Fav10 Enleri - 2016

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çırpınmayı bırak.
@MEnes bu forumda en sevdiğim 6 üyeden biri. herkesden ayrı tuttuğum 6 arkadaşım var burda ve Menes onlardan biri. gün gectikce benim icin önemli arkadaslarin sayisi çogaliyor
iyi ya menesi kapıp götürmüyorum zaten al senin olsun tepe tepe kullan :) zaten kafasında üç beş tel saç kalmış onuda beyazlatmışsınız biraz daha yanında kalsın iyice keltoşa çevir arkadaşımızı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
iyi ya menesi kapıp götürmüyorum zaten al senin olsun tepe tepe kullan :) zaten kafasında üç beş tel saç kalmış onuda beyazlatmışsınız biraz daha yanında kalsın iyice keltoşa çevir arkadaşımızı :)
kıskanç.
ondan biraz kibarlik ögren

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kıskanç.
ondan biraz kibarlik ögren
onun ağzı var dili yok kafasına oklavayı yapıştırıp baskı ve şiddetle övgüler alıyorsunuz bende oklava etki etmediği için tabi çatlarsın işte :) umarım isveç göllerinden ....)ayy çok sinirlendim ama göle düşürmeyeceğim seni son anda kendime hakim oldum :) )

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
onun ağzı var dili yok kafasına oklavayı yapıştırıp baskı ve şiddetle övgüler alıyorsunuz bende oklava etki etmediği için tabi çatlarsın işte :) umarım isveç göllerinden ....)ayy çok sinirlendim ama göle düşürmeyeceğim seni son anda kendime hakim oldum :) )
ben şiddet uygulamam.
sevene can feda derim sevmeyene elveda derim ;)
bana iyi olana bende iyi olurum. kötu olana eyvallah derim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
çırpınmayı bırak.
@MEnes bu forumda en sevdiğim 6 üyeden biri. herkesden ayrı tuttuğum 6 arkadaşım var burda ve Menes onlardan biri. gün gectikce benim icin önemli arkadaslarin sayisi çogaliyor
Teşekkürler sen de kısa sürede sevdiğim sayılı üyeler arasına girdin. :)
@dosimosi nin senin hakkında yazdığı mesajı alıntılamıştım onu gördünmü gerçi sonra değiştirmiş dosi ama ben alıntıladığım için sana söylediği herşey orda gözüküyor ona ne diyecen bakalım :)
hem ben şakadan sana takıldımki kızın içindeki nefreti ortaya çıkarayım diye o da sana saydırıp durdu ne kadar nefret biriktirmiş sana karşı hayret şaşırdım kaldım banada sürpriz oldu :)
La bırak şimdi ben bilmiyor muyum herhangi birinin bana o şekilde bir mesaj yazmayacağını. :A Hele @dosimosi nin bana o mesajı yazması mümkün değil. :) Anlıyorum seni de işleri kurtarmak için beni kullandın ama bana o tarz bir mesaj yazılması zor biliyorsun. :A

Bak yaa ulan @destere yine bana sallamışsın da durmuşsun. :A :A Neyse ben ikinizin arasında köprü görevinde yer almayı bırakıyorum artık. :A Benim için de tartışmanıza gerek yok ikinizi de severim bu değişmeyecek. :A Ama destere fazla da şaapma resmen gömmüşsün işler ters gitti diye olmuyor böyle. :A Biz ne zaman baskıyla veya şiddetle birine övgü dizmişiz. Bizde her şey içimizden geldiği gibi, olduğu gibidir. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

La bırak şimdi ben bilmiyor muyum herhangi birinin bana o şekilde bir mesaj yazmayacağını. :A Hele @dosimosi nin bana o mesajı yazması mümkün değil. :) Anlıyorum seni de işleri kurtarmak için beni kullandın ama bana o tarz bir mesaj yazılması zor biliyorsun. :A

Bak yaa ulan @destere yine bana sallamışsın da durmuşsun. :A :A Neyse ben ikinizin arasında köprü görevinde yer almayı bırakıyorum artık. :A Benim için de tartışmanıza gerek yok ikinizi de severim bu değişmeyecek. :A Ama destere fazla da şaapma resmen gömmüşsün işler ters gitti diye olmuyor böyle. :A Biz ne zaman baskıyla veya şiddetle birine övgü dizmişiz. Bizde her şey içimizden geldiği gibi, olduğu gibidir. :A
bitti bizim mevzu zaten.
artik şahit etmem seni.
bardak doldu sabır tükendi bugün :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Bak yaa ulan @destere yine bana sallamışsın da durmuşsun. :A :A Neyse ben ikinizin arasında köprü görevinde yer almayı bırakıyorum artık. :A Benim için de tartışmanıza gerek yok ikinizi de severim bu değişmeyecek. :A Ama destere fazla da şaapma resmen gömmüşsün işler ters gitti diye olmuyor böyle. :A Biz ne zaman baskıyla veya şiddetle birine övgü dizmişiz. Bizde her şey içimizden geldiği gibidir, olduğu gibidir. :A

bir köprü kurmamıza yardım edecektn söz vermiştin hatırlatayım köprü yıkılırken el at köprüye dediğimde hay hayyy dedin ama isveçliden ufak bir zılğıt yiyince bizi ortada bırakıp sıvışıyorsun bir kere yıllara dayanan dostluğumuza yakışmıyor bu hareketlerin ama yinede sen bilirsin sen kendine yakıştırıyorsan ne diyim :)

bitti bizim mevzu zaten.
artik şahit etmem seni.
bardak doldu sabır tükendi bugün :A
ayy o kadar şirretsink meneste kaçtı birde yalnızım diyorsun böyle yaparsan uçan kuşlar senin bulunduğun ortamın hava kordinatlarını kullanmaz benden söylemesi umarım yüz yıl uykusuz gecelerde çitten atlayan kertenkeleleri sayıp durursun :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
bir köprü kurmamıza yardım edecektn söz vermiştin hatırlatayım köprü yıkılırken el at köprüye dediğimde hay hayyy dedin ama isveçliden ufak bir zılğıt yiyince bizi ortada bırakıp sıvışıyorsun bir kere yıllara dayanan dostluğumuza yakışmıyor bu hareketlerin ama yinede sen bilirsin sen kendine yakıştırıyorsan ne diyim :)
La olum bir geldin pir geldin, benim bile elimden bir şey gelmez oldu ortalığı dumur ettin. :A :A Baksana ben alınmam zaten ama bana bile sallamışsın bol keseden. :A :A Ben İsveçli'den herhagi bir zılgıt yemedim çünkü zılgıt yiyecek bir durumum olmadı. :A Bu yüzden aranızdaki köprüyü yeniden inşaa edecek ortam oluşması için biraz düzeltmen lazım durumu, yani mesele tam olarak benim çözebileceğim kıvamda değil şuan. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
La olum bir geldin pir geldin, benim bile elimden bir şey gelmez oldu ortalığı dumur ettin. :A :A Baksana ben alınmam zaten ama bana bile sallamışsın bol keseden. :A :A Ben İsveçli'den herhagi bir zılgıt yemedim çünkü zılgıt yiyecek bir durumum olmadı. :A Bu yüzden aranızdaki köprüyü yeniden inşaa edecek ortam oluşması için biraz düzeltmen lazım durumu, yani mesele tam olarak benim çözebileceğim kıvamda değil şuan. :A
diger konuda toplarliyor burda batırıyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kıskanmış olabilir arkadaşlığımızı :A
İyi ve samimi dostluklar elbette güzel ama kıskanılması saçma gibi. :A Ben hiç bir zaman kısmanmamışımdır, çünkü her zaman sahip olmuşumdur o tarz arkadaşlıklara. :A O da yapabilir, bunu biliyordur elbet ama karşısındakiyle uğraşarak geyik yapmak ve eğlenmek daha ağır basıyor onda sanki. :A