Fav10 Ayın Üyeleri | Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende aslında öyle herşeyi söyleyenlerden değilim en azından beş on dakika sır saklayabilirim kimseye söylemeden durabilirim öyle rekorlarım vardır
Çok uzun süreymis cidden. Hatta hangi hafta olduğunu bile bulurum da haftalık Hitlerden. Uğraşmıyorum

Gerçek konu aç da bir ara gerçek hitin olsun

Reactions: tekin
dur @Dosi ye sorayım ben unuttum ismini

dosi ben ne konusu açmıştım iki üç hafta önce sanırım ?
Ben yokken açmıştın. Döndüğümde sürekli uplanıyordu. Şu ödül alma şeyi ama sana kötü bir haberim var. 1061’den fazla ödül alınmaz ve hiçbir fonksiyonu yok
@RüzgarGülü

Reactions: tekin
Ben yokken açmıştın. Döndüğümde sürekli uplanıyordu. Şu ödül alma şeyi ama sana kötü bir haberim var. 1061’den fazla ödül alınmaz ve hiçbir fonksiyonu yok
@RüzgarGülü
aynen ödül alma konusuydu hatta o konu yüzünden benim abudik gubudik mesajlar yazdığımı iddia etmiştin yine hatırlayınca moralim bozuldu

Reactions: Dosi and tekin
aynen ödül alma konusuydu hatta o konu yüzünden benim abudik gubudik mesajlar yazdığımı iddia etmiştin yine hatırlayınca moralim bozuldu
Ben mi dedim yoksa isimsiz yönetici mi?
bak yine benden bildin ne diyelim

Ödül seysi miymis bende merak etmiştim. Olsun konu konudur ya

------

Odul şeysiymis
Tekin olayları dolandırıp çarptırdığı için başka konu sanman normal

aynen o konumsu konu ama işte sonuçta herşeyin ilki biraz yavan olur bundan sonraki konuları gör sen öff öff döktüreceğim resmen
Hadi aç şimdi. Hit felan istiyorsan böyle konuları hafta başı ac ki gündemde olsun konun listelere girer böylece

------

Neyse ikna edeceğim yeni güzel çıtır konular açacak. Güzel konuları çıkartır gibi.

Reactions: Dosi and tekin

allah kahrı perişan etsin işte o isimsiz yöneticiyi
yöneticiliği gitsinde yönünü şaşırsın akşam rahat uyumuşmudur acaba isimsiz düşman , hain vatan haini

Kızmaaa laaaaaa.... Takılıyorum 😆🫣

öyle hemen açasım gelince açamamki önce ilham gelmesi lazım bir kaç gün inzivaya çekilip kafamda yıldızların parlamasını beklemem lazım

Reactions: RüzgarGülü