M TV FAV10 Apartmanı - 4.Sezon 6.Bölüm | Yeni Bölüm "Zeyno Her Şeyi Öğrendi!" "Yangını Kim Çıkardı?"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM
SON 2 BÖLÜM

4.SEZON 6.BÖLÜM

Xemrexx: Nasıl yani, bu evin sahibi Star, o bize böyle bir şey söylemedi.

Ahmet : İsterseniz tapu burda. Hemn ben yeni değil 3 hafta önce evi aldım. Sahibiniz benden 3 hafta süre istedi ben zaten çok bekledim. Lütfen 2 gün içinde çıkın bu evden. Yoksa zor kullandıracaksınız.

The_Erinch : Ne zorlaması. Tamam senin evine kalmadık , çıkarız. Hadi şimdi git burdan.

Herkes şok olmuş bir şekilde hemen salonda otururlar.

Dosi : Ben Star'ı aradım ulaşılamıyor. O böyle bir şey olsa bizi buraya çağırmazdı. Hem zaten biz 3 haftadır burdayız.

Zeyno o sırada mutfağa su içmeye gider. O sırada Serhat ile Nazirenin sessizce konuştuğunu görür. Tam yakınlaşıp dinleyecekken susarlar.

Zeyno suyunu içtiği gibi hemen içeriye girer ve Angelica'yı hızlıca kolundan tutup odaya çeker.

Zeyno : Bu evde bir şeyler dönüyor. Hadi Dosi ile Tom birbirine önceden tanıyorlar sevmeleri normal , ama Nazirenin bu kadar kısa bir sürede The_Erinch 'in sevmesi normal mi? Hem bu Mehmet ve Selim de düğüne girerken sanki gözleriyle birilerini arıyormuş gibiydiler.

Angelica : Yok kız, saçmalama. Senin kuruntuların bunlar. Hem olabilir ilk görüşte aşk. Şimdi daha önemli bir sorunumuz var. Evi boşaltmaya gerek.

Zeyno sinirlenir hemen dışarıya çıkar. Dışarıda dolaşırken üniversite arkadaşı ve oğlunu görür. Birbirleriyle özlem giderirlerken tiyatroya gideceklerini öğrenir. Arkadaşının ısrarıyla o da gider. Tiyatroya girer girmez, posterleri hangi oyunların gösterildiği bir pano vardır. O pano da Nazire ve Serhat'ın üvey evlatları diye tanıttıkları kişileri görür.

Zeyno : Bu nasıl olur. Hepsi yalanmış. Serhat'ın oyunlarına geldik hemen gidip her şeyi anlatmalıyım.

Hemen arkadaşına yönelerek özür diler tam oraya terk edecekken arkadaşının yanına geri döner.

Zeyno : Canım, seni de zor duruma koyuyorum ama, senin kardeşin nüfusta çalışıyordu değil mi? Birini sorgulanmak gerekiyor.

Arkadaşı da hemen kardeşini arar, Zeyno gerekli bilgileri verir. Ve kayıtlardan Serhat'ın hiç evlenmediği bilgisine ulaşır. Zeyno'nun aklı tam karışır. O zaman onca süredir Serhat da bulunan paralar kimin?

Zeyno hızlı adımlarla eve gelir. Bahçede Serhat ve Nazirenin konuştuğunu görür ve hızlı adımlarla yaklaşarak Nazire'nin saçına yapışır yere yatırıp iyice döver.

Zeyno : Ben sizin yediğiniz her ... öğrendim. Lan niye bizim duygularımızla oynadınız.

Tam o sırada Serhat bahçe masasının kenarında duran odun parçasıyla Zeyno'nun kafasına vurur.

Serhat : Nazire hadi bağır, ajitasyon yap.

Nazire : Yetişin. Vuruyor beni. The_Erinch gel kurtar beni.

O sırada herkes Nazirenin haline bakıp üzülür. Zeyno'nun durumunu sorunca döverken yanlışlıkla başını duvara vurduğunu ve bayıldığını söyler. The_Erinch ve Angelica, Nazirenin kolundan tutup içeri götürürler. Sonra Zeyno'yu da odasına taşırlar.

Nazire olup biteni yalanla anlatıp herkesin kendisine acımasını sağlar.

Serhat , Nazireyi kenara çeker.

Serhat : Zeyno uyanırsa işimiz biter , nerden öğrendiyse, eceline susamış. Hemen o psikolojik haplardan verelim her gün uyursun da ayak altından çekilsin.

Nazire : Haklısın. Hemen getiriyorum. Ya bu arada hani The_Erinch çok zengin olacaktı onun parasını bölüşecektik.

Serhat : İşlemler daha başlamadı geçen gün ben evde tekken The_Erinch e miras kaldığına dair bir belge geldi. O öğrenmeden ben aldım. Sonra işte senle anlaşma yaptık.

O gece herkes odasına çekilir.

Sabah

Angelica : Ya biz şimdi ne yapacağız. Yarın Dosi'nin düğünü var biz evi mi toplayalım yoksa düğüne mi gidelim.

The_Erinch : Siz merak etmeyin. Ben o işi bugün halledeceğim.

The_Erinch evi satın alan Ahmet bey'jn ofisinin adresini alır ve oraya gider.

The_Erinch : Ahmet bey kusura bakmayın. Ama benim öğrenmem gereken bazı şeyler var. Biliyorum siz evi aldınız. Ama Ev sahibimiz Star evi alsaydınız bize haber verirdi.

Ahmet : Evet ben de Star beyden aldım evi. Hatta biraz konik biriydi. Gözlerimin çok güzel olduğunu söyledi hep bana iltifat ediyordu.

The_Erinch: Emin misiniz? Star bey hakkında hiç böyle şeyler duymamıştım. Size bir fotoğraf göstersem tanırmısınız?

The_Erinch Hemen geçen gün hastanede çektirdikleri fotoğrafı gösterir. Star diye Serhat'ı gösterince şok olur. The_Erinch orda anlarki bir oyunlar döndüğünü.

Tam ordan çıkarken telefonu çalar. Arayan bazingadır.

Bazinga : The_Erinch çok geçmiş olsun kardeşim. Geçen gün bizim kızları Esra Erol'da gördüm. Paraya ihtiyacınız olduğunu duyunca hemen parayı Esra Erol'a gönderdim.

The_Erinch : Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

The_Erinch telefonu kapadığı gibi hemen eve gider. Tam Serhat'ın odasına gidecekken Zeyno'nun odasında bir şeyler söylemek istediğini duyar. Hemen odaya girer.

Zeyno : Her şey yalan... Nazire ve diğerleri oyuncular....Sehat tutmuş.

The_Erinch: Zeyno tamam canım sen yorma kendini. Ben hesabını soracam ona.

Tam odadan çıkacakken ,

Zeyno : o hiç evlenmemiş.

The_Erinch o sırada yapbozun tüm parçalarını birleştirir. Aslında bu eve geldiğinden beri yanında bulunan paralar hepsi Star'ın mış. Ama anlayamadığı neden üvey evlat işine giriştiği.
Tam kapıyı açacakken kapının kilitli olduğunu fark eder. Kapının altından bir sıvının aktığını görür. Yere eğilip sıvıyı elleyince benzin olduğunu anlar. Sonra alttan içeriye bir ateş atılır ve hemen yanmaya başlar.

The_Erinch, Zeyno'yu yataktan hemen çıkarıp odanın köşesine geçerler.

The_Erinch : Yardım edin. ...

Binadaki herkes yangını anlayınca dışarı çıkarlar. Ama aralarında The_Erinch ve Zeyno olmadığını fark ederler.

Dosi : Hemen içeri girip onları almalıyız.

O sırada içeriye Angelica , Dosi ve 12.Adam da girer.

Serhat dışarıda olanları izlerken. Anı bir patlama olur.

Ateşböceği: Hayır.....

Serhat kimseye belli etmeden gülmeye başlar. O sırada arkasından biri onu dürter. Onu görünce şok olur.

BÖLÜM SONU

FİNAL BÖLÜMÜYLE PAZARTESİ M TV'DE

------

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci @MasacRE @Sherlock @MEnes

Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Çok teşekkürler. 😊
Lafımı geri aldım @xemrexxx için. Ona birşey olmasın. @serhatt ’ı finalde işkencelerin alasını yapıp cezasını verelim :A
Çok güzel bir final olacak , hem senin düğünü finale saklamak istedim. Bu bölümde tüm gerçekler öğrenildi. 😉😂
Patlama mı oldu? ŞOK! @STAR eline sağlık. :D
Evet. Çok teşekkürler 😊

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Açıkçası büyük bir heyecanla okudum..

Ulaa Serhat sen nelere gebe adamsın 🤭🤭🤭😁😁

Canım Nefisem ile boğulacaz mı tüm gerçeklerin yüküyle acabaaa..

@Zeyno
Çok teşekkürler abi @The_Erinch 😊

Finalde tabi sürprizler olacak. Ve çok büyük bir olay da olacak. Final fragmanı hazırlanıyor. Sizinle paylaşacağım.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Laaa @serhatt bir ayılayım o yangından bi çıkayım senin ev sahibinin gözlerine iltifat eden o çemçük ağzına bana vurduğun odunla vurmazsam bittin la sen bittin :bağır:

Koyun can derdinde bizimki de düğün ben ben zeynon orada öylece yatıyor sen yarın düğün var evimi topluycaz düğünemi gitcez derdine düşmüşsün püüüü sana @Angelica :T

Koskoca evde yanacak bi bizi bulmuşlar bu hikaye de yanan biz olduk @The_Erinch :A

İnşallah arkandan omzuna dokunan azrailindir @serhatt :oley:

Emeğine kalemine sağlık @STAR heyecanlı ve güzel bir bölümdü bir sonraki bölümün final olması ise üzücü oldu :ok:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Seneryo da olsa kimsenin Ölüm ile anılmasını istemem.
Eğer senaryodan rahatsız oluyorsanız revize edebilirim. Ama Hem akılda kalıcı dram, aksiyon ve komediden oluşan bir bölümle final yazıyorum. Aslında ayrılacak kişi çok güzel ve etkili bir şekilde ayrılacak.

• Harika
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Eğer senaryodan rahatsız oluyorsanız revize edebilirim. Ama Hem akılda kalıcı dram, aksiyon ve komediden oluşan bir bölümle final yazıyorum. Aslında ayrılacak kişi çok güzel ve etkili bir şekilde ayrılacak.
Revize et gitsin ama ölerek değil :ok:

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Laaa @serhatt bir ayılayım o yangından bi çıkayım senin ev sahibinin gözlerine iltifat eden o çemçük ağzına bana vurduğun odunla vurmazsam bittin la sen bittin :bağır:

Koyun can derdinde bizimki de düğün ben ben zeynon orada öylece yatıyor sen yarın düğün var evimi topluycaz düğünemi gitcez derdine düşmüşsün püüüü sana @Angelica :T

Koskoca evde yanacak bi bizi bulmuşlar bu hikaye de yanan biz olduk @The_Erinch :A

İnşallah arkandan omzuna dokunan azrailindir @serhatt :oley:

Emeğine kalemine sağlık @STAR heyecanlı ve güzel bir bölümdü bir sonraki bölümün final olması ise üzücü oldu :ok:
Çok teşekkürler @Zeyno Etkileyici bir final olacak.😊
Arkanızdan beni girdim bee unuttunmu beni hıh :ppp:

@STAR eline sağlık çok güzel olmuş :D
Çok teşekkürler abla @Angelica 😊

• Harika
Reactions: Zeyno