Fav10 Haftanın Üyeleri | 2 Eylül - 8 Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çenen düşmüş :A Aa nereye daha karpuz kesecektik :A
------

Teşekkürler ben ayın favori üyesi olmasam zirvenin gerçek sahibi sendin zaten :Z
------

Yapmazdık ben çok suskun biriyimdir normalde :A
Acaba niye düşmüş? :A Yok karpuz mevsimi geçti artık :A
Veli toplantisi herhalde. Orda da mı var bundan :F

Okullar başladı birde okul zilleri çalıp duruyor :F
var olmaz olur mu :A sadece veliler geliyor çocuklar olmadan, bu dönem yapılacaklar tanıtılıyor falan.
Bide bunun başka bir versiyonu var Türkçe bilmiyorum adını, veli ve öğrenci ile bireysel toplantı, yapılan değerlendirmeler, beklentiler vs konuşuluyor. Diğer dönem yapılan toplantılının devamı yapılıyor yeniden.

Ne güzel bronz madalya alacaktım yahu bayırgülü rüzgarı esmiş. :A
@Dosi
Haber verseydin yazmazdim ya senden önemli mi sen sahalarda ol yeter :F

Adamsın sen adam hemde 12. :D
------

Saol abla foruma döndüğümden beri ikinci birincililiğim :A

@xemrexxx bitmiş :A
------

@RüzgarGülü formda, onu geçmen zor olacak :A
Haftaya geçer belkide kim bilir 🤌
------

var olmaz olur mu :A sadece veliler geliyor çocuklar olmadan, bu dönem yapılacaklar tanıtılıyor falan.
Bide bunun başka bir versiyonu var Türkçe bilmiyorum adını, veli ve öğrenci ile bireysel toplantı, yapılan değerlendirmeler, beklentiler vs konuşuluyor. Diğer dönem yapılan toplantılının devamı yapılıyor yeniden.
İyiymiş :F

Okulda ingilizce öğretmenleri fenomendir özellikle lisede. Birçok erkek ingilizce öğretmenine aşık olur. Umarım ingilizce ogretmeni değilsindir İsveç'te :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Geldik ya :A
Sayaca işlemedi bu :A
Geç geldin , yoklama alındı çık dışarı ikinci derse kadar yoksun. :A @Bully

Mosi sınıf öğretmeni, sınavlara girip kazanırsa müdür olacak. :A
Haber verseydin yazmazdim ya senden önemli mi sen sahalarda ol yeter :F

Adamsın sen adam hemde 12. :D
------

Haftaya geçer belkide kim bilir 🤌
------

İyiymiş :F

Okulda ingilizce öğretmenleri fenomendir özellikle lisede. Birçok erkek ingilizce öğretmenine aşık olur. Umarım ingilizce ogretmeni değilsindir İsveç'te :D

Bayırgülü şakasına diyorum , kicktipp te intikamımı alırım. (5 puan fark yedi) :A