Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 4. Hafta Elemesi (Kırmızı Takım)

Kim Gitsin? (Sadece kırmızı takım oy kullanmalı)

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
mantıklı düşünelim bencede emreye oy atanlar kırmızı takımı düşnüsünler gözleri kör olmasın en azından aktif haftaya oynar ama geriye kalan üç kişide ikisi banlı ikiside foruma girmiyor önce foruma girmeyenleri şutlarız sonrada banlıları aktif üyeleri şutlamak mantıklı değil ömeri şutlayalım :A :A :A

ayy bu arada yarışma kurallarını mavi takımın eski oyuncusu @OzaN karar veriyor ve yarışmayıda mavi takımın halan oyuncusu @Yiğitt kontrol ediyor sonuç ne peki kazanan takımdanda elenen var :A bari kazanan takımdan son 2 kişiden eleme olsun :F
Demokrasi yok, konuşursan banlarız. :A Biz de ortam böyle. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
mantıklı düşünelim bencede emreye oy atanlar kırmızı takımı düşnüsünler gözleri kör olmasın en azından aktif haftaya oynar ama geriye kalan üç kişide ikisi banlı ikiside foruma girmiyor önce foruma girmeyenleri şutlarız sonrada banlıları aktif üyeleri şutlamak mantıklı değil ömeri şutlayalım :A :A :A

ayy bu arada yarışma kurallarını mavi takımın eski oyuncusu @OzaN karar veriyor ve yarışmayıda mavi takımın halan oyuncusu @Yiğitt kontrol ediyor sonuç ne peki kazanan takımdanda elenen var :A bari kazanan takımdan son 2 kişiden eleme olsun :F

Zaten 4 tane 0 puan yok mu nasıl son 2 çıksın :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- işte, akıl erdirememiş. :A
Zaten 4 tane 0 puan yok mu nasıl son 2 çıksın :F
şuanki açılana yapılacak birşey yok zaten ayoll ben bundan sonra demek istedim eşitlik durumunda yine 4-5 olur ama eşitlik olmadığı sürece son 2 olmalı ayy gerçi kazananın elendiği nerde görülmüş biz zaten elemeye kalmamak için kazanmak istiyoruz bu ne saçma birşey acun gelip el koysun yarışmaya :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şuanki açılana yapılacak birşey yok zaten ayoll ben bundan sonra demek istedim eşitlik durumunda yine 4-5 olur ama eşitlik olmadığı sürece son 2 olmalı ayy gerçi kazananın elendiği nerde görülmüş biz zaten elemeye kalmamak için kazanmak istiyoruz bu ne saçma birşey acun gelip el koysun yarışmaya :A :A :A

Şimdi takımlardaki yetkili sayılarına baktım da karşı tarafta 1 admin 3 moderatör 3 editör var. Bizde sadece 1 adet editör @Harunnn60 var :A Yani hiç uğraşma hiç şansımız yok elimizi kolumuzu bağlamışlar bizim gıkımızı çıkarsak içeri atarlar :A Bak 2 kişiyi banlayarak devre dışı bıraktılar bile biz de en iyisi sessiz sessiz oyunumuzu oynayalım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi takımlardaki yetkili sayılarına baktım da karşı tarafta 1 admin 3 moderatör 3 editör var. Bizde sadece 1 adet editör @Harunnn60 var :A Yani hiç uğraşma hiç şansımız yok elimizi kolumuzu bağlamışlar bizim gıkımızı çıkarsak içeri atarlar :A Bak 2 kişiyi banlayarak devre dışı bıraktılar bile biz de en iyisi sessiz sessiz oyunumuzu oynayalım :A
ayy zaten kuralı belirleyenler yiğit ozan kırmızı takım :A dün isyan çıkarıcaktım konuyu kilitledi hemen manyak :A :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kazandığınız halde mi eleme var ?

Baya baya saçma olmuş yürümez bu yarışma pek :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
4 oyun oldu hepsini biz kazandık çareyi böyle bulmuşlar cnm kazananda eleme olucak diye yoksa bizim takımdan elenen olmayacaktı bu gidişle :A :A :A
İyide olması gerekendi oydu yani.Sizin takım başarılıysa yapcak bir şey yok.Ben olsaydım çoktan rest çekerdim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Acuna kızıyordukta beterin beteride varmış :A Bunuda gördük :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Şimdiden söylüyorum. 4 haftada yalnızca bir oyun oynayan "o" kişi elenmezse takımda isyan bayrağını çekiyorum :F

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
lutfen kirmizi takimin eleme tercihlerine karismazsaniz sevinizrz Neden yeni oyun gelmedi

mavtakimin oyununa gelmeyin bizden kimsenin bos yere elenmesine goz yumamayiz:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
KIRMIZI TAKIM'A VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU!

Kırmızı Takım'ın kullandığı oylar neticesinde yarışmamıza veda eden isim @omer67 olmuştur. Kendisine yarışmaya katıldığı için teşekkür ediyoruz. Yeni hafta da herkese başarılar, oyunumuz bu akşam başlayacaktır. :)

Pek de katılmış sayılmazdı zaten en son iki hafta önce girmiş. :D