Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Oscars.png

Yılların geleneği devam ediyor. Yılın en iyi filmlerini bu yıl da Fav10'da hep birlikte izleyip, yorumluyoruz...

Oscar adayları belli olduğu zaman konuya eklenecektir.

Oscar ödülleri bu sene Şubat ayında dağıtılacak, bu yüzden etkinliği bu sene biraz erken başlatma kararı aldık. Her yıl olduğu gibi bu yılda hem Oscar adaylığı kazanan filmleri, hem de adaylığı kıl payı kaçırmış olan yılın diğer iddialı filmlerini Fav10'da hep beraber yorumluyoruz.

PEKİ BİZ BU YIL HANGİ FİLMLERİ İZLEYECEĞİZ?

Her yıl olduğu gibi bu yılda tablomuzu hazırladık, izleyeceğimiz filmlerin şimdilik bazıları (herkes, hepsini izlemek zorunda değil) tabloda yer almaktadır.

Oscar adayları belli oldukça ve siz de önerilerinizi sundukça tabloya film eklemesi yapılacaktır.

Güncel 01.03.2020.png

• Oscar takımı olarak ise etkinliğe geçen sene katılanlardan ve katılacağını tahmin ettiğim kişileri direkt olarak tabloya yazdım ve tabloyu bu şekilde hazırladım.
  • Bu listede olmayan, ancak etkinliğe katılmak isteyenler, bu konu aracılığı ile veya özel mesaj yoluyla Fav10 2019 Oscar Takımı'na dahil olabilirler. Ben de tabloya isimlerini ekleyebilirim.
  • En az 3 film izleme zorunluluğu vardır.
  • 2019 filmlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şimdiden listeden 3 filmi (Joker'i yorumlamaya üşeniyorum) izlemişim bile. Bu sene geçen yıldan daha ilgi çekici filmler var gibi. Hem yoğun senem olduğu hem de tüm filmler sözleşmiş gibi 2 saat 15 dakika olduğu için fazla vakit ayıramamıştım ama bu yıl eski tempoma dönerim diye düşünüyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nihayet başlıyoruz demek. Eline sağlık :bhr:

Film izleme isteğim kaç gündür var ama hangsiyle başlayacağima henüz karar vermedim. Parasite ile başlamak istiyordum ama onu bir süre daha beklemem gerekiyor galiba.
Bir ara filmlerin yorum konularına göz atıp karar veririm başlangıç filmime :D

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Nihayet başlıyoruz demek. Eline sağlık :bhr:

Film izleme isteğim kaç gündür var ama hangsiyle başlayacağima henüz karar vermedim. Parasite ile başlamak istiyordum ama onu bir süre daha beklemem gerekiyor galiba.
Bir ara filmlerin yorum konularına göz atıp karar veririm başlangıç filmime :D

Teşekkürler Dosi hanım. :A

Parasite başlangıç için harika olurdu ama dediğin gibi henüz izleme şansın olmadı sanırım, tekrar bir bakarım bugün. :A Olmazsa diğerlerinden seç beğen al. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi