Fav10 Enleri - 2019/2020

Şimdi analizimi yapabilirim :A en iyi Türkçede @Tolstoyevski 'yi unuttuklari için kendisini en sona atıp yanına :/ şunu eklemesi bir isyandır @Aserat

Beni hem sinirli hem sabırlı hemde eğlenceli kısma eklemiş :A resmen 3 zıt kategori diyebiliriz. 3ü1 arada :A iyi dengeliyorum demek 😎 @MasacRE

Hiç mesaj yazmayan adaşım @Zeyno45 i en geveze kısmına ayarlamış 😱

Ve en tartıştığı üye de bana yer vererek sanki bana mesaj veriyor :A o dünkü mevzuda pası @MEnes ve @Sherlock 'a atıp tartışmadan sıyrıldım diye olsa gerek :A

Bence üç kategoriyi de kendi içinde hak ediyorsun, ama şimdi sinirlendirmemek için sıralamasını yapmayayım :A Ve evet üçü bir arada olmak daha iyidir yani övgü anlamında kabul et sinirli demişsem de :A

Tartışma denince genelde olumsuz anlam gibi yansır ama aslında değil, fikir alışverişi daha çok ve evet sen pek tartışmaları sevmeyip hemen kaçınsan da aslında en çok tartıştığım isimlerden biri oluyorsun, dolayisiyla senin için de ben olacağım bu mantıkla :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Aserat @Bully @Araf
En Güzel Kullanıcı Adı: @Aserat @Dosi @Hachiko @Sherlock @Maskeli Fedai
En Güzel Avatarlı Üye: @mrt-06 @serhatt @Özgür
En İyi Yorumcu Üye: @The_Erinch @Bully @Araf
En İyi Yönetici: @Bully @Aserat @Özgür @xBUGRAx @bazinga
En Aktif Üye: @serhatt @xemrexxx
En Ciddi Üye: @bazinga (kötü anlamda değil, bizim gibi cıvık değil. :A)
En Sinirli Üye: -
En Sabırlı Üye: @Forumdash ( o anladı :A)
En Komik Üye: @serhatt @xemrexxx @xBUGRAx @Aserat @Çiğdem
En Filozof Üye: @Tolstoyevski @Araf
En Fanatik Üye: @xBUGRAx @mrt-06 @Yiğitt @haluk792 @Sherlock @Emre Ozansoy @phoebebuffay @sokak sanati ve tabi ki @Aserat
En Geveze Üye: @xemrexx @Çiğdem @serhatt
En Eğlenceli Üye: @serhatt @sokak sanati @Aserat @xBUGRAxx @Dosi @xemrexxx @Forumdash @Yiğitt
En Duygusal Üye: @The_Erinch @vadikızı @Dosi
En Özlenilen Üye: Ben @Yiğitt i özledim, nereleresin Yiğidim :(
En Unutulmayacak Üye: -
En Çok Tartıştığınız Üye: Gerek yok yazmaya, herkes biliyor zaten. :A
En Tarafsız/Objektif Üye: @Araf
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @Aserat @serhatt @xemrexxx @Yiğitt @Özgür @sokak sanati
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Aserat @xBUGRAx @serhatt @xemrexxx @Yiğitt @Özgür @Dosi @sokak sanati
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @serhatt @Aserat @Dosi
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @The_Erinch
En İyimser Üye: @vadikızı @Dosi
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: Evet malum üye. :A
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @Aserat
En Acayip Üye: @pompy
En Deli Dolu Üye: @serhatt @xemrexxx
Sevgi kelebeğim; kaos prensim ne kadar güzel yerlere koymuşun beni sen..
Teşekkürlerrrrrrrrrr🤩🥰😘😍

• Harika
Reactions: alperuz
Bence üç kategoriyi de kendi içinde hak ediyorsun, ama şimdi sinirlendirmemek için sıralamasını yapmayayım :A Ve evet üçü bir arada olmak daha iyidir yani övgü anlamında kabul et sinirli demişsem de :A

Tartışma denince genelde olumsuz anlam gibi yansır ama aslında değil, fikir alışverişi daha çok ve evet sen pek tartışmaları sevmeyip hemen kaçınsan da aslında en çok tartıştığım isimlerden biri oluyorsun, dolayisiyla senin için de ben olacağım bu mantıkla :A
Ben sinirlenmem :)
Tartışma ya girersek sonumuz @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock ve @MEnes in dünkü halı gibi olur.
Yani havada bulut sen benimle tartışma umutlarıni unut :))

Ben sinirlenmem :)
Tartışma ya girersek sonumuz @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock ve @MEnes in dünkü halı gibi olur.
Yani havada bulut sen benimle tartışma umutlarıni unut :))
Bence hiç bir şekilde o sona ulaşamazsınız... :)) Bizimki uç noktanın da uç noktasıydı... Herkes birbirine salladı, birbirini gömdü ve her gömülme mesajına ruh hastası gibi beğeni atıldı, oldukça garipti sanki... :)))

Bence hiç bir şekilde o sona ulaşamazsınız... :)) Bizimki uç noktanın da uç noktasıydı... Herkes birbirine salladı, birbirini gömdü ve her gömülme mesajına ruh hastası gibi beğeni atıldı, oldukça garipti sanki... :)))
Yok benim demek istediğim bizimki gerçek bir küskünlüğe sebep olur :))
Boş yere tartışmaya girip arkadaşlığımızi riske atmamali @Tolstoyevski :)))

Bizim duruma benzetmişsin ya ondan dedim, sonuçta küskünlük falan çok uzak şeylerdi bizim olaya. :)) Ve evet dediğine katılıyorum senin açından bakınca sert tartışmalar olursa sonu kötü biter zaten. :))

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @xBUGRAx @Araf @bazinga @hayret bi şey @Özgür (Bi kaç harf hatası yapıyor ama okuduğumu en iyi anladığım kişilerden.:A )
En Güzel Kullanıcı Adı: @sokak sanati @Forumdash @Hachiko @Araf @MEnes
En Güzel Avatarlı Üye: @Ahmed @Harunnn60 @Hachiko (Kapak :A)
En İyi Yorumcu Üye: @Silinmiş Üye @Araf @Tolstoyevski @DarkLegenD (küsüz ama yorumları alaycı ve güzeldi.:) ) @bazinga (Film yorumları iyi oluyor.)
En İyi Yönetici: @Harunnn60 @Yiğitt (2019'da yöneticiydi diye hatırlıyorum:bhr: ) @Çiğdem @xBUGRAx @Bully (Bu üçüde konuları kilitliyor. İşe yarıyor)
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @alperuz (Bu üçü 10 dakika içinde geri dönüş yapıyor bana.)
En Ciddi Üye: @emreemreu @hayret bi şey
En Sinirli Üye: @takas @mesmeso61 (Forumun kalitesine sinirlenip çok laf ediyor düşük puanlardan sonra:A ) @Felon (Jüri olunca çok gergin.:A )
En Sabırlı Üye: @mrt-06 @Turkuazz @Çiğdem @S.G.A.T. ( 😛 )
En Komik Üye: @RevaN @xemrexxx @xBUGRAx @dreamy @Forumdash
En Filozof Üye: @The_Erinch @Tolstoyevski @MEnes @Araf
En Fanatik Üye: @xdragxx @12.Adam @pompy @Bully (Bunlar takım konusunda) @sokak sanati (Bende Bihter konusunda:A )
@haluk792 (ÇokFox reis) @xBUGRAx
En Geveze Üye: @serhatt @xemrexxx @Çiğdem @eskici @Emre Ozansoy
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @alperuz @mrt-06 @Maskeli Fedai @Çiğdem @serhatt @Turkuazz @xBUGRAx @eskici
En Duygusal Üye: @Çiğdem @Ahmed @batuhankaralar (Hemen küsüp gidiyor:A )
En Özlenilen Üye: @yatutarsa @destere @XanTier @Titanium @Mr.At
En Unutulmayacak Üye: @Doğu @china_shangai
En Çok Tartıştığınız Üye: @takas @denizz19 (Son dönemde sıcak tartışma yaşamıyorum pek ama bu ikisi değişmez:A )
En Tarafsız/Objektif Üye: @sokak sanati @Çiğdem @Billy Kane @Ahmed @Harunnn60 @kerem @Yiğitt @Bully
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Harunnn60 @dreamy @Forumdash @xBUGRAx @Ahmed @Turkuazz @phoebebuffay
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Emre Ozansoy (Başka konu açan yok:A ) @kerem (BŞB konuları iyi😛 ) @tolgab (Top10 konularında başarılı.:D )
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy @alperuz @Silinmiş Üye @The_Erinch
En Iyimser Üye: İyi sevmem:A Şaka bir yana her şeye olumlu bakan galiba sadece @Çiğdem var. Son zamanlarda @Tolstoyevski 'de baya iyi kalpli oldu ama 2020 öncesine bakıyoruz. 2020'de Tolstoy diyeceğim:A Birde @yigit_00 var. Çok iyi çocuk.:bhr: @vadikızı 'da ben hariç her konuya iyimser bakıyor:A
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: @Aserat @Tolstoyevski @bazinga @Polat Şaşmaz @MasacRE @Felon (Etkinliklerde hiç bi şey beğenmiyor:A )
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @pompy (Yıllardır aynı konuları açıp duruyor.:A ) @tolgab (Top10 konuları büyük emek:) )
En Acayip Üye: @pompy @Maskeli Fedai @MayısKralı (Etkinlikleri çok acayip oluyor:A ) @haluk792 @-potterhead- (Yarışmaya katılıp hiç görünmeyen kişi:A )
@xdragxx (Bu zamana kadar aşkı memnu izlememiş birde izleyince Bihter'i beğenmiyor. Baya acayip.😛 )
En Deli Dolu Üye: @xemrexxx @serhatt @denizz19 (Deli kısmına yazdım.:A )
En çok aktif olması gereken üye: @Gizmen @offensive @anniegrant @phoebebuffay
(Zevklerimin uyduğu ancak az gördüğüm üyeler. Daha fazla her konuda fikirlerini belirtip foruma katkı sağlamalılar:bhr: )

Düzenleme: Az önce öğrendiğim bilgiden dolayı en güzel kullanıcı adı kısmına bir firavun'un adını kullanıcı adı yaptığını gördüğüm @MEnes 'i ekledim. Bu Şaşırtıcı bilgi karşısında kendime engel olamadım.:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Düzenleme: Az önce öğrendiğim bilgiden dolayı en güzel kullanıcı adı kısmına bir firavun'un adını kullanıcı adı yaptığını gördüğüm @MEnes 'i ekledim. Bu Şaşırtıcı bilgi karşısında kendime engel olamadım.:A
Konunun benim kullanıcı adımla ilgisini çözemedim ama senin aklından yine çok da masum olmayan şeyler geçiyordur kesin, bundan eminim... :A

• İlginç
Reactions: sokak sanati
Konunun benim kullanıcı adımla ilgisini çözemedim ama senin aklından yine çok da masum olmayan şeyler geçiyordur kesin, bundan eminim... :A

Kullanıcı Adın Menes. Menes kimdir? Tanrılar ve yarı tanrılardan sonra gelen ilk Firavun kralı. Firavunlara ne kadar hayran olduğumu herkes bilir. :bhr: O yüzden Muhammet Enes kısaltmasından çok daha büyük bir anlam yüklü olduğunu farkettim nickinin. Kullanıcı adında bi Firavunun olduğunu bilmiyormuydun yoksa😱
@DarkLegenD sende sever misin firavunları:A @mrt-06 @xemrexxx sizde de firavun sevicilik var gibi hissediyorum.:A

(Bu arada bi bilgi paylaşmak için dedim. Çok temiz bir niyetti:bhr: )

• İlginç
Reactions: MEnes and xemrexxx

Tartışma kelimesi zaman içinde anlam kaymasına uğrayıp “sadece olumsuz“ imajı çizer oldu Türkçede haklısın ama, aslında o manada kavgalı olumsuz laf alışverişine tartışmadan ziyade “münakaşa” demek aslında daha doğru olurdu ama genel kullanımda tartışma eşittir kavga anlamına geldi neredeyse. Oysa karşılıklı saygı çevresinde fikirleri söz konusu etmek de bir tartışmadır ve inatçı olunmadığı sürece her iki tarafa da katkı sağlar. Dizi, film, siyaset ya da herhangi bir konuda tartışmadan kaçınmak yerine saygı çevresinde tartışmaya dahil olmak karşı tarafın düşüncesine de saygı duyulduğunu gösterir üstelik, öteki türlü ise “tartışmaya kapalı olmak” yani benim fikrim asla değişmez demektir, ki bu da haliyle en sert tartışmadan bile daha zararlı olabilir. :A

• Güldürdün
Kullanıcı Adın Menes. Menes kimdir? Tanrılar ve yarı tanrılardan sonra gelen ilk Firavun kralı. Firavunlara ne kadar hayran olduğumu herkes bilir. :bhr: O yüzden Muhammet Enes kısaltmasından çok daha büyük bir anlam yüklü olduğunu farkettim nickinin. Kullanıcı adında bi Firavunun olduğunu bilmiyormuydun yoksa😱
@DarkLegenD sende sever misin firavunları:A @mrt-06 @xemrexxx sizde de firavun sevicilik var gibi hissediyorum.:A

(Bu arada bi bilgi paylaşmak için dedim. Çok temiz bir niyetti:bhr: )
Yok gerçekten bilmiyordum kullanıcı adımın bu anlama sahip olduğunu, resmen şaşkınlıklar içerisinde okudum bu mesajı... :A İstem dışı Firavun ismi koymuşuz nickimize, hahahaha gerçekten komik olmuş. :A Şimdi millet çok daha farklı bakacak benim nickime, tehlike çanları çalmaya başlayabilir... :A

Niyetinin temiz olduğuna biraz araştırma yaptıktan ikna oldum. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Yok gerçekten bilmiyordum kullanıcı adımın bu anlama sahip olduğunu, resmen şaşkınlıklar içerisinde okudum bu mesajı... :A İstem dışı Firavun ismi koymuşuz nickimize, hahahaha gerçekten komik olmuş. :A Şimdi millet çok daha farklı bakacak benim nickime, tehlike çanları çalmaya başlayabilir... :A

Niyetinin temiz olduğuna biraz araştırma yaptıktan ikna oldum. :A

Az önce kitapta gördüm. Lan bizim Menes'in ne işi var burada dedim. Meğersem denk düşmüş. İnanılmaz bir karakter bu arada. Bi ara okuyup kesinlikle fikir edinmelisin. Mısır'ı inşa etmiş kralımız:bhr:
Sana egoist diyordu @denizz19 . Belki de bu firavunun egosu sana geçmiştir. Bi bağlantı kesinlikle var. Tesadüf olamaz böyle bi şey:A
Diğer Adıda Narmer'miş. Belki buda başka bir yerde kullanıcı adındır. Bir ipucu oradan da yakalabilirsin:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Dizi, film, siyaset ya da herhangi bir konuda tartışmadan kaçınmak yerine saygı çevresinde tartışmaya dahil olmak karşı tarafın düşüncesine de saygı duyulduğunu gösterir üstelik, öteki türlü ise “tartışmaya kapalı olmak” yani benim fikrim asla değişmez demektir, ki bu da haliyle en sert tartışmadan bile daha zararlı olabilir. :A
Ben herzaman din ve siyaset tartışmaktan sakındim. Demek ki bana saygısız diyorsun :)) karşımdakine saygı duymuyorum demek ki :))

İkincisi ise, evet tartışmaya kapalı olduğum için zararlı olur :)
@MEnes

Ben herzaman din ve siyaset tartışmaktan sakındim. Demek ki bana saygısız diyorsun :)) karşımdakine saygı duymuyorum demek ki :))

İkincisi ise, evet tartışmaya kapalı olduğum için zararlı olur :)
@MEnes

Din diye belirtmedim, siyaset ise parti üstü bir meseledir ve hayatımızı şekillendirir. Ve evet bak sen de katılıyorsun zarar konusuna... :)))

:)

• Güldürdün
Oy bukadari beni aşıyor gibi :A
Japonca ve İspanyolca ya biliyorsun yada öğreneceksin. tam anlamadım :A bi elimin burayida çok anlamadım. Dediğim gibi yazım olarak iyi değilim ama konuşmaları iyi anlıyorum.
Japonca ve Ispanyolca konusabiliyorum ama Isvecce de ögrenmek istiyorum dedim. :A "bi elimin" "elimandin" kelimesinin ben zamiri icin cekimlenmis hali ve ögrenmek anlamina geliyor. :A

Benimde yazim cok iyi degil ama ortalama diyebiliriz iste. :A

• Güldürdün