Fav10 Film Ödülleri (2016) Adayları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kazananlar az sonra açıklanmaya başlanıyor. İlk kategorimiz En İyi Teknik Başarı. Hazır mısınız, tahminleri alabiliriz. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kazananlar az sonra açıklanmaya başlanıyor. İlk kategorimiz En İyi Teknik Başarı. Hazır mısınız, tahminleri alabiliriz. :):)

mad max furry road alacak ödülü artık oscardan talimliyiz bu tarz ödülleri kimseye kaptırmaz :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forumda fazla kişi yok galiba şu an bizim ekipten. Ben paylaşmaya başlıyorum ödülleri, gecenin ilerleyen saatlerinde çoğalırız herhalde. @sokak sanati mesela oyunculuk ödüllerine doğru gelir yine Oscar gecelerinde olduğu gibi. :D @gundix123 burada da uyumaz inşallah. :D

Neyse En İyi Teknik Başarı ödülünü takdim etmek üzere Lord of the Rings serisinde Gandalf olarak tanıyıp sevdiğimiz Ian McKellen sahneye çıkıyor...

ian-mckellen.jpg

Vee ödülü kazanan:

Ex Machina

Alex-Garland-Ex-Machina.jpg

İkinci olup ödülü kıl payı kaçıran film ise Star Wars: The Force Awakens oldu.

Sıradaki ödülümüz: En İyi Müzik Kullanımı

Tahminleri alabiliriz. :):)

En İyi Müzik Kullanımı ödülünü takdim etmek üzere sahneye Empire dizisi yıldızları Terrence Howard ve Taraji P. Henson geliyor...

TarajiTerrence_Empire_BG.jpg

Vee kazanan:

The Hateful Eight

hateful-eight-70-mm-roadshow-video.jpg

Bir sonraki ödülümüz: En İyi Prodüksiyon Tasarımı

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ex machina ve the hateful u kutluyoruz burdan hakettiler ve kazandılar tebrikler her iki filme

yalnız forumda ağırlaştı @OzaN bence gece devam etsen çok daha iyi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Forum hızı gayet iyi bende ama kimse yok forumda devam etmeyeceğim gelen olmazsa kısa süre içinde. :)

bende problemli şu anda ? iki saat önce sorun yoktu şu an bir mesaj yazmak 5 dakikamı alıyor ? habire hata veriyor :)