Fav10 (Favoriforumum.net) 16 Yaşında!

Forum kurulduğunda 5 yaşındaymışım, fazla bile. :A Ama @slhttnmtl 15 yaşındaydı galiba en son, forumla yaşıt oldu mu bilmiyorum. :A
Lafın bana geleceğini tahmin etmiştim ama maalesef. :( Ben 15 yaşını geçeli çok oluyor ben de forumdan büyüğüm. :A

Ben buraya ilk geldiğimde @Dosi bilir, oldukça utangaç biriydim,sadece ifade atıyordum.Gün geçtikçe ısınmaya,insanlarla iletişim kurmaya başladım.Burayı bir zamanlar lunaparka benzetiyordum.Çünkü hemen herkes burada kimi zaman mutlu, kimi zaman hüzünlü ve kaos dolu anlar yaşıyorduk.Başlıca üyeler canım arkadaşım koyu kavruk YO YO MA @xdragxx olsun, MİKASA HANIM FORUMUN HERŞEYİ @Dosi 🇸🇪 , kütük @Sherlock olsun ve diğer kütük üyeler @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @MEnes azgın parlakçı @serhatt ile yaveri @xemrexxx ondan önceki yaveri dişi parlakçı ve daimi yasak Elmacı @alperuz , BJK ile geçmiş üyelerden babasının futbol maçlarından sıkılan @ciğdem , vee benimle iletişimini hiç kaybetmeyen biraz alıngan dizikolik @Angelica , etkinlik sever çocuk ruhlu on parmağın da on marifet @The_Erinch abim , iddaa da umduğunu bulamayan İsviçre çikolatası @Yakamoz-Asi . Forumun Show tv kanalından sorumlu üyesi @mrt-06 (mırt) reyting makinesi @denizz19 @Aserat ın sekreteri @Cervantes Gürkan Aykut'un başının belası @HeisenBerg orço . Müzik konusunda muhabbet ettiğimiz @kerem , @phoebebuffay sedef ve her ne kadar sık rastlaşmasam da @dreamy isot beyciğim.Foruma Kabataş bayramı günü giren film gurusu @Araf , sıradışı espri yeteneği ile @eskici , Çarşamba günleri sırf go goy olsun diye izlediğim sadakatsiz fun club üyeleri @Emre Ozansoy , @slhttnmtl 👈cavidancılar , @Alos , @EmreCan ve ve ve bizi biz yapan burayı başlangıçta üç arkadaş ile kurup tek başına tutan canım sayın admin @bazinga . 😍
benden hiç bahsetmemişsin
------

16 yılın 11.yılına girecem bu sene 11 yıldır forumdayım bana çok güzel şeyler kattı dostluklar kattı özellikle @gözlemci gibi bir kardeş kazandırdı @denizz19 @mrt-06 @Bully @Dosi @Zeyno @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @Turkuazz @AteşBöceği @seyfullXh @cokiyitvci ve bir çok arkadaş kazandırdı yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm çok kırıldım ama burası bir alışkanlık olduğu için girmeye devam ettim iyi ki böyle bir forum açılmıştıda burda buluşmuşuz bunun için adminimize teşekkür ederim yeni yaşın kutlu olsun Favoriforum :D
benden hiç bahjsetmemişsin abla

• Üzücü
Reactions: Angelica
16 senenin büyük bir kısmına tanıklık etmişimdir. Başlarda dışarıdan reytingleri ve haberleri takip etmek için, sonrasında ise buranın bir parçası olarak... Bana kattıklarından bahsetmeye kalksam uzunca bir paragraf yazarım herhalde. Hem burası hem de buradan edindiğim değerli dostlarım… Hep birlikte nice yıllara, iyi ki varsınız…

Ben buraya ilk geldiğimde @Dosi bilir, oldukça utangaç biriydim,sadece ifade atıyordum.Gün geçtikçe ısınmaya,insanlarla iletişim kurmaya başladım.Burayı bir zamanlar lunaparka benzetiyordum.Çünkü hemen herkes burada kimi zaman mutlu, kimi zaman hüzünlü ve kaos dolu anlar yaşıyorduk.Başlıca üyeler canım arkadaşım koyu kavruk YO YO MA @xdragxx olsun, MİKASA HANIM FORUMUN HERŞEYİ @Dosi 🇸🇪 , kütük @Sherlock olsun ve diğer kütük üyeler @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @MEnes azgın parlakçı @serhatt ile yaveri @xemrexxx ondan önceki yaveri dişi parlakçı ve daimi yasak Elmacı @alperuz , BJK ile geçmiş üyelerden babasının futbol maçlarından sıkılan @ciğdem , vee benimle iletişimini hiç kaybetmeyen biraz alıngan dizikolik @Angelica , etkinlik sever çocuk ruhlu on parmağın da on marifet @The_Erinch abim , iddaa da umduğunu bulamayan İsviçre çikolatası @Yakamoz-Asi . Forumun Show tv kanalından sorumlu üyesi @mrt-06 (mırt) reyting makinesi @denizz19 @Aserat ın sekreteri @Cervantes Gürkan Aykut'un başının belası @HeisenBerg orço . Müzik konusunda muhabbet ettiğimiz @kerem , @phoebebuffay sedef ve her ne kadar sık rastlaşmasam da @dreamy isot beyciğim.Foruma Kabataş bayramı günü giren film gurusu @Araf , sıradışı espri yeteneği ile @eskici , Çarşamba günleri sırf go goy olsun diye izlediğim sadakatsiz fun club üyeleri @Emre Ozansoy , @slhttnmtl 👈cavidancılar , @Alos , @EmreCan ve ve ve bizi biz yapan burayı başlangıçta üç arkadaş ile kurup tek başına tutan canım sayın admin @bazinga . 😍
Bir ismi atlamışım canım @Özgür beyciğimi nasıl unuttum?😡😔

• Harika
Reactions: Özgür
2011 de sadece bir mesaj atmak için kayıt oldum. Bir mesajdan nerelere geldik Elhamdülillah. Forumun 2.nesline bizzat şahit oldum unutulmaz dostlar kazandım başta @dogu ve @chan_shangai abim olmak üzere.

Bana birçok dost kazandırdı bu efsane oluşum kim kurduysa Allah razı olsun. Güldük eğlendik kavga ettik bizim zamanımızda forum eski Galatasaray Fenerbahçe efsane rekabetlerine benzerdi, buradan hiç çıkmadığımız zamanlar oluyordu. Kırdığım olduysa tüm dostlar hakkını helal etsin. Herşey için teşekkürler.

• Harika
Reactions: Dosi and bazinga
Foruma üye olduğum 24 Kasım 2019 dan sonra hayatıma katılanlar adına Foruma teşekkür ediyorum.

Hızla gelişen teknoloi ve bilişim çağında yaşayabildiği kadar forumun yaşamasını temenni ediyorum.

Şaka maka 20. yıl yolunda emin adımlarla ilerliyoruz, zamanın bu kadar hızlı geçmesine alışmakta güçlük çekiyorum. Yıllar öncesinden bu kadar uzun soluklu olacağımı tahmin edemezdim. Bunu mümkün kılan herkese çok teşekkürler. Birlikte nice yıllara. :Z
16 yıl… Günde 4 saat uyku… Yorgun, bitkin bir beden…

7E199D85-C78A-4CC4-98D9-7E0FBCAC59FD.jpeg
C3DF3FF5-721F-4451-AEFE-60EB28135B51.jpeg