Fav10 Haftanın Üyeleri | 14 Ekim - 20 Ekim 2024

Sen o 10 günde o o o. Hesap işlerine girdiğin için işin kolay :A bide senle eski işbirliği düşününce nerde ne hamle yapacağını bilirsin sen :A

Hesaplamaları yapayım hemen. İlk iki hafta diğer rakipler benden fazla yazmıṣtı, ek performans gerekebilir. :A
------

Bu üçlü çok güçlü demek isterdim ama o tayfa RİP :D

@Bully oyunda cirkeflesiyor bozdu işi :F

Biz öyle kendi yağımızda kavruluyorduk dimi. :A

Benim hedef aylık bu arada yani önümde daha 10 gün var :A :A :A
Seksenler Yeter GIF by TRT

Hesaplamaları yapayım hemen. İlk iki hafta diğer rakipler benden fazla yazmıṣtı, ek performans gerekebilir. :A
------

Biz öyle kendi yağımızda kavruluyorduk dimi. :A
Aynen ben oyunda yokum diyerek herseyini ortaya koyuyor. :D

Neyse ya güzel güzel canlılık iyidir. Herkese renk geldi :)

Kaç haftadır rekabet edin diye diye kıvama giriyoruz :F

Ben neymişim be gerek En Favori Şarkı konusu gerek bu konu neler yakıştırdınız bana aaa…

Ben masumum Hakim Bey…
Forum game of thrones gibi oldu. Nazarından hasta olan ben az kalsın geciliyordum. Oyunları la yakamozu da alt ettin mi tüm 7 krallık senindir :F

Ben neymişim be gerek En Favori Şarkı konusu gerek bu konu neler yakıştırdınız bana aaa…

Ben masumum Hakim Bey…

Tabi canım :A

Dizi Sunglass GIF by Show TV

------

Forum game of thrones gibi oldu. Nazarından hasta olan ben az kalsın geciliyordum. Oyunları la yakamozu da alt ettin mi tüm 7 krallık senindir :F

Ay sonu görüṣelim 😎

Pop Corn Mac GIF by TRT

------

Sen desteği kesersen yiyebiliriz :A

Masummuş. Konuşturma beni.
Yakamoz Asi ile aramı bozdun en son bana iftira atarak…

Tamam o konulara girmeyelim ṣimdi onlar geçmiș bitmiṣ :A

(Gerci hatırlaman ve desteği kesmen için iyi oluyor hatırlaman ama ben fairplay isterim :A )
------

Bugün kaç yazdın mesele şimdiye kadar :D

Ben kaç yazdım rekabeti kizistiralim bully artık telefonla bilgisayarı hackleyecek :F

Yorum yok bu hafta o konuda :A

(Gerci hatırlaman ve desteği kesmen için iyi oluyor hatırlaman ama ben fairplay isterim :A )
Sjsjsjjsjjsjs
Ya bu ne biçim savaş :A :A her yol mübah diyorsunuz yani :A
Ben ona sadece 5-10 konu vereceğim. Geri kalan kendi mesajları olur. Zamanında sanada yardımcı olmuştum :A

------

Yorum yok bu hafta o konuda :A
Aha sende cirkeflestin. Şaka şaka. :D
Sjsjsjjsjjsjs
Ya bu ne biçim savaş :A :A her yol mübah diyorsunuz yani :A
Ben ona sadece 5-10 konu vereceğim. Geri kalan kendi mesajları olur. Zamanında sanada yardımcı olmuştum :A
Cirkeflesti bunlar bir ben kaldım masum. Birazdan kurpiyere derdimi anlatacam muhtemelen Rus Ukrayna kökenli olacak anlamayacak :F