Fav10 (Favoriforumum.net) 14 Yaşında!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@china_shangai abimizi ve @Doğu kardeşimizi rahmetle anıyorum. İkisini de hiç unutmadık, bu forumun anlamı benim için kaybettiğimiz bu iki değerli dostumuz.. Forum var oldukça onların da mesajları, bizlerle sohbetleri var olmaya devam edecek, burada bizle olacaklar.. Nice senelerimiz olsun...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
@china_shangai abimizi ve @Doğu kardeşimizi rahmetle anıyorum. İkisini de hiç unutmadık, bu forumun anlamı benim için kaybettiğimiz bu iki değerli dostumuz.. Forum var oldukça onların da mesajları, bizlerle sohbetleri var olmaya devam edecek, burada bizle olacaklar.. Nice senelerimiz olsun...

a ben unutmuşum bende saygıyla anıyorum @Doğu

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Öldüler mi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Foruma 2019'da ilk Rubato Zamanı'nın final haberlerine bakarken denk gelmiştim. O zamanlarda gizliden gizliye takip ettim ki 5 Eylül 2019'a kadar yine 3 ay hiç mesaj yazmadım ama sonradan sonradan açılmaya başladım. Yazın da bir rahatlama gelince doğru düzgün girmeye, mesaj yazmaya başladım. Sonra @Emre Ozansoy'a denk geldim, uzun uzun sohbetler ettik sonra bağlandım kaldım. Hatta zirveye ulaştığımın üstünden 1 ay geçmeden favori üye olmuştum. Ondan sonra da devam ettim. Foruma hiç giresim olmasa bile mutlaka bildirimlerime bakmak için günde 1 kez girerim ki bu aralar çenem yine düştü. :A

Yani forumun yeri bende çok ayrı. Günlük hayatımda benim kadar dizi izleyen birine rastlamadım. Yaptığım da çoğu zaman saçmalık oldu ama Fav10'dan sonra kendim gibi birçok kişi buldum. Çok değerli kişiler edindim. Burası bir aksilik olmadığı sürece hep hayatımın bir parçası olacak.

Bu arada şimdi fark ettim de aşırı uzun 2 paragraf yazmışım. :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Kazasız belasız bir seneyi daha geride bıraktık. Daha nice senelerimiz olur inşallah.