Fav10 Enleri - 2014

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @darksaal @Arslan Bey @OzaN
En Çok Konuştuğun Üye: @Bully @Ahmad @dizi kolik @sokak sanati @denizz19 @yatutarsa @RüzgarGülü @RevaN @Çiğdem- @xemrexxx @Yiğitt @Maskeli Fedai
En Güzel Avatarlı Üye: @dizi kolik @Ahmad @semre
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @ozgur2113 @hayret bi şey @aserat54 @denizz19 @Bully @Ahmad @Yakamoz-Asi
En İyi Yorumcu Üye: @Ahmad @dizi kolik @china_shangai @Master.1000 @Bully @berkann @Forumdash @kaan955 @aserat54 @Danger UA!
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @sokak sanati @Ahmad @Bully @denizz19 (Kot kafa hiç mesaj attığın yok. :T: )
En İyi Anlaştığın Üye: @Bully @dizi kolik @denizz19 @Ahmad @sokak sanati @RevaN @china_shangai @xemrexxx @Çiğdem- @Maskeli Fedai @-KADİR- @ozgur2113 @Yiğitt ya aslında anlaşamadığım isim yok bayağı uzar. :D
En Sevdiğiniz Üye: @sokak sanati @Bully @Ahmad @denizz19 @dizi kolik @RevaN @china_shangai @RüzgarGülü @takas @yatutarsa @-KADİR- @Yiğitt @ozgur2113 @Maskeli Fedai @xemrexxx @Çiğdem- @destere @Reytinger @Yakamoz-Asi @Nisa @Harunnn60 diye uzar gider... :)
En Güzel Kullanıcı Adı: @RüzgarGülü @yatutarsa @KayıpSehir @Billy Kane @HachiKo
En İyi Yönetici: Yönetimcek çok iyiyiz ayırt yapamıycam. :D
En Başarılı Editör: @sokak sanati @ozgur2113 @Yiğitt @aserat54
En Geveze Üye: @xemrexxx @Harunnn60 @Yiğitt :A
En Aktif Üye: @xemrexxx @Ahmad @-KADİR- @china_shangai @aserat54 @Harunnn60 @Çiğdem- @Polat Şaşmaz ve birkaç ismi hep görüyorum. :)
En İyi Çıkış Yapan Üye: @aserat54 @gözlemci @Yiğitt @eros @Cengo
En Komik Üye: @destere, @Çiğdem-, @xemrexxx üçlüsü. :F @denizz19 ve @Bully de iyi güldürüyor beni hele Deniz az şaklaban değil. :A
En Filozof Üye: @Tolstoyevski @beyazsoy @RüzgarGülü
En Sinirli Üye: @*Dream* @batuhankaralar @Maskeli Fedai .ss
En Fanatik Üye: @xemrexxx @*Dream* .ss
En Sportmen Üye: @takas @Bully @xdragxx @cevaa
En Ciddi Üye: @hayret bi şey ve @Arslan Bey :A
En Özlenilen Üye: @XanTier @yakup09
En Tarafsız / Objektif Üye: @darksaal @Ahmad @dizi kolik
En Çok Rastladığınız Üye: @Bully @dizi kolik @Ahmad @xemrexxx @Yiğitt @aserat54
En Unutulmayacak Üye: @pompy
En Eğlenceli Üye: @Bully @destere @denizz19 @sokak sanati @Ahmad @xemrexxx @yatutarsa @RüzgarGülü @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: Ben. :D
En Duygusal Üye: @Ahmad ve @dizi kolik. :A
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Herkesle tanışmak isterim, keşke imkanım olsa. :D
En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: @Bully @dizi kolik @Ahmad @denizz19

Belki eksik olabilir. :D Bu arada @RüzgarGülü @xemrexxx @RevaN hala yapmadınız. :T: Anca hesaplarım yılbaşına kadar. :D:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @darksaal @Arslan Bey @OzaN
En Çok Konuştuğun Üye: @Bully @Ahmad @dizi kolik @sokak sanati @denizz19 @yatutarsa @RüzgarGülü @RevaN @Çiğdem- @xemrexxx @Yiğitt @Maskeli Fedai
En Güzel Avatarlı Üye: @dizi kolik @Ahmad @semre
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @ozgur2113 @hayret bi şey @aserat54 @denizz19 @Bully @Ahmad @Yakamoz-Asi
En İyi Yorumcu Üye: @Ahmad @dizi kolik @china_shangai @Master.1000 @Bully @berkann @Forumdash @kaan955 @aserat54 @Danger UA!
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @sokak sanati @Ahmad @Bully @denizz19 (Kot kafa hiç mesaj attığın yok. :T: )
En İyi Anlaştığın Üye: @Bully @dizi kolik @denizz19 @Ahmad @sokak sanati @RevaN @china_shangai @xemrexxx @Çiğdem- @Maskeli Fedai @-KADİR- @ozgur2113 @Yiğitt ya aslında anlaşamadığım isim yok bayağı uzar. :D
En Sevdiğiniz Üye: @sokak sanati @Bully @Ahmad @denizz19 @dizi kolik @RevaN @china_shangai @RüzgarGülü @takas @yatutarsa @-KADİR- @Yiğitt @ozgur2113 @Maskeli Fedai @xemrexxx @Çiğdem- @destere @Reytinger @Yakamoz-Asi @Nisa @Harunnn60 diye uzar gider... :)
En Güzel Kullanıcı Adı: @RüzgarGülü @yatutarsa @KayıpSehir @Billy Kane @HachiKo
En İyi Yönetici: Yönetimcek çok iyiyiz ayırt yapamıycam. :D
En Başarılı Editör: @sokak sanati @ozgur2113 @Yiğitt @aserat54
En Geveze Üye: @xemrexxx @Harunnn60 @Yiğitt :A
En Aktif Üye: @xemrexxx @Ahmad @-KADİR- @china_shangai @aserat54 @Harunnn60 @Çiğdem- @Polat Şaşmaz ve birkaç ismi hep görüyorum. :)
En İyi Çıkış Yapan Üye: @aserat54 @gözlemci @Yiğitt @eros @Cengo
En Komik Üye: @destere, @Çiğdem-, @xemrexxx üçlüsü. :F @denizz19 ve @Bully de iyi güldürüyor beni hele Deniz az şaklaban değil. :A
En Filozof Üye: @Tolstoyevski @beyazsoy @RüzgarGülü
En Sinirli Üye: @*Dream* @batuhankaralar @Maskeli Fedai .ss
En Fanatik Üye: @xemrexxx @*Dream* .ss
En Sportmen Üye: @takas @Bully @xdragxx @cevaa
En Ciddi Üye: @hayret bi şey ve @Arslan Bey :A
En Özlenilen Üye: @XanTier @yakup09
En Tarafsız / Objektif Üye: @darksaal @Ahmad @dizi kolik
En Çok Rastladığınız Üye: @Bully @dizi kolik @Ahmad @xemrexxx @Yiğitt @aserat54
En Unutulmayacak Üye: @pompy
En Eğlenceli Üye: @Bully @destere @denizz19 @sokak sanati @Ahmad @xemrexxx @yatutarsa @RüzgarGülü @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: Ben. :D
En Duygusal Üye: @Ahmad ve @dizi kolik. :A
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Herkesle tanışmak isterim, keşke imkanım olsa. :D
En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: @Bully @dizi kolik @Ahmad @denizz19

Belki eksik olabilir. :D Bu arada @RüzgarGülü @xemrexxx @RevaN hala yapmadınız. :T: Anca hesaplarım yılbaşına kadar. :D:D
Hep o @Bully yüzünden özel mesaj atmıyorum. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:A Gerçeklerle bir gün yüzleşmek zorunda kalacaktın yavrum, gün yüzüne çıkmayacağını mı sandın, başını gerçekten yastığa rahat koyabildin mi o konuşmalarımızdan sonra. :F
Valla benim alnım açık, başım dik demek benim yüzümden protesto yapıyordun ilginç neye alındığını gerçekten bilmiyorum :)

Biraz da biz protesto yapalım o zaman. :)