M TV Fav10 Şirketi - Yeni Sezon İlk Bölüm | M TV " Yeniden Birarada "

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,167
Puanı
610
FAV10 ŞİRKETİ_20240819_123728_0000.jpg

FAV10 ŞİRKETİ
YENİ SEZON
2.SEZON | 1.BÖLÜM
YENİDEN BİRARADA

3 Ay Sonra

Aylar önce yaşanan felaketten tam 3 ay geçmiştir. O olaydan sonra Ahmet ve Doğan polisler tarafından çok sürmeden bulundular çoğu işi Ahmet Bayram yaptığı için tutuklandı Doğan ise kısa süre hapse girip çıktı.

David'in ölümünden çok etkilenen Zeyno'yu Dosi İsveçe götürmüştür. 3 aydır oradaki klinikte tedavi olan Zeyno artık şirkete dönmeye karar verir. İşte bugün aylar sonra Zeyno'nun ilk defa şirkete geleceği gün gelip çatmıştır. Şirkette küçük bir hazırlık yaparlar.

Angelica : Abi ne de iyi düşündük bence Zeynom çok beğenecek.

The_Erinch : Tabi beğenir. Aman Zeyno iyi olsun da...

Alemdar : He yav abi bugün tam 3 ay oldu. Telefonda bana ateş etti diye nasıl da korkmuştun. Halbuki o sırada elimdeki bağı söküp Royal(Safnac)ı kurtarıp ben ateş etmiştim. Ama iyi kurtulduk.

The_Erinch : Angelica bu arada o gün seni kurtaran kişiyi sorarsa yanlış bir şey söyleme lütfen.

Angelica : Ya siz inanmıyorsunuz ama beni o uçurumdan David kurtardı ama ne bilim yada ona çok benzeyen biriydi. Zaten ondan sonra bayılmışım.

The_Erinch : Biliyorsun Angelica David öldü bir daha bu konuşmayı yapma belli ki o kokunun etkisiyle halüsinasyon görmüşsün.

Xemrex : Angelica Teyze yaşlılıktandır kız.

Angelica : Sensin be yaşlı uğraşmayın benimle.

Xemrex: Bu arada o Ahmeti aslında benle Serhat uçurumdan atmıştık ama yine de yaşamış.

Serhat : Hep sen vardın diye ölmedi ben tek başıma olsaydım daha iyi atardım kimse bulamazdı bile.

Xemrexx: Ya benle ne alakası var hadi git hapishanede git orda ne yapıyorsan yap.

Serhat : Aman bir daha hiç böyle olaylara giremem yeni Maldivlerden geldim. Tatilim de çok güzeldi tabi siz hep işyerindeydiniz.

The_Erinch : Gençler gerçekten neler yaşadık ama yine hiçbir şey olmamış gibi kavga ediyorsunuz.

Serhat : Niye öldüm mü ki?

Angelica : Tamam abi sen uğraşma onlarla bak birazdan Dosi ile Zeyno geleceklermiş Dosi mesaj attı.

Hollydemon : Geldiler herkes yerine geçsin.

Dosi ile Zeyno toplantı salonuna yavaşça girerler. Herkes birbiriyle sarılırlar. Ama Zeyno'daki acı gülümsemeyi çoğu anlar. Angelica Zeyno'nun yanına gelir ve sıkıca sarılır.

Angelica : Canım Zeynom, kardeşim hoşgelmişsin. Kız evimizi bir güzel dekore ettim yeni halini çok beğeniceksin.

Zeyno : Melek ne gerek vardı. Çok sağol. Melek ben burda çok kalmak istemiyorum eve geçelim mi?

Angelica : Tabi kuzum sen nasıl istersen.

Dosi : Bu arada benim İsveçteki işlerim uzadı akşama uçağım var. Ama çok uzun sürmeden yine geleceğim.

The_Erinch: Hadi herkes masaya otursun yemekleri yiyelim sonra herkes istediği yere gider.

Herkes ayların ardından yeniden birarada yemek yiyip sohbet ediyorlardır. Bu sırada kapıyı yakışıklı uzun boylu bir adam açar.

The_Erinch : Merhaba buyrun kime baktınız?

Kenan : Merhaba The_Erinch beye bakmıştım.

The_Erinch : Buyrun benim.

Kenan : Beni bazinga görevlendirdi. Şirketin yeni genel müdür ben oldum. Odamı gösterirmisiniz?

Serhat : Yav bu nasıl olur ya?

Herkes bir şaşırmıştır ama adamı da öyle kapıda bekletmek istemezler. Öncelikle yemek için oturmasını teklif ederler ama kabul etmez. The_Erinch Kenan beyi odasına doğru götürür. İçeridekiler ise kendi aralarında konuşmaya başlarlar.

Xemrex : Serhatçım senin müdürlükte çok sürmedi.

Serhat : Aman önce kızdım ama yerime gelen de en az benim kadar yakışıklı ve beyefendi.

Alemdar : Sen de mi beyefendisin. Her gün bizi parçalıyorsun.

Angelica : Karışmayın hele. Gerçekten nerden geldi bu adam.

Zeyno : Melek yemekler çok güzeldi ben elimi yıkayayım sonra çıkalım olur mu?

Zeyno yavaşça odadan çıkar ve lavaboda elini yıkar. Elini yıkadıktan sonra kurular. Sonra lavabodan çıkarken erkek lavabosundan da Kenan bey hızlıca çıkar ve çarpışırlar.

Kenan : Pardon. Sanırım biraz hızlı çıktım.

Zeyno başını bile tam kaldırmadan

Zeyno : Yok sorun değil.

Kenan : Bir yeriniz ağrıyor mu?

Zeyno : Yok sağolun.

Kenan bey yavaşça odasına gider ama gözü hep Zeynodadır.

Zeyno da şirketin kapısının önünde Angelica'yı beklemektedir. Şirketteki odaların duvarları camdan olduğundan bir an Kenan beyle göz göze gelirler. O sırada Angelica gelir ve çıkarlar.

Araba boyunca sessizliğini sürdüren Zeyno Angelicadan , David'in mezarına götürmesini ister. Angelica da onu kıramaz ve kabristana götürür. Angelicaya arabada kalmasını birazdan geleceğini söyler.

Mezarın başına gelir toprağını eliyle sımsıkı sıkar.

Zeyno : Seni çok özledim canım...

O sırada arkadan birinin yaklaştığını fark eder. Yavaşça gelen kişiye doğru yönelir. Gelen David'dir.

Zeyno : Ama bu olamaz sen öldün... Sen nasıl olur...

Zeyno ağlaya ağlaya hızlıca David'e sarılır.

Zeyno : Sen neden bana sarılmıyorsun hiç özlemedin mi beni... Neden onca zaman yoktun. Yaa bunu bana nasıl yaşatırsın.

Zeyno Davidi biraz iter.

Burak : Pardon Zeynep hanım. Yanlış anladınız ben David'in ikiziyim. David benden size hiç bahsetmedi sanırım. Biz yıllardır konuşmuyorduk zaten. Başına büyük bir bela almış ve sonra o patlamada ölmüş. Sizinle evleneceğini duymuştum. Düğün günü sizin arabayı takip ettim arkadan gelip polisleri aradım açıkçası ordan sizleri ben kurtardım.

Zeynep Burak'tan hemen uzaklaşır. Biraz daha dikkatle incelediğinde onun David olmadığını anlar. Hemen mezarın yanına geçer.

Zeyno : Pardon... Ben bir an...Evet hiç bahsetmedi. Kusura bakmayın. Sağolun her şey için.

Burak : Sizin şirketteki David'in hisseleri bana kaldı. Artık orda görüşürüz. Kendinize iyi bakın lütfen.

Zeyno hemen Angelica'nın yanına gelir ve hemen arabayı eve sürmesini söyler. Eve geldiği gibi kendini odasına atar.

Angelica : Kuzum ne zaman istersen konuşabiliriz.

O sırada Zeyno kapıyı açar ve Angelica'ya sarılır ve ağlayarak olanları anlatır.

Angelica : Bak ben demiştim o gün beni David kurtardı diye kimse inanmıyordu demek ikiziymiş.

Zeyno : Melo biliyor musun o kadar soğuktu ki Burak , David'im beni görse zaten öyle durmazdı ki karşımda.

Angelica : Bak Zeyno ben senin ablanım. Artık her şey yaşandı bitti. Ölenle ölünmez. Ne güzel bu hayatta aşkı gördün yaşadın. Bundan sonra artık yaşamına devam etmelisin. Bak benim de yıllar önce başımdan böyle bir şey geçti. Evlendiğimde bir çocuğum oldu ama göremeden öldüğünü söylediler. Sonra ben buralara çıkıp geldim kendime yeni bir hayat kurdum. Şimdi yaşasaydı sizin yaşlarınızdaydı. Onu bir kere bile görmek isterdim ki...

Zeyno : Nasıl yani bunları hiç anlatmamıştın.

O sırada kapı çalar. Zeyno kapıyı açmak için kalkar arkasından da Angelica da gelir.
Zeyno kapıyı açar.

Kenan : Merhaba Zeynep Hanım...

Angelica ile Zeyno birbirlerine şaşkın ifadelerle bakarlar.

BÖLÜM SONU

Merhaba arkadaşlar heyecanlı bir sezon finalinin ardın yeni sezona başladık. Umarım severek okuyacağınız bir sezon olur. Yorumlarını bekliyorum. Yeni bölümlerde bizi neler bekliyor. 😊😉

@Doğan @Alemdar @Royal Highness @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long @tekin @dnzmrtozt @RüzgarGülü @Yakamoz-Asi

@STAR güzel entrika kokuları geliyor burnuma, yeni sezon hayırlı olsun. :Z

Kız @Zeyno yastasın demem saçını başını eline veririm, yeni genel müdür benim ona göre, David'in ikizi de tabiki. :Z

İçimden bir ses Kenan @Angelica 'nın çocuğu çıkar diyor 😂

Yeni sezon baya 'yav'lı başladı ama çok güzeldi okuması :)

Merakla bekliyoruz devamı @STAR
Teşekkürler @Alemdar

Sezon finalinden sağ çıktın valla yeni sezonda bakalım neler gelecek başına 😊
------

Benimkini de açmazsan başına gelecekleri düşünmek bile istemiyorum. :(
Bu sezon bahtın açılacak emin olabilirsin 😉

@STAR güzel olmuş ama beni hapishaneden kaçıracaksin değil mi 2.bolum de :)
napiyim ben oralarda :/ @serhatt a 1 erkek yeterli.
Hatta fazla bile gelir !
Kenan ile Burak beyi benim için ayır lütfen. Bana 1 erkek yetmiyor.
Geriye kalan erkekleri de kendi aralarında bölüşsunler artık :)
o kadar da bencil olamam :) :)