Fav10 Enleri - 2014

En güzel kullanıcı adı teşekkürler @Cengo

Ben o kadar da sinirli değilim aslında, haksızlık etme...

Rezervi boş verip tekrar yapayım.

En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @Arslan Bey @Bully @OzaN
En Çok Konuştuğun Üye: @mrt-06 @aserat54 @Harunnn60 @xemrexxx @Ahmad @Yiğitt @Bully @yatutarsa @Çiğdem- @destere @semre @destere @Maskeli Fedai diye uzayan bir listem var.

En Güzel Avatarlı Üye: @eros ve @Ahmad bu listenin başını çekiyor. En sevdiklerimi sevdikleri için. @yakup09 'unda arada beğendiğim oluyordu.
@xBUGRAx 'da Rihanna'yı görmekte güzeldi.

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @sürgünüm ve @Bully çok başarılılar. @ozgur2113 'in konulaıda güzel.

En İyi Yorumcu Üye: @beyazsoy , @xemrexxx , @ehsan7000 , @gundix123 , @berkann 'ın mesajlarını severim.

En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: Özelimden çok bahsetmeyeyim.
Neyse @mrt-06 @Harunnn60 @Yiğitt @Ahmad son zamanlarda en çok mesaj kutumda gördüğüm isimler.

En İyi Anlaştığın Üye: Genelde tartışarakta olsa iyi anlaşırım ama @MelankoliK @Harunnn60 @destere ile hiç tartışmadan iyi anlaşırım.
Onun dışında @mrt-06 ve @Ahmad 'de listede var.

En Sevdiğiniz Üye: Ayrım yapmak istemesemde Listemi yazayım ben.
@mrt-06 @Ahmad @Harunnn60 @Bully @xemrexxx @Cengo @eros @yatutarsa @sürgünüm @Maskeli Fedai @semre @Çiğdem- @KayıpSehir @aserat54 @Yiğitt @Ice_Cool_23 @Billy Kane @ozgur2113 @gözlemci @yakup09 ... Yeter sanırım.

En Güzel Kullanıcı Adı: @RüzgarGülü nicki güzel. Kendiminkinede hayranım.

En İyi Yönetici: @OzaN ve@darksaal iyilerdi, @Bully ve@mrt-06'da yakıştılar.

En Başarılı Editör: @sürgünüm .

En Geveze Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @destere @Harunnn60 @Yiğitt en çok konuştu oalrak gördüklerim.

En Aktif Üye: @Yiğitt diyebilirim.

En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Sevdiğim tüm üyeleri takip ederim. Özel bir isim yok.

En İyi Çıkış Yapan Üye: @Yiğitt @aserat54 iyi yükseldiler. Ama @Çiğdem- 'de gönlümüzün 1.si.

En Komik Üye: @xemrexxx 'in muhabbeti, @RevaN'ın göndermeleri güldürmeye yetiyor.

En Filozof Üye: @destere @beyazsoy biraz anlaşılması zor ama @Tolstoyevski 'de Sözlükteki konuları ile bilimci ve düşünceli adam profili çizdi.

En Sinirli Üye: @takas derim susarım.

En Fanatik Üye: FF'de herkes fanatik. Yönetimden tutunda en az burayı kullanana kadar. Ama listemin başını @*Dream* @Nisa @dizi kolik @xemrexxx @Bully çekiyor olmalı.

En Sportmen Üye: Spor yaptığını bildiğim tek üye @Bully .

En Ciddi Üye: @Arslan Bey demeye devam.

En Özlenilen Üye: @xBUGRAx @ABAY_06 @yakup09 @Mr.At @rengarenk .

En Tarafsız / Objektif Üye: Fanatik üye olmadığına göre tarafsızda yok ama @darksaal 'ın bu konuda oy kazanmasında da sakınca yok.

En Çok Rastladığınız Üye: @Yiğitt @sürgünüm @Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- 'in mesajları hep karşımda.

En Unutulmayacak Üye: Unutulacak kimse yok aslında. Ama @Lordly ve @pompy unutulmaz cidden.

En Eğlenceli Üye: @xemrexxx ile konuşurken baya stres atıyorum .

En Sabırlı Üye: @mrt-06 diyorum bende.

En Duygusal Üye: @Ahmad .ss
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Tanışmadığım üe yok galiba.

En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: Türk dizilerinden @MelankoliK ve @Ice_Cool_23 başı çeker.
@ozgur2113 arada kalite abidesi izlediklerimden faydalanıyor.
@Billy Kane 'de arada ortak olabiliyor.

Yabancı dizilerden @Forumdash ve @BesaleT hep karşıma çıkıyor ama zaten hepsini izliyorum @Forumdash .

Huylarım olarak benzettiğim birini bulamam sanırım.

@Ahmad sevdiğim sanatçıları seviyor genelde.

FF'de konuştuğun anlamda daha çok vakit ayrılası üye :
@gundix123 ve @kaan955 olmalı.
Sizin için kendim uydurdum bu katogoriyi. Biraz daha benim izlediklerime yönelin.

En tiripkar : @Ahmad . @Reytinger

En Esprili : @Reytinger .
(Biraz yalan konuşuyor olabilir son seçimimde.)

Son düzenleme:
Özelimden behsetmeyeyim sözün güldürdü.

Herkesi Cok sevdigim icin burda eksik ve ya fazla laf derim tek kelimeyle burda olmaktan mutluyum 😉😉😉😉

hahah
benide geveze yapmışsın