Fav10 Enleri - 2019/2020

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
:))) @Sherlock @MEnes @Dosi
maxresdefault.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Çılgın mesajlar zincirinin son halkasıydı o... :A Adaşım dersin tabi demesen olmaz zaten, çünkü benim adaşım olmak bir şeref bunu sen de biliyorsun... :A

Bırak şimdi son halkaydı falan, hepimiz birbirimizi yeniden ve daima gömmeye devam edeceğimizi biliyoruz. :A Bunun sonu yok, hiç olmadı... :A Sadece sondaki emojiler ve gömmenin dozu değişti tabii. :A Ahahahaha bir insan nasıl 'adaşlık' konusundan bile kendini sıvayabilir, inanılmaz... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bırak şimdi son halkaydı falan, hepimiz birbirimizi yeniden ve daima gömmeye devam edeceğimizi biliyoruz. :A Bunun sonu yok, hiç olmadı... :A Sadece sondaki emojiler ve gömmenin dozu değişti tabii. :A Ahahahaha bir insan nasıl 'adaşlık' konusundan bile kendini sıvayabilir, inanılmaz... :A
Bugünkü çılgınlığın son halkasıydı zaten, yoksa tabi ki devam edeceğiz. :A Ulan benim gömmeyi bırakacağımı kim düşünebilir ki zaten... :A Her zaman her yerde her konuda kendimi sıvarım, bu benim alametifarikam... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim kendine gelemiyor. :A Ama ben onu nasıl kendine getireceğimi biliyorum...

AMAN... @Maskeli Fedai yüzünden tekrar girdim o moda aslında, biz yaparken goygoyu kaçırdı o şimdi o da katılmak istiyor :A

Bu arada beni kendime getirecek 3 kişinin 2'sinin aslında bir tost makinesi olması... Ama tost makinesi yapacaksanız böyle yapacaksınız işte kardeşim ne öyle çekik gözlü makine falan :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Bugünkü çılgınlığın son halkasıydı zaten, yoksa tabi ki devam edeceğiz. :A Ulan benim gömmeyi bırakacağımı kim düşünebilir ki zaten... :A Her zaman her yerde her konuda kendimi sıvarım, bu benim alametifarikam... :A

Bakayım, bir daha bakıyorum, son bir kez daha bakıyorum... Yok yok kimse yokmuş bunu düşünen. :A Sıva be kardeşim, sıva gibisi yok adaşım... Gömme falan hiçbiri SIVA'nın ve SABAR'ın tadını veremiyor. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
AMAN... @Maskeli Fedai yüzünden tekrar girdim o moda aslında, biz yaparken goygoyu kaçırdı o şimdi o da katılmak istiyor :A

Bu arada beni kendime getirecek 3 kişinin 2'sinin aslında bir tost makinesi olması... Ama tost makinesi yapacaksanız böyle yapacaksınız işte kardeşim ne öyle çekik gözlü makine falan :A
Çekikleri her daim savunacağız, ön yargın er ya da geç kırılacak ulann... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

Sayın Gs'li dostum o ara kayıptı, ne işler çevirdiğini bilen yok... :A Ancak onunla da bir seans yapacağımız aşikar, tabii ne zaman olur bilinmez. :A

Ahahahahaha, överken bile gömdün tost makinesi reisleri... Number Six bir tost makinesinden ötedir, sana bir de çekikleri sevdirebilsek tam olacak. :A @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum o ara kayıptı, ne işler çevirdiğini bilen yok... :A Ancak onunla da bir seans yapacağımız aşikar, tabii ne zaman olur bilinmez. :A

Ahahahahaha, överken bile gömdün tost makinesi reisleri... Number Six bir tost makinesinden ötedir, sana bir de çekikleri sevdirebilsek tam olacak. :A @MEnes
Tost makinesi izliyordur hain yoldaş, ne yapacak başka :A @Maskeli Fedai

Tost makinesi konusunda da çekikler konusunda da istisna olabiliyor bazen, ama genel olarak iki türü de sevmediğim doğrudur :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Tost makinesi izliyordur hain yoldaş, ne yapacak başka :A @Maskeli Fedai

Tost makinesi konusunda da çekikler konusunda da istisna olabiliyor bazen, ama genel olarak iki türü de sevmediğim doğrudur :A

Adamı zorla başlattık, hepimizden önce bitirecek. :A

Hepsini seveceksin, bekle ve gör... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes