Fav10 Sürprizi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sedef Avcı’nın linçlenmesi hoşuma gitti. :A @Özgür
Nesi hoşuna gitti ya haksız değil isyanında sadece seçilen fotoğraf yanlış. :A Gündüzden beri hayretle takip ediyorum yazılanları. :F Twitter, Onedio, Instagram her yerden saldırmışlar. :F

Eski fanlığım olsaydı herkese tek tek yazardım ama o gücü kendimde bulamadım. :F

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Nesi hoşuna gitti ya haksız değil isyanında sadece seçilen fotoğraf yanlış. :A Gündüzden beri hayretle takip ediyorum yazılanları. :F Twitter, Onedio, Instagram her yerden saldırmışlar. :F

Eski fanlığım olsaydı herkese tek tek yazardım ama o gücü kendimde bulamadım. :F
Her ünlü ve fanı yaşamalı bu olayı bir kez de olsa ondan hoşuma gitti. :A Kocasına da baya laf atmışlar onlara çok güldüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her ünlü ve fanı yaşamalı bu olayı bir kez de olsa ondan hoşuma gitti. :A Kocasına da baya laf atmışlar onlara çok güldüm. :A
İlk defa Sedef'in bu kadar konuşulduğunu görüyorum benim de hoşuma gitti bir yandan hatta @Aserat a "reklamın iyisi kötüsü olmaz" dedim. :A

Of evet ya karı koca fena linç yemişler Sedef son postunu yorumlara kapatmış. :F

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
İlk defa Sedef'in bu kadar konuşulduğunu görüyorum benim de hoşuma gitti bir yandan hatta @Aserat a "reklamın iyisi kötüsü olmaz" dedim. :A

Of evet ya karı koca fena linç yemişler Sedef son postunu yorumlara kapatmış. :F
Olur bence. :A Zaten hiçbir projesi halktan ilgi görmüyordu şimdi iyice beter oldu. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Burcu Güneş bir Instagram sayfasına DM'den dakikalar süren bir ses kaydı atmış ve yılların birikimini boşaltmış. :A Ben hiç ara vermedim Gülşen 7 sene ara verdi "kocaya kaçtı çünkü" demiş. Çok güldüm ya. :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy