Fav10 Enleri - 2019/2020

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,720
Puanı
1,060
Çılgın mesajlar zincirinin son halkasıydı o... Adaşım dersin tabi demesen olmaz zaten, çünkü benim adaşım olmak bir şeref bunu sen de biliyorsun...

Bırak şimdi son halkaydı falan, hepimiz birbirimizi yeniden ve daima gömmeye devam edeceğimizi biliyoruz. Bunun sonu yok, hiç olmadı... Sadece sondaki emojiler ve gömmenin dozu değişti tabii. Ahahahaha bir insan nasıl 'adaşlık' konusundan bile kendini sıvayabilir, inanılmaz...

Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bugünkü çılgınlığın son halkasıydı zaten, yoksa tabi ki devam edeceğiz. Ulan benim gömmeyi bırakacağımı kim düşünebilir ki zaten... Her zaman her yerde her konuda kendimi sıvarım, bu benim alametifarikam...

Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim kendine gelemiyor. Ama ben onu nasıl kendine getireceğimi biliyorum...

AMAN... @Maskeli Fedai yüzünden tekrar girdim o moda aslında, biz yaparken goygoyu kaçırdı o şimdi o da katılmak istiyor

Bu arada beni kendime getirecek 3 kişinin 2'sinin aslında bir tost makinesi olması... Ama tost makinesi yapacaksanız böyle yapacaksınız işte kardeşim ne öyle çekik gözlü makine falan

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,720
Puanı
1,060

Bakayım, bir daha bakıyorum, son bir kez daha bakıyorum... Yok yok kimse yokmuş bunu düşünen. Sıva be kardeşim, sıva gibisi yok adaşım... Gömme falan hiçbiri SIVA'nın ve SABAR'ın tadını veremiyor.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çekikleri her daim savunacağız, ön yargın er ya da geç kırılacak ulann...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,720
Puanı
1,060

Sayın Gs'li dostum o ara kayıptı, ne işler çevirdiğini bilen yok... Ancak onunla da bir seans yapacağımız aşikar, tabii ne zaman olur bilinmez.

Ahahahahaha, överken bile gömdün tost makinesi reisleri... Number Six bir tost makinesinden ötedir, sana bir de çekikleri sevdirebilsek tam olacak. @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tost makinesi izliyordur hain yoldaş, ne yapacak başka @Maskeli Fedai

Tost makinesi konusunda da çekikler konusunda da istisna olabiliyor bazen, ama genel olarak iki türü de sevmediğim doğrudur

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,720
Puanı
1,060
Tost makinesi izliyordur hain yoldaş, ne yapacak başka @Maskeli Fedai

Tost makinesi konusunda da çekikler konusunda da istisna olabiliyor bazen, ama genel olarak iki türü de sevmediğim doğrudur

Adamı zorla başlattık, hepimizden önce bitirecek.

Hepsini seveceksin, bekle ve gör...

Reactions: MasacRE and MEnes