M TV Fav10 Apartmanı - Yeni dizi | 1. Bölüm " Maçı Hangi Takım Kazansın?"

MAÇI HANGİ TAKIM KAZANSIN?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
YENİ BÖLÜM | PAZARTESİ 12.00
FAV10 APARTMANI

2. BÖLÜM FRAGMANI

Dosi Tolstoyevskiye verdiği paraların hepsini kaybettiğini öğrenince ne yapacak ?

Bazinga apartman aidatlarını isteyecek. Her katta kalan üyeler aidatı ödeyebilecekler mi ?

Zeyno , Angelica ve The Erınch gezmeye gittiği çarşıda kimleri görürler?

Pompy Arka Sokaklar senaryosunu bitirip apartmana taşınır , peki hangi katta kalacaktır ?

Baron , Gerekli ve Selahattin okula giderken yerde bir deste para bulurlar. Peki ne yapacaklardır.

Hepsi ve daha fazlasi yeni bölümde.

@Dosi @Tolstoyevski @Angelica @The_Erinch @Zeyno @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @pompy @AteşBöceği @Özgür @Çiğdem @phoebebuffay @EmreCan @Emre Ozansoy @Alos @xdragxx @Maskeli Fedai @bazinga @Doğan @eskici @denizz19 @Cervantes @cookies @xemrexxx

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
YENİ BÖLÜM | CUMARTESİ 16.00
FAV10 APARTMANI

1. BÖLÜM FRAGMANI

Dosi Tolstoyevskiye verdiği paraların hepsini kaybettiğini öğrenince ne yapacak ?

Bazinga apartman aidatlarını isteyecek. Her katta kalan üyeler aidatı ödeyebilecekler mi ?

Pompy Arka Sokaklar senaryosunu bitirip apartmana taşınır , peki hangi katta kalacaktır ?

Baron , Gerekli ve Selahattin okula giderken yerde bir deste para bulurlar. Peki ne yapacaklardır.

@Dosi @Tolstoyevski @Angelica @The_Erinch @Zeyno @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @pompy @AteşBöceği @Özgür @Çiğdem @phoebebuffay @EmreCan @Emre Ozansoy @Alos @xdragxx @Maskeli Fedai @bazinga @Doğan @eskici @denizz19 @Cervantes @cookies @xemrexxx
O bulunan para acaba bizim para mı :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: baron and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
  • Beğendim
Reactions: baron

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
FAV10 APARTMANI

1. BÖLÜM FRAGMANI

@The_Erinch @Zeyno kimleri görecez acaba :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ellerine sağlık @Mircan Saye güzel bir başlangıç olmuş. :D

Ankete de oyu kullandım elbette kendi takımımı seçtim. :A :A

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Screenshot_20210913-210651_Canva.jpg

2.BÖLÜM ÖN İZLEME

BARON : Oğlum bu ne lan. Parayı sizde görüyonuz mu?

Gerekli24 : Evet bende görüyorum.

Slhttnmtl : Gerçek değildir. Hiç gerçek para bizi bulur mu?

Baron eğilir ve paraları alır. İncelemeye başlar.

Baron : Gerçek bunlar. Ben anlarım.

Slhttnmtl : Nasıl yani gerçek mi? Gerekli hele biraz yana kay da ben de yaklaşayım. O bu kadar parayı kim düşürür ki?

Baron : Ne yapacan kimin düşürdüğünü polis misin , savcı mısın ; bize ne , müge anlı mıyız bu paranın sahibini bulacaz.

Gerekli : Tamam dur tüm gündüz kuşağını sayma. Şimdi biz bu paralarla ne yapacaz.

Baron : Şu an ne yapmaktan çok ne yapmayacağımızı biliyorum.

Slhttnmtl : Neymiş ?

Baron : Okula gitmeyecez bugün yani bu kesin. Gelin gidelim içimizden ne almak istiyorsa alalım.

Etrafta kör birinin dolandığını fark ederler. Elindeki bastonuyla yerde bir şey aradığını fark ederler. Hemen ona doğru yaklaşırlar.

Baron : Amca yerde bir şey mi arıyorsun?

Amca : Evet oğlum ameliyat parasını düşürdüm de onu arıyorum.

Baron : Yok artık... Samanyolu dizisine döndük. Şimdi biz bu parayı alıp kaçarsak bölüm sonu belli , biz felç olacaz bu amca da bize bakacak. Umarım Mircan böyle şeyler yazmamışsındır.

@BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Dosi @Tolstoyevski @Angelica @The_Erinch @AteşBöceği @xdragxx @Maskeli Fedai @Zeyno @xemrexxx @Özgür @Doğan

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ekli dosyayı görüntüle 109272

2.BÖLÜM ÖN İZLEME

BARON : Oğlum bu ne lan. Parayı sizde görüyonuz mu?

Gerekli24 : Evet bende görüyorum.

Slhttnmtl : Gerçek değildir. Hiç gerçek para bizi bulur mu?

Baron eğilir ve paraları alır. İncelemeye başlar.

Baron : Gerçek bunlar. Ben anlarım.

Slhttnmtl : Nasıl yani gerçek mi? Gerekli hele biraz yana kay da ben de yaklaşayım. O bu kadar parayı kim düşürür ki?

Baron : Ne yapacan kimin düşürdüğünü polis misin , savcı mısın ; bize ne , müge anlı mıyız bu paranın sahibini bulacaz.

Gerekli : Tamam dur tüm gündüz kuşağını sayma. Şimdi biz bu paralarla ne yapacaz.

Baron : Şu an ne yapmaktan çok ne yapmayacağımızı biliyorum.

Slhttnmtl : Neymiş ?

Baron : Okula gitmeyecez bugün yani bu kesin. Gelin gidelim içimizden ne almak istiyorsa alalım.

Etrafta kör birinin dolandığını fark ederler. Elindeki bastonuyla yerde bir şey aradığını fark ederler. Hemen ona doğru yaklaşırlar.

Baron : Amca yerde bir şey mi arıyorsun?

Amca : Evet oğlum ameliyat parasını düşürdüm de onu arıyorum.

Samanyolu dizisine döndük. Şimdi biz bu parayı alıp kaçarsak bölüm sonu belli , biz felç olacaz bu amca da bize bakacak. Umarım Mircan böyle şeyler yazmamışsındır.

@BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Dosi @Tolstoyevski @Angelica @The_Erinch @AteşBöceği @xdragxx @Maskeli Fedai @Zeyno @xemrexxx @Özgür @Doğan
her şey çok komikti amcaya gelene kadar :ozur:

Baron : Yok artık... @Gerekli24 bu sözler sana kimi hatırlatıyor:A:A