Fav10 Haftanın Üyeleri | 7 Ekim - 13 Ekim 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkür ederim. :)

Geçen hafta izinliydim onun da etkisi var ama Ağustos ayında da bi izin kullanmıştım, o haftaya göre 100 mesaj düşüş olmuş :A
------

Teşekkür ederim :Z
------

Öyle oldu abla bir de izinliydim yani normal :A
Genel olarak az bir hafta olmuş sana da yansımış yoksa 350 yi devirirdin. Kendi kendine konuşacak halin yok ya :D
------

Hem o hemde geçen hafta istikrarlı ilk sırada olanlara katmadım diye gaza gelmiş diye yorumladım :A
Gaza gelsin işte ne güzel. Bu hafta gaza getirmedim sinirleniyorlar bana @12.Adam felan :D
çekemeyenler çatlasın :A öyleyiz işte yokluğumuzda 100 mesaj! varlığımızda kimbilir ne olurdu titre @Bully bu son birinciliğin, fırtına esmeye başladı bir kez tutana aşkolsun:A
Güzel tetikleme mesaj. Hadi bakalım essin görelim haftaya

Son düzenleme:
İnsanoğlu evde boṣ boṣ acılarla yatarken kendine bir uğraṣ buluyor iṣte. :D
Son durum nasıl? Biraz toparlaya bildin mi?
Valla yönetim aralıksız her hafta paylaṣtıysa bu sene iṣi büyütürüz :A
Konuları ben açarken hep paylaşıldı ama yazın maalesef yokluğumda emanete sahip çıkmadılar eksiklik oldu :A
Ama pek önemi yok ki, 2024ü yıl bazında açacağım zaman hesap yaparsın. Aylıklarda eksiksiz açıldı diye umuyorum (Haziran açılmadıysa bir eksiklik olur).

Valla yönetim aralıksız her hafta paylaṣtıysa bu sene iṣi büyütürüz :A
Büyüsun tabi ya sana has konu has tarz olur :D
------

Son durum nasıl? Biraz toparlaya bildin mi?

Konuları ben açarken hep paylaşıldı ama yazın maalesef yokluğumda emanete sahip çıkmadılar eksiklik oldu :A
Ama pek önemi yok ki, 2024ü yıl bazında açacağım zaman hesap yaparsın. Aylıklarda eksiksiz açıldı diye umuyorum (Haziran açılmadıysa bir eksiklik olur).
Evet emreemreu neredeyse konuları birleştirip ard arda yıllık açacaktı sen geldin kurtardin. :D

Büyüsun tabi ya sana has konu has tarz olur :D
------

Evet emreemreu neredeyse konuları birleştirip ard arda yıllık açacaktı sen geldin kurtardin. :D
Bide üstüne bana laf atmıştınız, çocuğu rahat bırak en azından açıyor demiştiniz :A sonra hepten unutacağını anladığımda verileri not edip zaman aşımından sonra açmıştık :A
Benden önce Sherlock açardı, o da zamanla nerdeyse öyle yapıp sonra unutunca ben açtım sonra bana kaldı konular :A emreemreuya kalıcı kalsın istemiştim. Sadece aylıkları açacaktım ama yine iş bana kaldı :A

@emreemreu amcaoğluna kaldıysak yandı gülüm keten helva. :A
Fener konularında açıp kaçıyor zaten hiç sorma. Sonra yeniliyoruz :D
Bide üstüne bana laf atmıştınız, çocuğu rahat bırak en azından açıyor demiştiniz :A sonra hepten unutacağını anladığımda verileri not edip zaman aşımından sonra açmıştık :A
Benden önce Sherlock açardı, o da zamanla nerdeyse öyle yapıp sonra unutunca ben açtım sonra bana kaldı konular :A emreemreuya kalıcı kalsın istemiştim. Sadece aylıkları açacaktım ama yine iş bana kaldı :A
Kurtarıcımız Zey Hanım 🤩

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi
Yok artık baş kaldırmam.Hangi filmin sahnesi ? :A
Bilmem belki Star Wars filmidir. Jar Jar demiş olabilir :D

jar jar binks GIF

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam