Fav10 Film Kulübü 12. Sezon | Film Seçimi - 2. Hafta

Bu hafta hangi filmleri izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İkinci hafta filmlerimiz:
  • Still Walking
  • Sonbahar
  • Corn Island
  • Conspiracy
  • Lovers of the Arctic Circle
  • JFK

@Araf @phoebebuffay @cehennet @mesmeso @Dosi @gundix123 @Tolstoyevski @MasacRE @Sherlock
Hepsini izlemiştim. Yorumlar konu açıldıktan sonra gelecek. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnız filmleri Blu TV’den bulmak büyük işkence, ya Türkçe ismi Ya da orijinal ismi gerekiyor ama bu konuda yer alan İngilizce isimler işe yaramıyor gibi arama sonuçlarında :A @bazinga
Corn Island ve Lovers of Arctic Circle öyle herhalde sadece. Mısır Adası veya Kutup yazınca çıkıyor ikisi de. Çok saçmaymış bu özelliği. Still Walking diye aratınca çıkıyor ama Lovers of Arctic Circle çıkmıyor. Sanki herkes İspanyolca biliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Corn Island ve Lovers of Arctic Circle öyle herhalde sadece. Mısır Adası veya Kutup yazınca çıkıyor ikisi de. Çok saçmaymış bu özelliği. Still Walking diye aratınca çıkıyor ama Lovers of Arctic Circle çıkmıyor. Sanki herkes İspanyolca biliyor. :A
Geçen Under The Sand’ı bulmak için de baya bir uğraş vermiştim, PC’de kolayca Google’dan ismine bakılarak bulunur bir şekilde ama TV karşısına geçip arama yaparken sıkıntı oluyor :A Bu kadar da üşengeç olmamalıyız gerçi ama yine de Blu TV’nin ayıbı. Zaten İngilizce alt yazı olmaması gibi çağ dışı bir özellikleri de var gıcık kaptığım :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçen Under The Sand’ı bulmak için de baya bir uğraş vermiştim, PC’de kolayca Google’dan ismine bakılarak bulunur bir şekilde ama TV karşısına geçip arama yaparken sıkıntı oluyor :A Bu kadar da üşengeç olmamalıyız gerçi ama yine de Blu TV’nin ayıbı. Zaten İngilizce alt yazı olmaması gibi çağ dışı bir özellikleri de var gıcık kaptığım :A
Burayı okuyorlarsa bu eksikleri inşallah giderirler tez zamanda. Koskoca platforma yakışmayan şeyler gerçekten. :A

Ben tüm filmler izleme listemde olduğu için kolayca seçiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yorumlara göre seçerim. 2-3 film izlerim gibi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorumlarımı aradan çıkardım, hatta film ödülleri için aday listemi de önceden gönderdim. Benim için ikinci hafta başlamadan bitmiş oldu. İkinci haftadaki filmleri izleyecek olan arkadaşlara iyi seyirler dilerim. :D

• İlginç
Reactions: MasacRE

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yorumlarımı aradan çıkardım, hatta film ödülleri için aday listemi de önceden gönderdim. Benim için ikinci hafta başlamadan bitmiş oldu. İkinci haftadaki filmleri izleyecek olan arkadaşlara iyi seyirler dilerim. :D

@Sherlock @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski biraz şu adamdan feyz alın. Konular açıldıktan 2.5 saniye sonra etkinliği bitirdi. :A
EaPX4TcWAAAYPnB

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf