2021 Fav10 Miss Turkey 2021 Mini Etkinliği Başlıyor

Fav10 Miss Turkey 2021'in Belirleneceği Konularda Etiket Listesinde Yer Almak İstiyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilmediğin şeye niye sinir bozucu?
Bu arada iki de bir SEN konularda çoşuyorsun diye trip atmıyorum. Forumdaki erkek üyelerin o tarz konulardaki tutumu rahatsız edici.
Bir kaç erkek ile öyle yorumlayıp çevrendeki kadın tanıdıklarına göster, okul arkadaşın olur, sevgilin olur, kız kuzenin olur. Bak bakalım onlar erkeklerin 'şunun +++++ bak' '++++++ gibi ' vs yorumlarınızı okuyunca hoş karşılar mı.
Bu yine ve yeniden size gelsin.

bir kadın olarak başka kadınların vücudunu farklı bir şekilde yorumlamanızdan rahatsız oluyorum. Bunu anlamak zor olmamalı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bilmediğin şeye niye sinir bozucu?
Bu arada iki de bir SEN konularda çoşuyorsun diye trip atmıyorum. Forumdaki erkek üyelerin o tarz konulardaki tutumu rahatsız edici.
Bir kaç erkek ile öyle yorumlayıp çevrendeki kadın tanıdıklarına göster, okul arkadaşın olur, sevgilin olur, kız kuzenin olur. Bak bakalım onlar erkeklerin 'şunun +++++ bak' '++++++ gibi ' vs yorumlarınızı okuyunca hoş karşılar mı.
Bu yine ve yeniden size gelsin.
Cümlenin gelişi baştan ofsayt olduğu için sinir bozucu attım :A
Tamam sana göre rahatsız edici olabilir haklısın yapacak bir şey. Sana göre bu durum rahatsız edicidir bir başkaına göre bir başka şey :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cümlenin gelişi baştan ofsayt olduğu için sinir bozucu attım :A
Tamam sana göre rahatsız edici olabilir haklısın yapacak bir şey. Sana göre bu durum rahatsız edicidir bir başkaına göre bir başka şey :A
İşte bu yüzden ikide bir 'yok kıskanıyor, yok trip atıyor' gibi cümleler kurma.
İyi akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...