Fav10 Ayın Üyeleri | Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bilmem şikayet etmiş olabilrsin yada olmayabilirsin ben tahmin yaptım. :)
Adam hatırladım demiş zaten :A
zaten sonunculuğa demirlemişim hitim neki butum ne olsun :D
12 nerden gelmiş @Dosi nin işleridir :D , önce sevindirecek sonra aa yanlışlık olmuş sen kimsinki hitin olsun diyecektir:F
------

sanada tebrikler @RüzgarGülü ayın şampiyonu olmuşsun :D
12 pek manidar olmuş :A

bende aslında öyle herşeyi söyleyenlerden değilim en azından beş on dakika sır saklayabilirim kimseye söylemeden durabilirim öyle rekorlarım vardır :F
Çok uzun süreymis cidden. Hatta hangi hafta olduğunu bile bulurum da haftalık Hitlerden. Uğraşmıyorum :F

Gerçek konu aç da bir ara gerçek hitin olsun :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Ben yokken açmıştın. Döndüğümde sürekli uplanıyordu. Şu ödül alma şeyi ama sana kötü bir haberim var. 1061’den fazla ödül alınmaz ve hiçbir fonksiyonu yok :A @RüzgarGülü
aynen ödül alma konusuydu hatta o konu yüzünden benim abudik gubudik mesajlar yazdığımı iddia etmiştin yine hatırlayınca moralim bozuldu:(

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
aynen ödül alma konusuydu hatta o konu yüzünden benim abudik gubudik mesajlar yazdığımı iddia etmiştin yine hatırlayınca moralim bozuldu:(
Ben mi dedim yoksa isimsiz yönetici mi? :A bak yine benden bildin ne diyelim :A
Ödül seysi miymis bende merak etmiştim. Olsun konu konudur ya :D
------

Odul şeysiymis
Tekin olayları dolandırıp çarptırdığı için başka konu sanman normal :A

aynen o konumsu konu ama işte sonuçta herşeyin ilki biraz yavan olur bundan sonraki konuları gör sen öff öff döktüreceğim resmen :A
Hadi aç şimdi. Hit felan istiyorsan böyle konuları hafta başı ac ki gündemde olsun konun listelere girer böylece :D
------

Neyse ikna edeceğim yeni güzel çıtır konular açacak. Güzel konuları çıkartır gibi. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin

allah kahrı perişan etsin işte o isimsiz yöneticiyi :D yöneticiliği gitsinde yönünü şaşırsın akşam rahat uyumuşmudur acaba isimsiz düşman , hain vatan haini :F

Haziran ayında favori üye yaptık ve ben tatile gittim. Yeni favori üye olanlar hevesli olup konular açarlar. Zamanla usanmıştır, konulardaki mesajlaşma aktifliğide azaldığına göre yoğunluğu başlamıştır.
Benlik bir durum sanmayın :A
Kızmaaa laaaaaa.... Takılıyorum 😆🫣

Hadi aç şimdi. Hit felan istiyorsan böyle konuları hafta başı ac ki gündemde olsun konun listelere girer böylece :D
------

Neyse ikna edeceğim yeni güzel çıtır konular açacak. Güzel konuları çıkartır gibi. :D
öyle hemen açasım gelince açamamki önce ilham gelmesi lazım bir kaç gün inzivaya çekilip kafamda yıldızların parlamasını beklemem lazım :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü