2021 Fav10 Ailesinin Belirlediği Geçmişten Günümüze EN Favori Yarışma Programı Belli Oldu!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Geçmişten günümüze en favori yarışma programını belirleme yolunda çıktığımız maceramızda sona geldik.
Bu yolda benimle yol arkadaşı olan herkese çok teşekkür ederim.

1592860979058-png.87829

Bu maceranın sonunda FAV10 Ailesinin EN FAVORİ Yarışma Programı Olarak Belirlediği...
AKedOLSpk2q8mfptD-ndeRB4feYEPfIJpvuqcxW_4g0h=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

screen-0.jpg

hugo-knock-tolga-abi-tik-tik.gif

hugo.gif
a-jugar-con-hugo-hugo.gif

Yılların efsanesi ve bir döneme damgasını vuran HUGO Oyların %60 ndan fazlasını alarak Survivor ve Kim 500 Milyon İster geride bırakarak ipi göğüslemeyi başardı.

Tüm HUGO hayranlarını tebrik ediyorum.

Yeni Projelerde
1590871787395-png.84509

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tebrikler Hugo.🤗
Benim küçüklüğüme denk gelse de nadir hatırladığım bir programdı.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rakipleri de sevdiğim yarışmalardı, onlar kazansa da sevinirdim ama Hugo'nun büyük bir fark ile kazanması daha da sevindirdi. :Z

Eline, emeğine sağlık abi. Güzel bir etkinlik oldu. :bhr: @The_Erinch

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@The_Erinch öncellikle eline sağlık.
Yalnız 3 yarışma finalde olduğu için Survivor'un 2. olduğunu yazmanı beklerdim :A

Hugo hiç izlemedim. Seveni çokmuş.
Survivor'ı tebrik ederim :Z

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Survivor'un seveni çok olsa da sevmeyeni daha çok olduğundan kazanamayacağını tahmin ediyordum. İkincilik de iyidir bu kadar antisi olan bir yarışmaya :A

Hugo ise ilk başta hiç aklıma bile gelmezdi ama küçükken herkesin severek izlediği bir program olduğundan doğal bir sonuç oldu kazanması. Ben de final hariç bütün turlarda oy verdim kendisine :D

@The_Erinch abi senin de emeklerine sağlık. Bir etkinliği daha göz açıp kapayıncaya kadar hallediverdin hemen :A Bir de yeri gelmişken şeyi sorayım sen bilirsin yaşın yeter o günlere. Hugo'ya küfür olayı yaşandı mı abi, sen izledin mi o programı :A

• Güldürdün

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hak eden kazanmış oldu. :Z @The_Erinch emeklerine sağlık. :Z

@The_Erinch öncellikle eline sağlık.
Yalnız 3 yarışma finalde olduğu için Survivor'un 2. olduğunu yazmanı beklerdim :A

Hugo hiç izlemedim. Seveni çokmuş.
Survivor'ı tebrik ederim :Z

Survivor'un seveni çok olsa da sevmeyeni daha çok olduğundan kazanamayacağını tahmin ediyordum. İkincilik de iyidir bu kadar antisi olan bir yarışmaya :A

Hugo ise ilk başta hiç aklıma bile gelmezdi ama küçükken herkesin severek izlediği bir program olduğundan doğal bir sonuç oldu kazanması. Ben de final hariç bütün turlarda oy verdim kendisine :D

@The_Erinch abi senin de emeklerine sağlık. Bir etkinliği daha göz açıp kapayıncaya kadar hallediverdin hemen :A Bir de yeri gelmişken şeyi sorayım sen bilirsin yaşın yeter o günlere. Hugo'ya küfür olayı yaşandı mı abi, sen izledin mi o programı :A
Öncelikle ben teşekkür ederim sizlere, zaman ayırıp tüm turlara katıldığınız için 🥳🤩😍

@MasacRE Utkucum hız bizim işimiz bilirsin 🤭🤭 Ben o programı izlemedim ama küfür olayı yaşandı. 🙈
------

Hugoo kahramanım benim :love1:

Merve Dizdar Gulben GIF by TRT

Emeğine, sabrına sağlık @The_Erinch yeni etkinliklerini bekliyorum ;)
Teşekkürler canım benim 😍🤩🥳

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...