M TV Fav10 Şirketi - SEZON FİNALİ | PART 2 "Bomba Var"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
images.jpg

FAV10 ŞİRKETİ
SEZON FİNALİ
PART 2

Bu müzikle okumanız önerilmektedir.
3 Saat Önce

Safnac, Alemdar ve Hollydemon kaldıkları evden çıkarken aniden bir araba yaklaşır ve bir depoya götürürler. Depoda döverler ve sandalyeye bağlarlar ve odadan çıkarlar.

Alemdar : Kim bu ******

Safnac : Kim var ki bizim düşmanımız.

O sırada içeri Ahmet Bayram ve Doğan girer.

Doğan : Korkmayın ya çocuklar benim.

Alemdar : Lan sen nasıl bir ****

Doğan : Ağzına hiç yakışıyor mu? Bak ben sizi sevdiğim için ölmenizi istemedim. Hakkım bumu yani, bak üzüyorsun beni.

Hollydemon : Ne diyorsun ya. Kimleri öldürecen.

Doğan : Onlar bana yaşattıklarını böylece geçeceğini mi sandılar?

Safnac : Biz ne yaşattık ya asıl sen yaşattın.

Ahmet Bayram : Susun yeter artık büyük planın son günü. Artık ne bir şirketiniz olacak ne de içerisinde çalışanlarınız. Doğan seni seçmek en doğru verdiğim karardı.

Doğan : Benim de Ahmet bey.

Ahmet Bayram : Arkadaşlarınızın gelin arabasını süsletirken içine küçük sürprizlerimiz oldu her koltuğun altına basınç ayarlı bomba koyduk biri minibüse oturup kalktığı gibi , pufff ,yukarı...

Alemdar : Defolun ****

Ahmet Bayram ve Doğan odadan çıkarlar.

Alemdar sessizce Safnac'a tuvalete götürmelerini ısrar etmesini söyler.
Safnac tuvaleti geldiğini söyler ve başlarındaki adam tuvalete götürür. O sırada Alemdar ayakkabısının kenarındaki çakıyı çıkarır ve sandalyeleri Hollydemonla arkadan yanaştırırlar.

Hollydemon : Sen adamsın ya...

Hemen ipi kesip çakıyı Hollydemon eline verir ve Hollydemon ayaklarındaki ipi keser ve kapının arkasına saklanır.Safnac ve Koruma içeri girdiği gibi Hollydemon adamı bıçaklar.

Hollydemon : Ben ne yaptım ya...Ne yaptım.

Safnac : Sakin ol lüffen.

Hollydemon : Dur sizin de bağlarınızı çözeyim.

Alemdar : Hadi sen git bizi boşver biz elbet kurtuluruz sen onları bul. Kesin kuafördelerdir.

Hollydemon : Ama...

Safnac : Hadi git her şey geç olmadan.

Hollydemon : Sizi seviyorum kardeşlerim. Alın çakıyı siz de kurtulun.

Alemdar : Yok yanında kalsın. Yolda lazım olur.

Hollydemon : Sizi seviyorum, kurtulacağız biliyorum.

Hollydemon hızlıca dışarı çıkar birkaç adam arkasından yakalayacakken önünda bir taksi durur ve hemen biner. Adamlar elinden kaçırdığı için çok sinirlenirler ve Alemdar ve Safnac'ı hemen alıp başka bir depoya götürürler.

Hollydemon ise taksiciye kuaförün adresini verir. Hollydemon taksiciden telefonunu ister ve polisi hemen arar ve hem depoda tutulan arladaşları hem de kuaföre gidip ordaki arkadaşları için yardım ister. Kuaföre yaklaştığı gibi hemen iner ve minibüsün karşıda olduğunu görür. Ama her şey için çok geçtir. Gelip gördüğünde herkesi oturur bulur.

Şimdi

Hollydemon : Sakın yerinizden kalkmayın bomba var.

Angelica : Ne ... Ne bombası. Ayyy...

The Erınch : Ne diyorsun sen bu halin ne kim yaptı?

Hollydemon olup biten herşeyi anlatır.

David : Hep benim yüzümden oldu keşke beni tek öldürseydi.

Serhat : O Ahmet ile Doğan elime bir geçse var ya.

Xemrex : Peki nolcak. Hepimiz burda patlayacakmıyız?

Hollydemon : Ben yolda taksicinin telefonuyla aradım birazdan polisler gelecek inşallah kurtulacaksınız.

Angelica : Zeyno sakin ol canım kurtulacağız.

Polisler gelir minibüsün her yerini kontrol eder. Önce Angelica iner ardından Serhat , Xemrex ,Dosi , The Erinch ve Zeyno inerler. Sadece bir koltuğun altında basınç ayarlı bomba olduğunu anlarlar. O da David'inkidir.

The Erınch : Demek sizin gözünüzü korkutmak için tüm koltuklarda var dediler.

Hollydemon : Ama iyi ki siz kalkmadınız sonuçta bilmiyorduk. Bu arada memur bey depoda buldular mı?

Polis : Malesef çoktan kaçmışlardı? Bombaya gelirsek, malesef imha edilmesi çok zor saatler sürebilir

O sırada hızlıca Ahmet Bayram minibüse biner ve hızlıca uzaklaşır.

Hemen arkadan herkes arabayla takip ederler. Zeyno gözleri yaşlı yolda sinir krizi geçirir.

Angelica : Zeyno nolur sakin ol. Kurtulacak.

Zeyno : Ben ona önceleri hep kötü davrandım. Keşke onu daha erken tanısaydım. Melo.. ben onu çok seviyorum.

Ahmet Bayram : Bizi sattığın gün sen ölmüştün bugün toprağa gireceksin sadece.

David : Öleceksem bile şerefimle öleceğim. Ben iyiliği doğruyu seçtim. O insanlar çok iyiler.

Ahmet bayram minibüsü uçuruma doğru sürer.

Ahmet Bayram : Bak şimdi sen uçurumdan düşerken patlayacaksın ben de kendimi denize bırakacağım.

David : Biliyormusum sana bu mutluluğu yaşatmayacağım.

Tam uçuruma yaklaşmışken. Ahmet daha hızlı sürer ve o sırada David yerinden kalkar ve minibüs patlar. Herkes şok içinde arabalarını aniden frene basarlar. Yavaşça arabadan inerken halsizliğin verdiği güçsüzlükle sendeleyerek uçuruma gelirler.

Minibüsün her bir parçası bir yere düşer. Zeyno uçurum yanında oturur.

Zeyno : Daviddddd. Canımmmm.

Hepsi ağlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Serhat ve Xemrex belki patlamadan önce David kendini denize atmıştır diye uçurumun denize yakın olan tarafına giderler. Bir de bakarlar ki uçurumun ucunda yaralı bir şekilde Ahmet Bayram yatıyor. Etrafa bakarlar kimsenin olmadığını görünce,

Xemrex : Ne yapalım bunu gömelim mi atalım mı?

Serhat : Nasıl gömelim malzeme mi var? Gel atalım uçurumdan kim görecek.

Ikisi birlikte Ahmet Bayram'ı uçurumdan aşağı iterler.

Serhat : Onca yaptığı şeyden sonra haketti.

Hemen diğerlerinin yanına gelirler.

Xemrex : Malesef denizde bir şey göremedik David'e dair.

O sırada The Erınch'in telefonu çalar. Arayan Alemdar'dır.

The Erinch : Alemdar noldu , nerdesiniz çok merak ettik?

Doğan : Benim tanıdın mı? Alemdar ve Safnac elimizde. Siz Ahmet Bayramı aldınız bunu hakettiniz.

Ve arkadan silah sesi duyulur. The Erınch yere yıkılır.

Zeyno : Bırakın beni ben de onun yanına gideceğim ya bırakın beni.

O sırada Angelica Zeyno'yu tutarken dengesini kaybeder ve uçurumdan aşağı düşer. Dosi son anda tutmak ister ama yetişemez. Angelica düşerken uçurumdaki bir taşa tutunur.

Zeyno : Meloooo....melloooooo...

The Erinch : Melek.... Kardeşim hemen kurtaracağız seni.

Hepsi uçurumun kenarına gelir ellerini tam Angelicaya uzatırken tam da üstlerine sis bombası biri atar. Bir anda etrafta göz gözü görmez. Sonra hepsi teker teker yere yığılırlar.

The Erınch : Sakın nefes almayın. Bayıltıcı bir gaz...

Kimse karşılık vermez. Sisin daha az olduğu yere doğru The Erınch koşar. Sonra sise o da dayanamaz ve yere yığılır.

Angelica : Yardım edin nolur dayanamıyorum. Yardım edin...

Angelica artık dayanamaz ve taşı bırakır. Son anda biri onu yakalar ve yukarı çeker.

Angelica : Çok sağol canım.

Kimin kurtardığına bakmak için kafasını kaldırır ve şok olur.

SEZON FİNALİ

LogoMakerCa-1672231971691.jpg

Bölümü nasıl buldunuz.Yorumlarınızı bekliyorum.😊

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,412
Puanı
410
Bu nasıl sezon finali ? Yasak Elma'ya yakın, Kırgın Çiçekler'e daha da yakın ama yoldan dönünce de Kurtlar Vadisi 😂😂😂

Keşke kurtulup AHMET AĞBİMEE acı çektirseydim :( Neyse artık ölmezsem senaryoda darısı @Doğan 'a 😂😂

Bu nasıl bir son ve bizi nasıl 3 ay bekletcen ? Biraz düşür :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu nasıl sezon finali ? Yasak Elma'ya yakın, Kırgın Çiçekler'e daha da yakın ama yoldan dönünce de Kurtlar Vadisi 😂😂😂

Keşke kurtulup AHMET AĞBİMEE acı çektirseydim :( Neyse artık ölmezsem senaryoda darısı @Doğan 'a 😂😂

Tff başkanı nerde
@STAR
Ben Alsam Tff başkanını eklerdim
@Alemdar fenerbahçe şampiyon olsun diye İrlandadayken domuz eti yeme totemi yaptım
Orda sığır eti acı Tavuk acı
@STAR @Alemdar

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Laaa bu nasıl sezon finali, düşen kalkan, ölen, dirilen 😁🫢 Acaba meleği David mi kurtardı?
Keyifli ve heyecanlı olmuş, eline sağlık @STAR
Beğenmene sevindim abi. 😊

Heyecanı tavanda tutmak için bir sürü olaya girdim. Aksiyonlu bir ara vereyim dedim. Bakalım artık kim kurtarmış. 😉
------

Bol heyecan olsun ki yeni sezonu heyecanla bekleyelim.😉
Yeni sezonda yeni hikayelerle yola devam edeceğiz. Bakalım hikaye nasıl evrilecek.
Çok heyecanlı bir sezon finali olmuş. Yeni sezonu görüp okuyabilmek kısmet olur umarım :)

Emeğine sağlık @STAR :)
Teşekkür ederim @SafNac 😊
Umarım yeni sezonu da beğenirsiniz.

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,789
Puanı
560
Geç buldum çabuk kaybettim ahey aheyyy aheyyy :T

Kalk Gidelim Olamaz GIF by TRT

Amaaan neyseee Melom uçurumun kenarında şimdi körolmayasıca illa başına bi iş açacak :bağır:Kızz pek bi şok oldun kim kurtardı acaba seni benim üzümlü kekim mi yoksaaa @Angelica (b) Düğün iptal diye 2 kg sucuk ve 5 kg zeytinyağını unutmadım @The_Erinch ona göre :J Bu arada @serhatt bacım ve baş cadaloz ekürisi @xemrexxx elinize sağlık kötülere ceza sizin işiniz :ok:

Emeğine kalemine sağlık kardeşim @STAR :love1:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060

Amaaan neyseee Melom uçurumun kenarında şimdi körolmayasıca illa başına bi iş açacak :bağır:Kızz pek bi şok oldun kim kurtardı acaba seni benim üzümlü kekim mi yoksaaa @Angelica (b) Düğün iptal diye 2 kg sucuk ve 5 kg zeytinyağını unutmadım @The_Erinch ona göre :J Bu arada @serhatt bacım ve baş cadaloz ekürisi @xemrexxx elinize sağlık kötülere ceza sizin işiniz :ok:

Seni kurtarmak istersen düştüm ne yapayım :A
@STAR çok heyecanlı bir sezon finali olmuş emeğine sağlık:D

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610

Çok teşeklürler @Zeyno 😊
Ben yeni sezonda yeni kişi getiririm merak etme 😆 elini sallasan 49'u (biri de daviddi)
Seni kurtarmak istersen düştüm ne yapayım :A
@STAR çok heyecanlı bir sezon finali olmuş emeğine sağlık:D
Teşekkürler abla 😊 Beğenmene sevindim.
Sezon Finali'n her duyguyu barındırmış, bravo. :D @STAR
Teşekkür ederim😊
------

Benim kurtaracak hâlim yok ya :)
Seni de uçurumdan attılar bakalım yeni sezonda neler olacak. 😄

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Çok teşeklürler @Zeyno 😊
Ben yeni sezonda yeni kişi getiririm merak etme 😆 elini sallasan 49'u (biri de daviddi)

Teşekkürler abla 😊 Beğenmene sevindim.

Teşekkür ederim😊
------

Seni de uçurumdan attılar bakalım yeni sezonda neler olacak. 😄
Senaryoda bile şansızım 😂

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
MERHABA SAYGIDEĞER ARKADAŞLARIM,😊
@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long @BesaleT

Kısa bir süre önce başladığımız maceraya bugün sezon arası veriyoruz. Elimden geldiğince yazarken , hayatta olduğu gibi hem komediyi hem dramı hem de entrikayı , dozunu kaçırmadan sürükleyici bir hikaye sunmak istedim. Bu hikaye de sizi o evrenin içinde , o duyguları yaşamanıza sebep olmuşsam ne mutlu.

Bu sezon boyunca gerek beğenileriyle gerek o güzel değerli yorumlarını paylaşan tüm okuyuculara teşekkürlerimi sunuyorum.👏🏻👏🏻💫

Yeni sezonda yepyeni hikayelerle devam etmek üzere görüşmek üzere.🤗💫

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,412
Puanı
410
MERHABA SAYGIDEĞER ARKADAŞLARIM,😊
@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long @BesaleT

Kısa bir süre önce başladığımız maceraya bugün sezon arası veriyoruz. Elimden geldiğince yazarken , hayatta olduğu gibi hem komediyi hem dramı hem de entrikayı , dozunu kaçırmadan sürükleyici bir hikaye sunmak istedim. Bu hikaye de sizi o evrenin içinde , o duyguları yaşamanıza sebep olmuşsam ne mutlu.

Bu sezon boyunca gerek beğenileriyle gerek o güzel değerli yorumlarını paylaşan tüm okuyuculara teşekkürlerimi sunuyorum.👏🏻👏🏻💫

Yeni sezonda yepyeni hikayelerle devam etmek üzere görüşmek üzere.🤗💫
Merakla bekliyoruz 🤝

Reaksiyon puanı
152
Puanı
44
Canlı bomba olacağım sandım bir an ters köşe oldu :F
Sezon Finali'n her duyguyu barındırmış, aksiyon son da gizem harika:ok:
çok güzel gidiyordu erken sezon final oldu lakin yeni sezonu sabırsızlıkla, merakla bekleyeceğim
Eline,emeğine sağlık @STAR kardeşim :-)