bir konunun x. sayfasında biri fotoğraf paylaşmış ve daha çok yapmış. :) İyi bir durum değil bence. Oyunun içinde görmek lazım bu tip hoş olmayan durumları. :)
yala n mı söyleyeceğim 906 yaptım ben!! :( :( çok sinir bozucu oyunlar yükle me ozama n :) :)