Fav10 Haftanın Üyeleri | 12 Ağustos - 18 Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben siz bu konudan mahrum olmayın diye gece 12-1 arası otomatikman silinen konuyu kopyalama adına düzenli uyku düzenimi biraz erteliyeyim ve konuyu kurtarayım, aylar sonra bu enler konusunu açayım ve sen gel konuma ve verilere laf at…. Bu mu teşekkürün @12.Adam

kırmızı kafayı sonuna kadar hak ettin :ppp:
Konuna ve sonuçlara laf niçin edeyim, iyi ki varsın iyi ki konuyu açmışsın, Allah razı olsun. :(
Ellerin dert görmesin çalıṣkan süpermodumuz :A
Sayende başım yandı. :A

@emreemreu 😡
Baktım Fener maçında bile belirmedi bu hafta silinir diye düşünüp uyumadan verileri kopyalamıştım, neyseki yapmışım çünkü yoksa bu hafta eksik olacaktı. Diğer haftayıda açarım bir iki güne.
------

Fazla bir uzaklaşma oldu :A
Öncelikle konuyu kurtardığın için teşekkürlerimi sunuyorum :bhr: Sen olmasan ikinciliğim güme gidecekti :A

Benim aktiflik rayına oturduğunda sıralamada yakınlaşırız diye düşünüyorum :A
------

@Bully geldiği gibi ikinciliğe oturmuş, yakışmış. :A

Bu hafta zirveye oturur. :D

@Bully zirve benim demeye az kalmış Kaan :A
İlk haftaların gazıdır bu ya, genel olarak zirveye oynayabileceğimi düşünmüyorum öyle bir iddiam yok :A

dosi senden bahsetti diye mesaj geldi, geldim ki ne geleyim benim nerde ilk üçdeki şanım şöhretim yok olmuş :D zaten sıralamada güzel bir yerde olsam @emreemreu konuyu açardı :D
dosi ne zaman benim hayrıma olan bir konuyu açmış ki? sona demir attığım hafta mutlu bir şekilde gelde düştüğün durumu gör der gibi bildirim atıyor birde :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Öncelikle konuyu kurtardığın için teşekkürlerimi sunuyorum :bhr: Sen olmasan ikinciliğim güme gidecekti :A

------

İlk haftaların gazıdır bu ya, genel olarak zirveye oynayabileceğimi düşünmüyorum öyle bir iddiam yok :A
Konuşta @xemrexxx i çıkamasın yukarıya :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Ellerin dert görmesin çalıṣkan süpermodumuz :A
niye hepiniz aynı puanı almanıza rağmen @Dosi ön sıradaki? ben olsam itiraz ederdim taa anayasa mahkemesine kadar itiraz başvurusunda bulunurdum :A
bir kere dosinin puan eşitlendiği durumlarda kendini en sona yazması şar,t bir süper mod gerektiğinde üyelere öncelik tanımalı teamüllere göre böyle olmalı :D

------

Ben şimdiden sonuçları biliyorum, bekleyip göreceğiz. Sıvacı sabar grubu da çok aktifti.

dosi senden bahsetti diye mesaj geldi, geldim ki ne geleyim benim nerde ilk üçdeki şanım şöhretim yok olmuş :D zaten sıralamada güzel bir yerde olsam @emreemreu konuyu açardı :D
dosi ne zaman benim hayrıma olan bir konuyu açmış ki? sona demir attığım hafta mutlu bir şekilde gelde düştüğün durumu gör der gibi bildirim atıyor birde :F
Yalnız bu küsüp günde 3 mesaj tek yazacağım dediğin haftaya ait. Yeni haftada mesajın iyi olur ama yeni gelen eski üyeler çok çene çalıştırdı :A
Seni 1 mesajda olsa geçmişim sjsjjsjjs

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
Ben şimdiden sonuçları biliyorum, bekleyip göreceğiz. Sıvacı sanar grubu da çok aktifti.

Yalnız bu küsüp günde 3 mesaj tek yazacağım dediğin haftaya ait. Yeni haftada mesajın iyi olur ama yeni gelen eski üyeler çok çene çalıştırdı :A
Bekliyoruz açıklamanı heyecanla :A Acaba ben mi onları geçtim, onlar mı beni? :A Bizim aramıza onlar girmiş olabilir veya bambaşka sonuçlar olabilir tahmin etmesi güç :A

• Güldürdün
Ben şimdiden sonuçları biliyorum, bekleyip göreceğiz. Sıvacı sabar grubu da çok aktifti.

ben bundan sonra ilk üçe girmem zaten gözümde yok ilk üçteki arkadaşlara hayırlı olsun sonuçlar :D

@RüzgarGülü de gerilerde kalmış ilk üçe girememiş bu hafta ?

• Güldürdün
niye hepiniz aynı puanı almanıza rağmen @Dosi ön sıradaki? ben olsam itiraz ederdim taa anayasa mahkemesine kadar itiraz başvurusunda bulunurdum :A
bir kere dosinin puan eşitlendiği durumlarda kendini en sona yazması şar,t bir süper mod gerektiğinde üyelere öncelik tanımalı teamüllere göre böyle olmalı :D
Demek ki ilk ben 41. mesajı yazmışım ondan üst sıra olmuş. Önce ulaşan üstte oluyor. Bunu reaksiyon kısmında çözmüştük :A

Al kanıtı. Burda aynı reaksiyon ama ben 2.sıra
IMG_3020.jpeg

@Yakamoz-Asi
------

Bekliyoruz açıklamanı heyecanla :A Acaba ben mi onları geçtim, onlar mı beni? :A Bizim aramıza onlar girmiş olabilir veya bambaşka sonuçlar olabilir tahmin etmesi güç :A
Bende normalin üstünde yazmışım. Bu hafta yazılacak mesajlar dengeli olur diye düşünüyorum:A

• Güldürdün
Demek ki ilk ben 41. mesajı yazmışım ondan üst sıra olmuş. Önce ulaşan üstte oluyor. Bunu reaksiyon kısmında çözmüştük :A

Al kanıtı. Burda aynı reaksiyon ama ben 2.sıra
Ekli dosyayı görüntüle 128827

@Yakamoz-Asi
------

Bende normalin üstünde yazmışım. Bu hafta yazılacak mesajlar dengeli olur diye düşünüyorum:A
Ben izindeydim ya senin mesaj sayını da etkilemişimdir elbet :A Mesaj alındı bu hafta denge haftası :A

• Güldürdün
tamam bunu çözdük bir daha sormam desemde inanma:D yinede araya fitne fesat ekmek için arada bir söyleyebilirim:F
Neyseki uzatmadın, işten geldim baya yorgunum. Uzatsan cevapsız bırakırdım reaksiyon bırakarak :A
Ben izindeydim ya senin mesaj sayını da etkilemişimdir elbet :A Mesaj alındı bu hafta denge haftası :A
biraz öyle oldu evet :A birazda mangal konusu vesile olmuştur ama ben orda az konuşmuşum sana göre :A

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
Neyseki uzatmadın, işten geldim baya yorgunum. Uzatsan cevapsız bırakırdım reaksiyon bırakarak :A

biraz öyle oldu evet :A birazda mangal konusu vesile olmuştur ama ben orda az konuşmuşum sana göre :A
Napalım mevzuya girmemiz gerekti arkadaşımız için :A Bu haftanın sakin ve dengeli geçmesi temennimiz :A

• Güldürdün

bundan sonra kimseyle kavğa yok bana selam vermeyene bende selam vermem

• Harika
bundan sonra kimseyle kavğa yok bana selam vermeyene bende selam vermem
@Bully koş kurtulduk
Happy Dance GIF by Disney Jr.

Excited Ilker Ayrık GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: Bully and tekin