Fav10 Film Kulübü 9. Sezon | Evde İyi Filmler İzlemeye Devam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kirsten Dunst'ı biz güzeller etkinliğine almadık mı ya :A Şu kıyafetiyle mutlaka yer almalıydı yarışmada... @Dosi

Ben de yeni fark ettim Utku beyciğim, tam olarak bu kıyafetiyle yer almalıydı kendisi. :A Bu arada bu ikili Fargo'nun ikinci sezonunda karı-koca değiller miydi, gerçek hayatta da öyleymiş sanırım. Şaşırdım. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de yeni fark ettim Utku beyciğim, tam olarak bu kıyafetiyle yer almalıydı kendisi. :A Bu arada bu ikili Fargo'nun ikinci sezonunda karı-koca değiller miydi, gerçek hayatta da öyleymiş sanırım. Şaşırdım. :A
Aynen Şerlok beyciğim orada da beraberlerdi :A Orada mı tanışmışlar acaba yoksa öncesinde mi evlilermiş :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hala yarın gündüz halledeceğim diyor, inanılmaz bir üşengeçlik seviyesi bu ya. :A Hayır yapacağı şey de dünyanın en uzun süren işi sanki, beş dakika sürmüyor. :A

Şu anda gece ve birazdan uyuyacağım, internet şu anda gelip gidip duruyor ve şu an bu satırları mobilden yazıyorum. Detay verdireceksin illa. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım. Yorumlamadığım ama izleyince yorumlayacağım, muhtemelen çok iyi olduğunu düşündüğüm filmlere ve o filmlerdeki oyunculara da oy kullandım. :)

• İlginç
Reactions: bazinga