M TV Fav10 Şirketi - Yeni Bölüm | 2. Bölüm "Çalıntı Haber"

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Kız @Dosi @Angelica @The_Erinch de ve diyor yani tek ve özel değilsin :F ayrıca yaş ortalamanız 45 :F
FISk-p1XwAYxe5k.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,836
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,294
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and STAR

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,752
Puanı
560
Emeğine sağlık @STAR okumaktan keyif aldığım bir bölüm olmuş yine.. Akıcı ve güzel bir anlatımın var 👌

Kız Melooo bu David midir Davut mudur nedir yürüyor gız bana resmen kurtar beni anacım :A @Angelica

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,097
Puanı
610
Emeğine sağlık @STAR okumaktan keyif aldığım bir bölüm olmuş yine.. Akıcı ve güzel bir anlatımın var 👌

Kız Melooo bu David midir Davut mudur nedir yürüyor gız bana resmen kurtar beni anacım :A @Angelica
Çok teşekkürler @Zeyno 😊
Beğenmene sevindim. David de bence iyi birine benziyor😁

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Bölüme yine damga vurmuşum çok güzel olmuş emeklerine sağlık fakat jenerik hiç hoşuma gitmedi, ya en başta tek olmalıyım ya da en son da tek VE... şeklinde geçmeli ismim. Yoksa dizin erken final yapar tatlım benden söylemesi. :A :bhr: @STAR

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: STAR and Angelica

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,097
Puanı
610
Bölüme yine damga vurmuşum çok güzel olmuş emeklerine sağlık fakat jenerik hiç hoşuma gitmedi, ya en başta tek olmalıyım ya da en son da tek VE... şeklinde geçmeli ismim. Yoksa dizin erken final yapar tatlım benden söylemesi. :A :bhr: @STAR
Bölümü beğenmene sevindim.😊
Jenerikte de ve ile olman güzel bence ama yeni sezonda yeni jenerik yapımında isteğini yapabilirim.😁

• Güldürdün
Reactions: serhatt

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,097
Puanı
610
FAV10 ŞİRKETİ
YENİ BÖLÜM | SALI
3.BÖLÜM 2. FRAGMANI

Herkes toplantı salonunu terk eder. Xemrex bu olayın arkasında bir şeyler döndügünü düşünür ve Safnac'la konuşmak ister. Safnac'a telefon açar ve şirketin altındaki kafe de olduğunu söyler , o da hemen kafeye gider. Safnac ağlamaklı bir şekilde Serhat'ın ona anlattığı her şeyi anlatır.

Xemrex : Vay kurnaz... Lan sen giderken ben dönüyordum. Ben de ona öyle bir oyun kuracağım ki görecek neler olacağını.

David : Ben sırf Serhat bey in korumasıyım diye mi böyle davranıyorsunuz. Eğer onun koruması değilde bu şirketteki normal bir güvenlik olsaydım...

Zeyno : David... Sen Serhatın yanındayken kimbilir neler yapıyor ama her şeye susuyorsun. Unutma yanlışa susmak da onu yapmak gibidir. Bu böyle olduğu sürece... Neyse sana iyi dinlenmeler.

Zeyno odadan çıkar. David artık bu olanlara dayanamadığın anlar ve The Erinch'in yanına gelir.

The Erınch : Buyur David bir şey mi var?

David : Benim sizinle konuşmam gereken önemli şeyler var.

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Yeni bölüm Salı Fav10'da. 😉

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,379
Puanı
1,060
FAV10 ŞİRKETİ
YENİ BÖLÜM | SALI
3.BÖLÜM 2. FRAGMANI

Herkes toplantı salonunu terk eder. Xemrex bu olayın arkasında bir şeyler döndügünü düşünür ve Safnac'la konuşmak ister. Safnac'a telefon açar ve şirketin altındaki kafe de olduğunu söyler , o da hemen kafeye gider. Safnac ağlamaklı bir şekilde Serhat'ın ona anlattığı her şeyi anlatır.

Xemrex : Vay kurnaz... Lan sen giderken ben dönüyordum. Ben de ona öyle bir oyun kuracağım ki görecek neler olacağını.

David : Ben sırf Serhat bey in korumasıyım diye mi böyle davranıyorsunuz. Eğer onun koruması değilde bu şirketteki normal bir güvenlik olsaydım...

Zeyno : David... Sen Serhatın yanındayken kimbilir neler yapıyor ama her şeye susuyorsun. Unutma yanlışa susmak da onu yapmak gibidir. Bu böyle olduğu sürece... Neyse sana iyi dinlenmeler.

Zeyno odadan çıkar. David artık bu olanlara dayanamadığın anlar ve The Erinch'in yanına gelir.

The Erınch : Buyur David bir şey mi var?

David : Benim sizinle konuşmam gereken önemli şeyler var.

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Yeni bölüm Salı Fav10'da. 😉

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long
Kimin eli kimin cebinde belli değil laaa şirkete bak 😁😁😁