Fav10 Film Kulübü 8. Sezon | #EvdeKal ve İyi Filmler İzle

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Peki madem üşengeçlik ediyoruz çoktan seçmeliye çevirdim. :D 1-2 dakikada oylayabilirsiniz sanıyorum iki oylamayı da.

Yalnız açıklamaları güncellemedim. Her kategoride 5 aday seçmeniz gerekiyor.

Linkler aynı.

@Dosi @Sherlock @Araf @vadikızı @sokak sanati @Maskeli Fedai @MasacRE
Ayarladım ama oyuncularda son seçenekte 'tamam'ı tiklamadan 'bitti' ye tıkladım. umarım olmuştur.

• Harika
Reactions: bazinga
Tamam ona göre işaretlerim:X

Birde Eva Mendes 2 kategoride var özellikle mi yapıldı?
Baştan yardımcı kadına koyacaktım ama kadın oyuncuda az kişi kalınca oraya kaydırdım. Silmeyi unutmuşum yardımcı kadından. Nerede daha çok oy alırsa orada aday gösteririz artık sonuçlara göre. :(

• Beğendim
Reactions: sokak sanati
  • Olmamış
Her şeye uzun uzun yorum yapmaya üşenmiyorsun ama bir mesajı yazmanın yarısı kadar süre almayacak olayı erteliyorsun. Yakışmıyor. :A
Tek seç dersen, tek seçer geçerim onda sorun yok da, alternatif çoğalınca olmuyor o iş. Eskiden film arşivime girer, saatlerce film seçmeye çalışır, seçemez ve bırakırdım, alternatif çoktu çünkü. Birden fazla seçenek oluşunca zorlanırım hep. :D

Tek seç dersen, tek seçer geçerim onda sorun yok da, alternatif çoğalınca olmuyor o iş. Eskiden film arşivime girer, saatlerce film seçmeye çalışır, seçemez ve bırakırdım, alternatif çoktu çünkü. Birden fazla seçenek oluşunca zorlanırım hep. :D
Atom fiziği değil 12 filmden 5 tanesini seçeceksin ne var bunda. :D 1 taneyi seçmek daha bile zor olabilir. :D

@bazinga, filmlerin puanlamasını yaparken anket yoluyla da yapabiliriz. Dizi etkinliğinde yapıyordum, daha rahat oluyordu. Teker teker yorumlara bakmak zorunda kalmazsın. :)

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi
Hızlıca oy kullanan arkadaşlara teşekkürler.

@Maskeli Fedai @Araf ve oyuncular kategorisinde @sokak sanati kalmış sadece. Siz de kullanın da bugün bitirelim bu işi tam kadro olarak. :Z

Ben yolladım. Gitmemiş mi?
Şu kadın oyuncuyu erkek diye yazdığın kategori muhabbeti olmuştu.:X

Hızlıca oy kullanan arkadaşlara teşekkürler.

@Maskeli Fedai @Araf ve oyuncular kategorisinde @sokak sanati kalmış sadece. Siz de kullanın da bugün bitirelim bu işi tam kadro olarak. :Z

Zor da olsa anketi doldurmayı başardım. :)

• Güldürdün