Fav10 Haftanın Üyeleri | 20 Mayıs - 26 Mayıs 2024

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Konu Açanları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları​

Haftanın En Çok Hit Kazananları​

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
@Dosi ellerine sağlık canım 🌸

@xemrexxx Noldu len arkamdan nal toplamışsın 😂😂😂 @Hobbit bu aralar yoktum ayağına yatacak zaten o belli 😂
Teşekkürler :bhr: Yeniden zirveyi almışsın. Tebrikler. @xemrexxx ’ye kısa sevinç yaşatmam yeterli :A (eskileri kurcalayacak ama biz şimdiye bakalım)
------

Şikayet etmek de konu sayılıyor demek :F
Daha önce bunu konuşmuştuk. Yeni öğrenmiş gibi yapma :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
Hiç hatırlamıyorum:A
E o zaman hatırlatalım :A (bu kadar şip şak bulmayı beklemiyordum :A )
Ben hit kazanacak ne yazdım ki :A

Eski yönetici olarak bilmen gerekirdi ama :A @Yakamoz-Asi

Aldığım ceza mı hit almış yoksa benim buraya dair hiç bilgim kalmadı çünkü tüm kötü anıları sildim. .ss

Herkese acik bir konu acmadiysan ya birini rapor etmissindir. O rapor, konu olarak yönetici odasinda acilir. O konuya giren yöneticiler ise sana hit kazandirir. :A :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,601
Puanı
310
Artık Alemdar Polat'ın peşinden gelirler @Hobbit de tırstı ayak yaptı yokum diye

Kaçırmışsın 😂
Kaçmadım. Sadece inzivaya çekildim.
Keza sizin ikinizide mezarlığa gömdüm. Birinizin foruma baklava borcu var. (Nagihan elendi) @xemrexxx
Sende iddiaya girdin ama ne istediğini bana söylemedin ki zaten yenildin. (Hudutsuz bu hafta tüm gruplarda düştü)
İkinizde mortingen oldunuz.. 😅😅😂

@Angelica abla boşver. Bunların ağzına yalan yuva yapmış. Alzaymır başlangıcı var dedi doktor bunlara. Ne yaptıklarını hatırlamıyorlar..
😅😅😅 Gerçekleri ben her zaman sana söylerim. Sen yeter ki sor.. ☺️☺️

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,892
Puanı
410
Keza sizin ikinizide mezarlığa gömdüm. Birinizin foruma baklava borcu var. (Nagihan elendi) @xemrexxx
Sende iddiaya girdin ama ne istediğini bana söylemedin ki zaten yenildin. (Hudutsuz bu hafta tüm gruplarda düştü)

@Angelica abla boşver. Bunların ağzına yalan yuva yapmış. Alzaymır başlangıcı var dedi doktor bunlara. Ne yaptıklarını hatırlamıyorlar..
Bir anda iddialaşmış iken inzivaya çekilmek ? Ayrıca bizim iddiamız Hudutsuz'un yeni sezonuna kadar geçerli 😂 Alzheimer* başlangıcı kimde pek takmamak lazım, ki kimse beni gömemez 😂 Bir bakmışsın senin cenaze namazını kıldırıyom 😂

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,621
Puanı
1,060

😂😂Tamam sorarım