Fav10 Enleri - 2019/2020

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai kütük dostum biz buradan kaçalım ufaktan :A

Güzel püskürttük hainleri... :A @Dosi

umE0M4.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir kaç kategori hesapladım ve baya çekişmeli sonuçlar olduğu için tekrar tekrar saydığım oldu.
Bugünlerde bayram hazırlığı ve yoğunluğum nedeni ile Enler Listesi sonuçları Haziran ayında açıklanacak. Kalem kağıt sistemi ile gideceğim için hesaplama kolay olmuyor, sakin tempoyla gideceğim.
Forumdaki aktifliğimde de yoğun olacağım :A
Enler listesinde, en fazla 5 oy alan ilk 3 açıklanacak,önemli kategorilerde çok yüksek oylamalarda 1-2 oy fark olursa ilk 4'te olabilir duruma göre.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir kaç kategori hesapladım ve baya çekişmeli sonuçlar olduğu için tekrar tekrar saydığım oldu.
Bugünlerde bayram hazırlığı ve yoğunluğum nedeni ile Enler Listesi sonuçları Haziran ayında açıklanacak. Kalem kağıt sistemi ile gideceğim için hesaplama kolay olmuyor, sakin tempoyla gideceğim.
Forumdaki aktifliğimde de yoğun olacağım :A
Enler listesinde, en fazla 5 oy alan ilk 3 açıklanacak,önemli kategorilerde çok yüksek oylamalarda 1-2 oy fark olursa ilk 4'te olabilir duruma göre.
Plan iptal. Bu hafta gelecek sonuçlar. Bugün baya vakit ayırdım sayım işine :Z az kaldı sayılır @Emre Ozansoy @Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sen enleri açıkla artık, boş ver bu mevzuları. :A
Dün hesap ettim baktım zor haziranda açıklarım açıklaması yaptım. Sonra bugün evde kimse yoktu bende baya yüklendim ve baya sonlara doğru gitmekteyim ama kafam acayip ağrıyor. Bir 2 gün içinde açıklayabilirim :A bazıları arada 1 sayı var ve onları baştan sayıyorum :F kağıt kalem yöntemiyle :A

• Güldürdün
Reactions: Araf