Fav10 Enleri - 2019/2020

Ben frenleyemiyorum tatlı bile yiyorum.
Hal böyle olunca arada sahurlara kalkıp sadece su içip uyuyorum...
Seninki istem dışı olmuş tabi o yüzden zorlanmış gibisin.

Reactions: Dosi
Ben frenleyemiyorum tatlı bile yiyorum.
Hal böyle olunca arada sahurlara kalkıp sadece su içip uyuyorum...
Seninki istem dışı olmuş tabi o yüzden zorlanmış gibisin.
Aslında pek zorlandığım söylemez ama sahur gerçekten iyiymiş. bugün ki açlığım daha fazla hissediliyor. Neyseki yemek yapma derdim yok öyle oturarak dinlenerek vakit geçirdim
sahur yemeğini de iftardan 1 saat önce hazır edip sonra keyfime bakarım

Reactions: MEnes
Beni biliyorsun ben alışığım, normal günlerde bile keyfi olarak 23 24 saat yemek yemediğim oluyordu sonuçta...
Evet oturdun burda boşumuza katıldın belli.
Keyif senin zaten, biz köle gibi çalışalım sabah kalkıp işe gidelim...

Zamanında ben çalışırken sen boş oturuyordun
iş aradığın günlerde keyfini çıkar dediğimi hatırlıyorum

Ben doğru zamanda işten ayrıldım yoksa şuan hiç bir tedbir olmadan çalışıyor olacaktm yani bu durumda ben de FUTURE DOSi oluyorum
@Sherlock

Reactions: MEnes and Sherlock
Teşekkürler reyiz.

O günleri unutmam mümkün mü beee...
Güzel günlerdi, mis gibi yatar keyif çatardım...
Bazı tahminler yapabilirsin belki ama FUTURE olabilmek için çok daha fazlası gerekiyor...

O günleri unutmam mümkün mü beee...
Güzel günlerdi, mis gibi yatar keyif çatardım...
Bazı tahminler yapabilirsin belki ama FUTURE olabilmek için çok daha fazlası gerekiyor...
Tahmin deyip geçme. Doğru kararlar vermeme vesile oluyor
Bir örnek vereceğim.
Geçen @MasacRE 'ye BŞB'de elenenle ilgili tahminim var demiştim. 3 hafta yanilmadim ve bu hafta Deniz'in eleneceginden emin olduğum için ve elenince forumdan uzaklasacaginida tahmin ettiğim için elendiği günün gündüzünde listesini yapması konusunda ısrar ettim ve yaptı. Yapmasaydi yüksek ihtimalle yapmazdı bir daha.
Yani senin o küçümsedigin tahminlerim %90 nokta atışı oluyor. @Tolstoyevski yarışırken ona alacağı sıralamaları bile tahmini ederken doğru çıkıyordu

Ama en büyük şansım zamanında işi bırakmak oldu ve o duruma basit bir tahmin diyemezsin😏

Bu örnekler tamam güzel örnekler ama bizim kullandığımız FUTURE tanımlamasının içine girmiyor ki, mesele o.
Bunlar tamamen başka türlü örnekler. Bizim aramızda kullandığımız tanımlama karşımızdakinin yapacağı şeyi önceden söylemek üzerine gidiyor daha çok. Mesela adaşım bir şey söyleyecek ama o onu söylemeden ben onu söylüyorum. Birebir aynı cümle hatta.
Bunu hepimiz birbirimize yapmışızdır...
Senin dediklerin hep uzun vadeli tahmin bizim tanımlamamızla pek uyuşmuyor...
@Sherlock @MasacRE

Aman tamam be FUTURElik senin olsun. Ben ve @Tolstoyevski 'de çoğu kez ne diyeceğimiz önden biliyoruz hatta bazen belki 1 saat yazismazken bir anda aynı saniyede aynı cümleyi yazdığımız oluyor. Sizinkiler o hesap ve bu gibi durumlar genelde yoğun yazismadan oluyor yani senin FUTURE'liginde pek sayılmaz
@Sherlock @MasacRE

@Ahmed i en iyi avatarliya ayarlayanlar acaba hâlâ aynı fikirdeler mi?

İlginç bir avatar

Ayy hepsi geri çekecek beni ismimi.

Evet bu resmi çok beğeniyorum, hem iblis hem zengin hem de guccileri giymiş. Favori herşey bir arada.
Bence garip görünse de güzel
ayarlayanlari etiketlemedim zaten etkilenmemek için
kendileri farkederse belki ama herkes üşengeç, pek sanmam
bakalım şuanki avatarinla ekleyenler çıkacak mı

Bence garip görünse de güzel
ayarlayanlari etiketlemedim zaten etkilenmemek için
kendileri farkederse belki ama herkes üşengeç, pek sanmam
bakalım şuanki avatarinla ekleyenler çıkacak mı
Zaten hepsi o anki güncel resme bakarak oy verdi diye oy deiştirirlerse büyük olay çıkarırım. İçimden çirkeflik çıkar.

Bu arada resmi beğenmene sevindim canım.
Umarım yarışmada da beğenmiştin şarkımı.

Şarkı kısmını bence hiç konuşmayalım
zevkimiz pek uyuşmuyor son dönemde 😏 yani son iki hafta yoksa ondan önce hep iyi puan verdim.
Bu hafta baya zorlu bir haftaydi ve artık isimler azaldıkça bizimde işimiz zorlaşıyor:/

Reactions: Ahmed