Fav10 Enleri - 2019/2020

Bence üç kategoriyi de kendi içinde hak ediyorsun, ama şimdi sinirlendirmemek için sıralamasını yapmayayım
Ve evet üçü bir arada olmak daha iyidir yani övgü anlamında kabul et sinirli demişsem de

Tartışma denince genelde olumsuz anlam gibi yansır ama aslında değil, fikir alışverişi daha çok ve evet sen pek tartışmaları sevmeyip hemen kaçınsan da aslında en çok tartıştığım isimlerden biri oluyorsun, dolayisiyla senin için de ben olacağım bu mantıkla

Reactions: MEnes and Dosi
Sevgi kelebeğim; kaos prensim ne kadar güzel yerlere koymuşun beni sen..
Teşekkürlerrrrrrrrrr🤩🥰😘😍

Reactions: alperuz
Ben sinirlenmem

Tartışma ya girersek sonumuz @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock ve @MEnes in dünkü halı gibi olur.
Yani havada bulut sen benimle tartışma umutlarıni unut
)

Ben sinirlenmem

Tartışma ya girersek sonumuz @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock ve @MEnes in dünkü halı gibi olur.
Yani havada bulut sen benimle tartışma umutlarıni unut
)
Bence hiç bir şekilde o sona ulaşamazsınız...
) Bizimki uç noktanın da uç noktasıydı... Herkes birbirine salladı, birbirini gömdü ve her gömülme mesajına ruh hastası gibi beğeni atıldı, oldukça garipti sanki...
))

Yok benim demek istediğim bizimki gerçek bir küskünlüğe sebep olur
)
Boş yere tartışmaya girip arkadaşlığımızi riske atmamali @Tolstoyevski
))

)
))
Bizim duruma benzetmişsin ya ondan dedim, sonuçta küskünlük falan çok uzak şeylerdi bizim olaya.
) Ve evet dediğine katılıyorum senin açından bakınca sert tartışmalar olursa sonu kötü biter zaten.
)

Reactions: Dosi

Düzenleme: Az önce öğrendiğim bilgiden dolayı en güzel kullanıcı adı kısmına bir firavun'un adını kullanıcı adı yaptığını gördüğüm @MEnes 'i ekledim. Bu Şaşırtıcı bilgi karşısında kendime engel olamadım.

Reactions: MEnes
Konunun benim kullanıcı adımla ilgisini çözemedim ama senin aklından yine çok da masum olmayan şeyler geçiyordur kesin, bundan eminim...

Reactions: sokak sanati
Konunun benim kullanıcı adımla ilgisini çözemedim ama senin aklından yine çok da masum olmayan şeyler geçiyordur kesin, bundan eminim...

Kullanıcı Adın Menes. Menes kimdir? Tanrılar ve yarı tanrılardan sonra gelen ilk Firavun kralı. Firavunlara ne kadar hayran olduğumu herkes bilir.
O yüzden Muhammet Enes kısaltmasından çok daha büyük bir anlam yüklü olduğunu farkettim nickinin. Kullanıcı adında bi Firavunun olduğunu bilmiyormuydun yoksa😱
@DarkLegenD sende sever misin firavunları
@mrt-06 @xemrexxx sizde de firavun sevicilik var gibi hissediyorum.

(Bu arada bi bilgi paylaşmak için dedim. Çok temiz bir niyetti
)

Reactions: MEnes and xemrexxx
)
))

Tartışma kelimesi zaman içinde anlam kaymasına uğrayıp “sadece olumsuz“ imajı çizer oldu Türkçede haklısın ama, aslında o manada kavgalı olumsuz laf alışverişine tartışmadan ziyade “münakaşa” demek aslında daha doğru olurdu ama genel kullanımda tartışma eşittir kavga anlamına geldi neredeyse. Oysa karşılıklı saygı çevresinde fikirleri söz konusu etmek de bir tartışmadır ve inatçı olunmadığı sürece her iki tarafa da katkı sağlar. Dizi, film, siyaset ya da herhangi bir konuda tartışmadan kaçınmak yerine saygı çevresinde tartışmaya dahil olmak karşı tarafın düşüncesine de saygı duyulduğunu gösterir üstelik, öteki türlü ise “tartışmaya kapalı olmak” yani benim fikrim asla değişmez demektir, ki bu da haliyle en sert tartışmadan bile daha zararlı olabilir.

Yok gerçekten bilmiyordum kullanıcı adımın bu anlama sahip olduğunu, resmen şaşkınlıklar içerisinde okudum bu mesajı...
İstem dışı Firavun ismi koymuşuz nickimize, hahahaha gerçekten komik olmuş.
Şimdi millet çok daha farklı bakacak benim nickime, tehlike çanları çalmaya başlayabilir...

Niyetinin temiz olduğuna biraz araştırma yaptıktan ikna oldum.

Reactions: sokak sanati

Az önce kitapta gördüm. Lan bizim Menes'in ne işi var burada dedim. Meğersem denk düşmüş. İnanılmaz bir karakter bu arada. Bi ara okuyup kesinlikle fikir edinmelisin. Mısır'ı inşa etmiş kralımız

Sana egoist diyordu @denizz19 . Belki de bu firavunun egosu sana geçmiştir. Bi bağlantı kesinlikle var. Tesadüf olamaz böyle bi şey

Diğer Adıda Narmer'miş. Belki buda başka bir yerde kullanıcı adındır. Bir ipucu oradan da yakalabilirsin

Reactions: MEnes
Ben herzaman din ve siyaset tartışmaktan sakındim. Demek ki bana saygısız diyorsun
) karşımdakine saygı duymuyorum demek ki
)

İkincisi ise, evet tartışmaya kapalı olduğum için zararlı olur

@MEnes

Ben herzaman din ve siyaset tartışmaktan sakındim. Demek ki bana saygısız diyorsun
) karşımdakine saygı duymuyorum demek ki
)

İkincisi ise, evet tartışmaya kapalı olduğum için zararlı olur

@MEnes

Din diye belirtmedim, siyaset ise parti üstü bir meseledir ve hayatımızı şekillendirir. Ve evet bak sen de katılıyorsun zarar konusuna...
))

Oy bukadari beni aşıyor gibi

Japonca ve İspanyolca ya biliyorsun yada öğreneceksin. tam anlamadım
bi elimin burayida çok anlamadım. Dediğim gibi yazım olarak iyi değilim ama konuşmaları iyi anlıyorum.
Japonca ve Ispanyolca konusabiliyorum ama Isvecce de ögrenmek istiyorum dedim.
"bi elimin" "elimandin" kelimesinin ben zamiri icin cekimlenmis hali ve ögrenmek anlamina geliyor.

Benimde yazim cok iyi degil ama ortalama diyebiliriz iste.